10936 відвідувачів онлайн

Журі World Press Photo вибачилося за поєднання фото української дитини та російського окупанта

Конкурс World Press Photo. Організатори вибачилися перед Україною

Журі та World Press Photo вибачилися за поєднання фото "По той бік окопів" Флоріана Бахмаєра та "Підземний польовий шпиталь" Нанни Хайтманн.

Про це організатори конкурсу повідомили Детектору медіа, інформує Цензор.НЕТ.

"Міжнародне журі та World Press Photo перепрошують за те, що об'єднали ці дві роботи - "Підземний польовий шпиталь" Нанни Хайтманн та "По той бік окопів" Флоріана Бахмаєра - в одну пару. Існує очевидна різниця між дитиною, яка страждає від наслідків війни, і муками солдата окупаційних військ, які спричиняють ці страждання", - йдеться в заяві.

"Ми не повинні були представляти ці дві фотографії як пару, оскільки це передбачає, що їх слід розглядати і розуміти лише в діалозі одна з одною. Це створює надто спрощену та хибну рівноцінність і відсуває на другий план історію, яку кожна з них розгортає сама по собі. Ці історії, тим часом, вказують лише на два аспекти поточної війни Росії проти України", - зазначила голова міжнародного журі Люсі Контичелло.

Також там прокоментували премію для російського фотографа-пропагандиста Михайла Терещенка. Організатори заявили, що не скасовуватимуть нагороди, але надалі планують вдосконалювати правила та процедури роботи з заявками від фотографів, які працюють на державні установи.

При цьому будуть консультуватися з фотографами, які працюють у таких країнах, як Грузія та Україна, а також з фотографами, які працюють у країнах з репресивними режимами і часто намагаються робити "хорошу роботу у своїх власних складних ситуаціях".

Раніше повідомлялось, що World Press Photo зрівняв біль дівчинки з Куп’янська і пораненого бойовика "ДНР" під Бахмутом.

Також на Міжнародному конкурсі документальної фотографії World Press Photo переміг фотокореспондент російського пропагандистського інформагентства ТАСС Терещенко, який розповідав про "освобождение" Маріуполя у 2022 році.

Топ коментарі
+23
Дорослий бандит конає заслужено і з власниї волі, бо міг би не потрапити на війну і сидіти мирно вдома з власними дітьми, тобто у нього був вибір. У українських дітей вибору нема, вони не вчиняли ніякого злочину і тим паче не забирали чужих життів у чужій країні, і весь жах їхнього чтчновища приеіс отакий бандит.
показати весь коментар
01.04.2025 13:15 Відповісти
+16
красівоє обтекаємое словесне гівно

була б це ваша дитина заспівали би по іншому, нешановне жюрі

болотна істота що конає - має конати вічно
показати весь коментар
01.04.2025 13:00 Відповісти
+11
Можна буде поєднати біль нейтралізованого терориста та вбитого ним родича члена жюрі.
Член жюрі буде в захваті
показати весь коментар
01.04.2025 13:08 Відповісти

Завантаження...