7646 відвідувачів онлайн
4 894 41

Завершено дослідні випробування військових кросівок, - Міноборони

кросівки для військових

Міністерство оборони України завершило процес військових (дослідних) випробувань спортивних кросівок, розроблених для військовослужбовців ЗСУ.

Про це повідомила пресслужба МО, інформує Цензор.НЕТ.

Під час випробувань визначалися оптимальні характеристики нового взуття, які будуть встановлені в оновленій технічній специфікації на кросівки.

"У 2024 році закупівельна агенція Міноборони ДОТ купила військового взуття на суму понад 3.1 млрд грн. Проведення військових випробувань кросівок є важливим етапом у забезпеченні наших захисників якісним та зручним взуттям. Ми зацікавлені у залученні широкого кола виробників та виборі найкращого рішення", – зазначив директор Департаменту політики закупівель Міноборони України Гліб Канєвський.

Проєкт технічної специфікації Міністерства оборони України ТС А01XJ.66777-228:2025 (02) розроблений в Центральному управлінні розвитку матеріального забезпечення Міноборони та має замінити попередню ТС.

Документом пропонується встановитиосновні характеристики кросівок:

  • Призначення: для щоденних занять бігом та легкоатлетичними вправами на спортивних майданчиках і в залах з твердим покриттям.
  • Конструкція: комбінований верх із текстильних матеріалів для вентиляції та штучної шкіри у зонах підвищеного тертя для покращеної зносостійкості.
  • Підошва: виготовлена з полімерних матеріалів із покращеним амортизаційним ефектом, має протектори для підвищеного зчеплення та зменшення ковзання.
  • Внутрішня частина: трикотажна підкладка, що забезпечує комфорт і гігієнічність.
  • Фіксація стопи: анатомічна форма задника для стабільного положення ноги, м'яка вставка у п’ятковій частині та язичку для додаткового комфорту.
  • Устілка: з полімерного матеріалу з амортизаційними властивостями для зменшення навантаження на стопу.
  • Шнурівка: надійна фіксація для індивідуального підбору посадки.
  • Розміри: від 35 до 48.
  • Маса (42 розмір): не більше 310 г.

Міноборони закликає всіх потенційних постачальників долучатися до забезпечення українських військовослужбовців сучасним спорядженням.

Топ коментарі
+11
Міністерство оборони України завершило процес військових (дослідних) випробувань спортивних кросівок, розроблених для військовослужбовців ЗСУ. Ці кросівки явно куплені на найближчому базарі, а виготовлені, як водиться, в Китаї. Перестаньте вішати локшину людям на вуха.
показати весь коментар
04.04.2025 19:21 Відповісти
+7
Ні,вони суки.Вони імітують бурну діяльність
показати весь коментар
04.04.2025 19:17 Відповісти
+6
Це точно те що зараз необхідно?Курви,у вас грошей і часу лишнього забагато?Ви вже повністю ******?
показати весь коментар
04.04.2025 19:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ні,вони суки.Вони імітують бурну діяльність
показати весь коментар
04.04.2025 19:17 Відповісти
Заспокойся... Хлопці їх влітку носитимуть - замість черевиків... У Афгані хлопці черевики залишали, а на бойові виходи одягали "кросівки"...
показати весь коментар
04.04.2025 19:19 Відповісти
их задача платить хлопцам, а они себе уе сами выберут, что им и для каких целей нужно...
показати весь коментар
04.04.2025 19:27 Відповісти
І чого ти не начальник управління речового забезпечення?
показати весь коментар
04.04.2025 19:52 Відповісти
та воть... обскакали.... отмывающие бабло на яйцах, дровах, кроссовках и белье для женщин крысы)
показати весь коментар
04.04.2025 20:38 Відповісти
А причому тут ваш афган, а в нас в чому ходять, але це що на фото, то це піздець якийсь, це знову яйця по 17,
показати весь коментар
04.04.2025 22:58 Відповісти
Тобі не надоїло "зрадоньку розганять"? Якщо такий "патріот" і "борцун за народний гаманець" - де ти був до 22 року? Коли викидалися гроші на "асфальтокрадівництво" і "мульярд дерев" та "суперуніверситети"? Тебе все задовольняло? А те, що курсанти та ліцеїсти будуть займаться спортом в спеціалізованому взутті, а не "вчомупопало" - це вже "зрада зрадна"?
показати весь коментар
05.04.2025 03:02 Відповісти
Це точно те що зараз необхідно?Курви,у вас грошей і часу лишнього забагато?Ви вже повністю ******?
показати весь коментар
04.04.2025 19:16 Відповісти
Повністю і давно,до цього бронєліфчики робили
показати весь коментар
04.04.2025 19:18 Відповісти
Краще мільйонників нічого немає.
показати весь коментар
04.04.2025 19:18 Відповісти
Міністерство оборони України завершило процес військових (дослідних) випробувань спортивних кросівок, розроблених для військовослужбовців ЗСУ. Ці кросівки явно куплені на найближчому базарі, а виготовлені, як водиться, в Китаї. Перестаньте вішати локшину людям на вуха.
показати весь коментар
04.04.2025 19:21 Відповісти
Різниця тільки в ціні+50% мінімум,оскільки досліджені
показати весь коментар
04.04.2025 19:22 Відповісти
ну, чого ви?
невже це погано, коли в окопах, між хвилями м'ясних штурмів, можна позайматися бігом та легкоатлетичними вправами на спортивних майданчиках і в залах з твердим покриттям.
показати весь коментар
04.04.2025 19:21 Відповісти
От точно нема вже на чому бабла роздерібанити. В 22-му волонтери підганяли. З'явилося багато українських виробників нормальних тактичних кросівок.
Трекінгові з гортексом та вібрамом зараз самі собі купляємо.
Але нафіга треба ті, з білими підошвами для бігу?
показати весь коментар
04.04.2025 19:22 Відповісти
Salomon, Lowa, 5.11 білих підошв не роблять, проте найбільш надійні, практичні та при цьому дорогі, а відтак - багато відкату на них не зробиш
китайській дешевий непотріб переважно із білими підошвами та нижчий за ціною - ідеально для відкатів та розкрадань державних коштів
далі - вже проблеми кожного окремого бійця, якими постачальник не переймається
показати весь коментар
04.04.2025 20:10 Відповісти
Скажу честно. На четвертому році на війні, в ЗСУ ми ходимо взагалі максимально по гражданці. Чи як її собі уявляємо репрезинтативно, але з прив'язкою до нас.
Вже нема такого - піксель ЗСУ, свій мультикам чи ще шось.
Абсолютно похєр.
Записуємо собі в замітки, що не отримали, щоб при демобілізації скачати з Держави вартість неотриманого.
************
Але все є. Беріть! От шо, а забезпечення ЗСУ просто офігенне.
Я б все життя носив такі штани, як нам видають в ЗСУ. Що зимові, що літні.
Не підкажете, хто ш'є таке та по таким лекалам, але в оливі?
Звільнюся посля Перемоги - буду клієнтом.
показати весь коментар
04.04.2025 22:47 Відповісти
гарних виробників мілітарі одягу в Україні дякувати Богові вже є троха
з перевірених особисто - той самий М-Так, Фаренгейт, проте за взуття найкращих для військових уніфікованих цілей згадав вище, жодного порівняння
проте, якщо бути відвертим, віддаю перевагу First tactical в одязі, якщо ще не мали, спробуйте - дорогувато, проте зручно, надійно, витримує те, що треба
показати весь коментар
04.04.2025 23:03 Відповісти
спробуйте ще грецький pentagon. Ціна непогана, якість може бути, вибір також є
показати весь коментар
04.04.2025 23:09 Відповісти
чем больше номенклатура вещевого обеспечения, тем шире поле для махинаций....
показати весь коментар
04.04.2025 20:42 Відповісти
Взагалі то це просто фото кросівок для новини, а всі вже зраду почали знаходити. Я вам таких фото мільйон знайду.))
показати весь коментар
04.04.2025 20:59 Відповісти
Призначення: для щоденних занять бігом та легкоатлетичними вправами на спортивних майданчиках і в залах з твердим покриттям. Джерело: https://censor.net/ua/n3545133

