3834 відвідувача онлайн

Віримо, що вступ України в ЄС цілком досяжний і станеться до 2030 року, - глава МЗС Литви Будріс

Глава МЗС Литви Кястутіс Будріс

Членство України в Європейському Союзі –– в межах досяжності. Країна може приєднатися до блоку до 1 січня 2030 року.

Про це заявив міністр закордонних справ Литви Кястутіс Будріс на конференції "Вступ України до ЄС: вибір зроблено, питання часу", інформує Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

"Ми віримо в те, що це (членство України в ЄС, - ред.) цілком досяжне. І дуже конкретна дата, яку згадував мій президент, це не просто якась ідея. Ми віримо, що ми можемо зробити так, що 1 січня 2030 року Україна стане членом ЄС", - сказав Будріс.

Водночас глава МЗС Литви зазначив, що для досягнення цієї мети України належить виконати "величезний обсяг роботи".

Раніше повідомлялося, що Україна хоче добитися прогресу у вступних переговорах з ЄС цього року.

Топ коментарі
+3
А не краще якесь нове ЄС скапарити? Це вже своє віджило з тими орбанятками , фіцами
показати весь коментар
01.04.2025 17:55 Відповісти
+3
"Віримо, що вступ України в ЄС цілком досяжний і станеться до 2030 року."

Ага. Вступить. Якщо від України, на той час, щось залишиться... (((
показати весь коментар
01.04.2025 18:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А не краще якесь нове ЄС скапарити? Це вже своє віджило з тими орбанятками , фіцами
показати весь коментар
01.04.2025 17:55 Відповісти
як якась морковка в дупі віслючка
показати весь коментар
01.04.2025 17:56 Відповісти
Цілком ймовірно,адже до того часу буде вже заборонена проросійська партія,при якій будь-які вступи неможливі,окрім снг.
показати весь коментар
01.04.2025 17:57 Відповісти
шось вже в те ваше їб...е ЕС не сильно й хочеться, признаюсь...
показати весь коментар
01.04.2025 18:00 Відповісти
В Ростові ще багато місця для валянків.
показати весь коментар
01.04.2025 18:12 Відповісти
добре)хай поїдуть туди вслід за коаліцією зериг, за яником, за резніком.
показати весь коментар
01.04.2025 19:24 Відповісти
Можете в мене дозволу не питати. ))
показати весь коментар
01.04.2025 19:36 Відповісти
Країна може приєднатися до блоку до 1 січня 2030 року.

Якщо поєднати цю новину з https://censor.net/ua/news/3544455/shmygal-pro-chlenstvo-********-v-yes-pislya-****** де Шмигаль вірить, що Україна вступить у ЄС одразу після війни - можна зробити висновок - війна може тривати ще як мінімум чотири-п'ять років. Схоже на те.
показати весь коментар
01.04.2025 18:00 Відповісти
"ресурсу" нехватить, та і зброї шось неженуться надавать,а навіть якщо щось дадуть...
прийдеться свою мусарильню разом з тітушками бусифікаторами розброньовувать, але хто ж їх буде захищати? ота "коаліція охочих" ну хз хз.
показати весь коментар
01.04.2025 19:41 Відповісти
Данія хоче нас у 2025 році, а Будріс не спішить… Чудасія!
показати весь коментар
01.04.2025 18:02 Відповісти
"Віримо, що вступ України в ЄС цілком досяжний і станеться до 2030 року."

Ага. Вступить. Якщо від України, на той час, щось залишиться... (((