8710 відвідувачів онлайн

Трамп підтвердив загибель трьох американських військових у Литві: Четвертий, імовірно, належить до тієї самої категорії

витягують американський бронеавтомобіль в Литві

Президент США Дональд Трамп підтвердив загибель трьох американських військових у Литві та розповів, як сталася трагедія.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на CNN.

"Троє з них уже не з нами, а один, на жаль, імовірно, належить до тієї самої категорії", - сказав Трамп під час спілкування з журналістами в Білому домі.

Відомо, що машина солдатів затонула в болоті. Як сказав Трамп, судячи з усього, "берег озера обрушився" під вагою техніки.

"Це надзвичайно важка машина, і якщо вона трохи зісковзнула, то... ймовірно, так воно і сталося, і вона перекинулася", - заявив президент США.

Зникнення солдатів США в Литві

Нагадаємо, що четверо військовослужбовців США зникли безвісти в Литві під час навчань. Наразі тривають пошуково-рятувальні роботи.

Раніше ЗМІ повідомили, що солдати, найімовірніше, загинули.

Міністерка національної оборони Литви Довіле Шакалієне вирушила на полігон поблизу Пабраде, де зникли безвісти четверо американських військових.

Пізніше стало відомо, що бронеавтомобіль, у якому могли перебувати зниклі військові, дістали з болота. Пізніше Командування Збройних сил США у Європі та Африці заявило, що троє американських військових, зниклих під час навчань у Литві, загинули, четвертого шукають.

Топ коментарі
+11
Це показовий приклад ,що таке болото в умовах війни. На днях в українських змі надрукували чергову зраду як начебто з білараші русня буде наступати на Рівненську область. Та людина ,що запустила цю зраду ,мабуть прогуляла і географію і іторію в школі. А істина в тому ,що майже все прикордоння з білорашею це знамениті пінські болота абсолютно не прохідні через які протікає ріка Припять площа яких більша за всю територію Бельгії ,а це майже 100000 кв. км. Є трохи суходолу на кордоні з Гомельською областю де проходять 2-3 дороги. Ці дороги ,замість шашликів в 2022 році, необхідно було пристріляти ,закопати там танки як дзоти та націлити туди всі наявні Точка У іт.д. В Генштабі знають що ще. І не було б ні Бучі ,ні Ірпеня ,ні героїчної оборони Києва. А все тому що хтось погано вчився в школі.
показати весь коментар
01.04.2025 09:26 Відповісти
+5
А більш реальної версії у тебе немає? Технікою управляє ЛЮДИНА. Ця людина вчиться управлінню технікою, у конкретних умовах. В США полігони, переважно, розташовані у пустельних та напівпустельних зонах. Тобто - звикли рухаться по "твердих поверхнях"... Тому, як діять в умовах болотистої місцевості, він міг буть не навчений... В часи моєї молодості мій водій не справився з управліннням в умовах ожеледі, злетів з бетонної дороги та розбив машину... Вижили ми чудом - хоча перевернулися з крутого схилу висотою близько двох метрів... Навіть подряпин не було...
показати весь коментар
01.04.2025 09:59 Відповісти
+4
Швидше за все - нанюхалися якоїсь гидоти
Зараз вилізуть воздизателі з засудженнями, що на навчаннях різне буває.
Воно то буває, але вторпитися при транспортуванні по дорозі - це премія Дарвіна
показати весь коментар
01.04.2025 09:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
затонули в болоті