Можете пояснити - нахрєна в ЗСУ біг на спортивних майданчиках?
показати весь коментар
04.04.2025 21:22 Відповісти
як вказав вище, щоби легше притягнути за вуха китайський дешевий непотріб, а не справжню тактику - зручну, надійну та для здоровʼя бійця
показати весь коментар
04.04.2025 23:05 Відповісти
Військові кросівки з білою підошвою для маскування?
показати весь коментар
04.04.2025 19:22 Відповісти
показували устілки на випробувальному етапі десь пів року тому які витримують вибухи деяких вибухових пристроїв. тут їх не згадують..
показати весь коментар
04.04.2025 19:26 Відповісти
2024 році закупівельна агенція Міноборони ДОТ купила військового взуття на суму понад 3.1 млрд грн. Проведення військових випробувань кросівок є важливим етапом у забезпеченні наших захисників якісним та зручним взуттям. Ми зацікавлені у залученні широкого кола виробників та виборі найкращого рішення", - зазначив директор Департаменту політики закупівель Міноборони України Гліб Канєвський. Джерело: https://censor.net/ua/n3545133

Міністерство оборони України завершило процес військових (дослідних) випробувань спортивних кросівок, розроблених для військовослужбовців ЗСУ. Джерело: https://censor.net/ua/n3545133

Сьогодні новина 04.04.2025 року. "Хороші чуваки" закупили на суму понад 3.1 млрд грн. Для випробувань. Тепер аж завершило процес.🤣
показати весь коментар
04.04.2025 19:28 Відповісти
новая афера после рюкзаков , формы ...
показати весь коментар
04.04.2025 19:33 Відповісти
То авжеж добре, але ракети у промислових масштабах краще.
показати весь коментар
04.04.2025 19:36 Відповісти
А коли випробування військових трусів?....
показати весь коментар
04.04.2025 19:39 Відповісти
А що також потрібна якісна білизна,син восени передав для приколу (там логотип ВСУ) дві пари носків(замові і міжсезонні)високі,я випробував-якісні у того виробника,як в других не знаю.
показати весь коментар
04.04.2025 20:04 Відповісти
коли побіжишь на СЗЧ, твої п'яти будуть здалеку видно
показати весь коментар
04.04.2025 19:41 Відповісти
коштувати мабуть будуть не меньше найків
показати весь коментар
04.04.2025 19:58 Відповісти
Це саме те що зараз потрібно на передовій.
показати весь коментар
04.04.2025 19:58 Відповісти
там, зараз знижки на соломони - до ста єврів на будь-який смак
показати весь коментар
04.04.2025 20:41 Відповісти
Це - зимові.
Покажіть ще літні.
ТEMU - нервово палить айкоси.
показати весь коментар
04.04.2025 21:10 Відповісти
ТEMU в прифронтові області не висилають. Так шо хтось в МО вже тему прохавав (така собі вийшла тавтологія)
показати весь коментар
04.04.2025 21:24 Відповісти
Нащо заново вигадувати колесо?
показати весь коментар
04.04.2025 21:21 Відповісти
"комбінований верх із текстильних матеріалів для вентиляції та штучної шкіри у зонах ..." - далі можна не продовжувати. На скільки вистачить тієї штучної шкіри?
показати весь коментар
04.04.2025 21:35 Відповісти