10283 відвідувача онлайн

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 926 310 осіб (+1290 за добу), 10 572 танки, 25 860 артсистем, 22 011 бойових броньованих машин. ІНФОГРАФІКА

Сили оборони України від початку повномасштабного вторгнення ліквідували 926 310 російських загарбників.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу.

Як зазначається, загальні бойові втрати противника із 24.02.22 по 08.04.25 орієнтовно становлять:

особового складу ‒ близько 926310 (+1290) осіб,

танків ‒ 10572 (+5) од,

бойових броньованих машин ‒ 22011 (+14) од,

артилерійських систем – 25860 (+43) од,

РСЗВ – 1359 (+3) од,

засоби ППО ‒ 1126 (+2) од,

літаків – 370 (+0) од,

гелікоптерів – 335 (+0) од,

БПЛА оперативно-тактичного рівня – 31917 (+43),

крилаті ракети ‒ 3145 (+0),

кораблі /катери ‒ 28 (+0) од,

підводні човни - 1 (+0) од,

автомобільної техніки та автоцистерн – 43227 (+107) од,

спеціальна техніка ‒ 3792 (+2)

Інфографіка

Топ коментарі
+23
Минув 4066 день москальсько-української війни.
176!! одиниць знищеної техніки та 1290! чумардосів за день.
Арта, логістика, ППО та спецтехніка норм, броня просіла.
ББМ перевалили за 22000!
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 926 000 це більше, ніж все населення такого регіону, як Кабардино-Балкарська Республіка.
показати весь коментар
08.04.2025 08:50 Відповісти
+19
скіли нарощуються, дронщики узялись за РСЗВ та ППО.
показати весь коментар
08.04.2025 08:01 Відповісти
+18
Героям слава!!!
показати весь коментар
08.04.2025 07:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Героям слава!!!
показати весь коментар
08.04.2025 07:50 Відповісти
скіли нарощуються, дронщики узялись за РСЗВ та ППО.
показати весь коментар
08.04.2025 08:01 Відповісти
Боженько! Бережи вояків ЗСУ!!!
показати весь коментар
08.04.2025 08:26 Відповісти
Мадяра давно не чути..
показати весь коментар
08.04.2025 08:38 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=O0DyxyNn-ls Всі на місцях, працюють.
показати весь коментар
08.04.2025 21:40 Відповісти
Минув 4066 день москальсько-української війни.
176!! одиниць знищеної техніки та 1290! чумардосів за день.
Арта, логістика, ППО та спецтехніка норм, броня просіла.
ББМ перевалили за 22000!
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 926 000 це більше, ніж все населення такого регіону, як Кабардино-Балкарська Республіка.
показати весь коментар
08.04.2025 08:50 Відповісти
показати весь коментар
08.04.2025 08:53 Відповісти
Цікаво, на скільки лярдів потяне знищена та пошкоджена техніка ворога ? Може в когось є розрахунки ?
показати весь коментар
08.04.2025 09:49 Відповісти
https://index.minfin.com.ua/ua/russian-invading/casualties/cost/ За приблизними оцінками,
вартість втрат російської армії з 24.02.2022 по 8.04.2025
складає $89,9461 млрд.
показати весь коментар
08.04.2025 10:20 Відповісти
А нафіга? Про що може сказати ця цифра?
показати весь коментар
08.04.2025 10:27 Відповісти
Це не можливо вирахувати навіть з точністю в +/- 50%. Бо більшість заліза виготовлена ще за совка. А та "вартість" ніякого відношення до реальної вартості не мала і совок сам не знав, скільки воно коштує, бо не платив чесних зарплат нікому в ланцюжках виробництва.

Важливо не скільки те залізо коштувало, а те, що засрашка не має можливостей його виробляти в достатній кількості зараз. Оцінка на другу половину 2025 року - засрашка зможе відновлювати/виробляти лише 1/5 від тієї кількості бронетехніки, яку вони відновлювали/виробляли в 2022 році.

Читайте OSINT-дослідження Військового віщуна: https://www.vishchun.com/post/tanky_bazy_ta_zavody_moskovii_stanom_na_pochatok_2025 Танки, бази та заводи Московії станом на початок 2025 - в ньому доказова база достатньо переконлива.
показати весь коментар
08.04.2025 10:34 Відповісти
Повідомляють, що під час так званої операції «Труба» у трупопроводі під Суджею було ліквідовано Георгія Костирка з позивним «Варяг», який був командиром підрозділу рашистів у складі 204-го полку спецпризначення «Ахмат».
показати весь коментар
08.04.2025 14:00 Відповісти