Лєгєндариє солдати НАТИ. А це навіть там бойових дій немає і умови як на курорті. Уявляю як приїдуть такі вояки з коаліції желающіх, ото навоюють
показати весь коментар
01.04.2025 08:56 Відповісти
Швидше за все - нанюхалися якоїсь гидоти
показати весь коментар
01.04.2025 09:59 Відповісти
А ви двоє, на одній фермі, чи в різних?
Як ви так швидко один одного знайшли?
показати весь коментар
01.04.2025 10:07 Відповісти
Цікаво, що він два дні взагалі не знав про цю подію. Коли репортер перший день запитав його про американських військовослужбовців в Литві, він відповів щось таке (не пам'ятаю дослівно) "о, так, у нас є військовослужбовці в Литві, це great"
показати весь коментар
01.04.2025 09:29 Відповісти
Навіщо ти це написав? Тобі ж на інструктажі ж сказали-помилилися, замість лісової дороги потрапили на просіку що вела до розливу болота..
А ти пишеш якусь маячню...
показати весь коментар
01.04.2025 10:06 Відповісти
Ну в болоті втопитися, це ж тобі не в Тисі, так?)
показати весь коментар
01.04.2025 10:09 Відповісти
Перевір на собі лічильник вкидів, щоб впусту по клавішам не стукати
показати весь коментар
01.04.2025 10:13 Відповісти
У тебе,як і у москалів,анальний отвір розташований в голові,а так ,як у нормальних людей!
показати весь коментар
01.04.2025 11:41 Відповісти
" а не так"
показати весь коментар
01.04.2025 11:43 Відповісти
Чого вони там на болотах в одиночку шастали - було б 2 -3 машини - хтось комусь поміг би
показати весь коментар
01.04.2025 09:18 Відповісти
Вирвались погасать не на асфальті. Поки пороху не нюхали, всі там "круті"
показати весь коментар
01.04.2025 09:52 Відповісти
Тож треба було так довго придумувати легенду .Та навчаннях рахують всіх військових чуть не похвилинно ,а тут поїхали потім пропали ,як в кіно.
показати весь коментар
01.04.2025 09:24 Відповісти
Не зовсім так. На будь-яких навчаннях є скількісь-то поранених і загиблих. В совєцькій армії офіціальну цифру озвучили нам на воєнці: "втрати порядку 5%". Не знаю, правда, чи рахували і загиблих, і поранених, чи лише загиблиї.
показати весь коментар
01.04.2025 09:37 Відповісти
Брат моєї жінки служив в Угорщині в танкових військах, при совку. На навчаннях його врятувало лише те, що його замінив командир, який висунувся з люка, замість нього. Довго лежав в госпіталі, був контужений. Ну, а командира розірвало. Таких випадків, думаю, було немало.
показати весь коментар
01.04.2025 09:45 Відповісти
Не 5 а3.Хтось їм ставив задачу і контролює її виконання,вони неповернулися і не виконали задачу-хер з ними потім пошукаємо так виходить?
показати весь коментар
01.04.2025 09:59 Відповісти
Це показовий приклад ,що таке болото в умовах війни. На днях в українських змі надрукували чергову зраду як начебто з білараші русня буде наступати на Рівненську область. Та людина ,що запустила цю зраду ,мабуть прогуляла і географію і іторію в школі. А істина в тому ,що майже все прикордоння з білорашею це знамениті пінські болота абсолютно не прохідні через які протікає ріка Припять площа яких більша за всю територію Бельгії ,а це майже 100000 кв. км. Є трохи суходолу на кордоні з Гомельською областю де проходять 2-3 дороги. Ці дороги ,замість шашликів в 2022 році, необхідно було пристріляти ,закопати там танки як дзоти та націлити туди всі наявні Точка У іт.д. В Генштабі знають що ще. І не було б ні Бучі ,ні Ірпеня ,ні героїчної оборони Києва. А все тому що хтось погано вчився в школі.
показати весь коментар
01.04.2025 09:26 Відповісти
Так все згідно Оманського договорняка.
показати весь коментар
01.04.2025 09:29 Відповісти
Ната така ж магучая, як втарая армия мира. Нащо вона нам?
Наша надія тільки на Господа Бога
показати весь коментар
01.04.2025 09:49 Відповісти
А может тот четвертый направил авто в болото, а сам на ходу выпрыгнул.
Кстати, тем четвертым мог быть и не американец..., а дальше по тексту выше
показати весь коментар
01.04.2025 09:52 Відповісти
Всп, до трпба знати про ставлення Трумпфа до власних громадян:"а один, на жаль, імовірно, належить до тієї самої категорії", Джерело: https://censor.net/ua/n3544320
Тобто він людей ділить на категорії, як яйця в універмазі. Повна зневага. От три яйця вже розбились і стали непридатні, на жаль, і той один - теж імовірно став непридатним для великих планів аеликого Трумпфа. Американці хоч розуміють це?
показати весь коментар
01.04.2025 10:00 Відповісти
Співчуття родинам трагічно загиблих військових НАТО.
ВІйськова служба у значній її частині - великий ризик для життя та здоровʼя. Навіть під час навчань.
показати весь коментар
01.04.2025 10:16 Відповісти
Вся планета вже знає про загибель американців на полігоні, втрати ізраїльтян відомі поіменно, кожного солдата.
А що у нас? А у нас, як і у русні, все засекречено.
показати весь коментар
01.04.2025 10:53 Відповісти
Болото було "раптом" чи "зненацька"? Їхали, грузли помалу - а тут "інша категорія".
показати весь коментар
01.04.2025 13:40 Відповісти