10862 відвідувача онлайн

Ми будемо знати через тижні, не місяці, чи готова Росія до миру, - Рубіо

Коли буде відомо, чи готова Росія до миру. Заява Рубіо

Державний секретар Марко Рубіо вважає, що за кілька тижнів буде відомо, чи готова Росія до миру.

Про це він сказав на пресконференції після зустрічі міністрів країн НАТО, передає Цензор.НЕТ.

"Ось що хоче зробити президент. Він хоче закінчити війну і хоче зробити це дуже рано під час своєї адміністрації. Це можливо - закінчити цю війну на умовах, допустимих для обох сторін. Якщо обидві сторони погодяться. І ми зараз у процесі знаходження цих умов, і ми скоро будемо знати - через тижні, не місяці, - чи Росія готова до миру", - пояснив він.

За словами Рубіо, якщо українці показали свою готовність до припинення вогню і створенні простору до переговорів, тоді "скоро не через пів року Росія і Путін мають ухвалити рішення, чи вони готові до миру, чи ні".

"Сподіваюсь, що вони готові, і це буде добре", - підсумував він.

Топ коментарі
+11
******. І це каже доросла, ну тіпа доросла, тіпа людина.
показати весь коментар
04.04.2025 14:23 Відповісти
+8
"знищення під нуль України" - це лебедина пісня відлітаючого до пекла ліліпутіна.
Звичайно поки він живий вона не припиниться.
А "драконячі мита на імпорт"- це лебедина пісня відлітаючого до пекла трампона.
Це таке буває, коли старі маразматики дориваються до влади.
показати весь коментар
04.04.2025 14:33 Відповісти
+5
Та ви ніхєра не знаєте, що будете робить чи казать ЗАВТРА - а ви по Росії "ПРОГНОЗИ", на тижні та місяці вперед, робите!!!
показати весь коментар
04.04.2025 14:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
******. І це каже доросла, ну тіпа доросла, тіпа людина.
показати весь коментар
04.04.2025 14:23 Відповісти
Окуня рубає
показати весь коментар
04.04.2025 14:24 Відповісти
Це таке буває, коли старі маразматики дориваються до влади.
показати весь коментар
04.04.2025 14:33 Відповісти
У товариша син живе у США. Для роботи купив собі "Мерса" -фургончик. Хвалить - надійний, зручний, мало жере пального... Кращий, за американські моделі... Одна проблема - з запчастинами... І знайти важко, і дорогі...
показати весь коментар
04.04.2025 14:39 Відповісти
Ну це дивно. На алі можна було з Китаю любу запчастину замовити. 🤔
показати весь коментар
04.04.2025 14:42 Відповісти
Я не знаю... "За що "купив" - за те й "продав"...".
показати весь коментар
04.04.2025 14:45 Відповісти
У мене знайомий мав стару тойоту. Казав дуже надійна, але коли вийшов зладу один механізм - щось рульове - замовляв запчастину аж з Нової Зеландії. Приїхала і поремонтував
показати весь коментар
04.04.2025 14:54 Відповісти
Моєму старому ноутбуку вже чверть віку. Працює до цих пір (пишу з нього зараз - ніяк не перейду, остаточно, на новий. До старого звик) Кілька років тому, випадково, він упав. Був уключений. Накрився екран. Замовляли з Південної Кореї...
показати весь коментар
04.04.2025 15:03 Відповісти
нічового ви не знаєте, русня ссить на вас а ви божа роса
показати весь коментар
04.04.2025 14:26 Відповісти
ногтя Олбрайт не стоит.....
показати весь коментар
04.04.2025 14:28 Відповісти
52 тижні, або 225 тижнів ?
показати весь коментар
04.04.2025 14:30 Відповісти
Оттого Путин новый призыв объявил.
показати весь коментар
04.04.2025 14:31 Відповісти
можна навіть сказати години або хвиліни, головне НЕ казати кількість хвилин, годин - бо вийде як з Тампоном
показати весь коментар
04.04.2025 14:33 Відповісти
Так рижий казав на початку березня, що путін готовий домиру. Кортше - балаболи, які не здатні убезпечити навіть власні приватні розмови але беруться щось там прогнозувати. Був у нас такий - "двє-трі нідєлькі".
показати весь коментар
04.04.2025 14:37 Відповісти
Да челы в принципе не понимают что такое война на таком огромном фронте. Они рассказывают это своим избирателям, которые тоже не понимают.
показати весь коментар
04.04.2025 14:41 Відповісти
Довбень
показати весь коментар
04.04.2025 14:50 Відповісти
Через ...дцать, ...сят тижнів чи скільки?
показати весь коментар
04.04.2025 14:53 Відповісти
Я тобі і так скажу без тижнів і місяців - не готова.
путєн мислить наративами ссср - ввести війска, повоювати, анексувати.
Та і бидло-ваньки не проти 'павтаріть'
А от мир для них - це економічна криза. А як савок розпався всі знають
показати весь коментар
04.04.2025 14:57 Відповісти
американські 3,14здуни,котрі збиралися закінчити війну за 24 години.хочуть щось знати після того .як "трампон" завалює США.ЇЇ ЕКОНОМІКУ І АМЕРИКАНСЬКИХ ВИРОБНИКІВ ЗБРОЇ.
показати весь коментар
04.04.2025 14:58 Відповісти
Що іржавий зробив для того щоб змусити ***** погодитись на мир ,, аж ніхея .?! Ходить лише перед ним - на цирлах , та вилизує йому дупло , і хоче щоб той втихомирився . Так не буває .
З гопотою дипломатія не працює , працює лише груба сила . Я пам'ятаю 80 роки , і бандитські дев'яності , і не знаю жодного прикладу з того періоду - коли на вуличну гопоту діяли добрі слова .
Іржавий зробив зі США посміховисько . Вірніше ви це - зробили разом , містер Рубіо .
показати весь коментар
04.04.2025 15:16 Відповісти
І ТИЖНІ І МІСЯЦІ - ЦЕ ВЖЕ *********
показати весь коментар
04.04.2025 15:26 Відповісти
Це типу - Ми, Рубіотрамповенси, не тупі, нам швидко доходить - всього за пару-трійку тижнів?
показати весь коментар
04.04.2025 23:21 Відповісти