7294 відвідувача онлайн

Причини успішного наступу армії РФ з окупованого Криму треба з’ясовувати, - Неїжпапа

Олексій Неїжпапа про успішний наступ росіян у 2022 році зі сторони Криму

Масований наступ у 2022 році відбувався на всіх напрямках, не лише з боку Криму. Проте, як окупантам вдалося здійснити успішний наступ з території окупованого Криму, ще потрібно з'ясувати.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це в інтерв’ю проєкту Радіо Свобода Крим.Реалії сказав командувач Військово-морських сил України, віцеадмірал Олексій Неїжпапа.

"Я ж відповідаю за море, правда? Те, що сталося з боку супротивника з Криму, чому він саме там застосував свої певні підрозділи, я не сказав би, бо він пішов скрізь, з усіх боків. Він дійшов майже до Києва. І сказати, що він пішов із Криму – це трохи неправильно. Противник готувався до цієї війни та заходив з різних напрямків – з Чернігова, Київської області, Білорусі, Криму, Донецької області, зокрема. Просто що так йому вдалося це зробити, це вже треба розбиратися, чому... Так, йому просто так вдалося це зробити", – сказав Неїжпапа.

Він зазначив, що насичення Чорноморського флоту РФ на той момент мало дві мети: повний контроль Чорного, а потім і Середземного морів та майбутня агресія проти України.

"За ці роки, з 2014-го до 2021-го включно, супротивник усю свою увагу сконцентрував на Чорноморському флоті. На той час це були поповнення і фрегатами, і катерами-носіями "Калібрів", і підводні човни з "Калібрами". Але він розглядав і розглядає, що Чорноморський флот є як плацдарм контролю не лише на Чорному морі, а й на Середземному, зокрема. Тому що це найближче місце базування флоту до Середземного моря, до тієї ж Сирії. "Сирійські експреси", які були до повномасштабної агресії, щотижня, там два тижні, кораблі Чорноморського флоту та інших флотів привозили техніку та озброєння. Звісно, насиченість Чорноморського флоту мала дві мети. Це контроль повністю Чорного моря та майбутня агресія проти України, а потім – надалі Середземне море, в тому числі", – зазначив Неїжпапа.

Нагадаємо, американські посадовці були обурені та розлючені через успішну атаку української ракети "Нептун" по флагману Чорноморського флоту РФ ракетному крейсеру "Москва" у квітні 2022 року.

Топ коментарі
+50
Ти ідіот зʼясовувати? Вже не знає як ******** анус смоктати ахфіцер недороблений. Запитай в боневтіка хто Чонгар розмінував і мости не підірвав.
показати весь коментар
08.04.2025 10:32 Відповісти
+43
Та давно відомо, чому. Дороги замість укріплень, розмінування тоді, коли 7 місяців союзники торочили, що кацапи полізуть, відступ від готових укріплень на Луганщині. І ше багато чого.
показати весь коментар
08.04.2025 10:33 Відповісти
+36
показати весь коментар
08.04.2025 10:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ти ідіот зʼясовувати? Вже не знає як ******** анус смоктати ахфіцер недороблений. Запитай в боневтіка хто Чонгар розмінував і мости не підірвав.
показати весь коментар
08.04.2025 10:32 Відповісти
показати весь коментар
08.04.2025 11:03 Відповісти
Это же прикрытие жОПы зеленомордых.Лепят уже отмазки для народа, выборы, выборы.....
показати весь коментар
08.04.2025 11:25 Відповісти
Під ідіота косить - буцім тяжка генеральська папаха мізки стисла, тому зондує тепленьке місце дипломата, там де має маєток і банківський рахунок.
показати весь коментар
08.04.2025 11:27 Відповісти
Я навіть не сумніваюсь що це діло рук Порошенка!!!!
показати весь коментар
08.04.2025 13:19 Відповісти
Не відволікай! Що з поточною ситуацією??
показати весь коментар
08.04.2025 10:32 Відповісти
Та давно відомо, чому. Дороги замість укріплень, розмінування тоді, коли 7 місяців союзники торочили, що кацапи полізуть, відступ від готових укріплень на Луганщині. І ше багато чого.
показати весь коментар
08.04.2025 10:33 Відповісти
Дивіться, з такими незручними питаннями не повторіть долю Наєва.
показати весь коментар
08.04.2025 10:34 Відповісти
показати весь коментар
08.04.2025 10:34 Відповісти
Причини усім відомі. У кінці 2020 року мені трапилася на очі новина, тут, на Цензорі, треба буде пошукати. Новина була про те, що у ВР почалося голосування щодо розмінування ділянок саме на Чонгарі, щоб створити там те, про що потім звітувала Верещук незадовго до вторгнення. Порошенко у раді кричав мов несамовитий, у нього забирали мікрофон. Від тої новини мені стало якось недобре, я не розуміла чому. 24.02.2022 все стало зрозуміло...
показати весь коментар
08.04.2025 11:05 Відповісти
Раптом знайшли причину поразки ! Так це ж не наш лідор помилився. Це ж Верещучка накоїла біди !
показати весь коментар
08.04.2025 11:29 Відповісти
Так і фотки були учасників. В інтернеті є все.
показати весь коментар
08.04.2025 10:34 Відповісти
показати весь коментар
08.04.2025 10:35 Відповісти
шатли, гатли, шатли - от вони і перевозили військових із Криму
показати весь коментар
08.04.2025 11:37 Відповісти
Зеленський: «Якби я тоді був президентом, ми б там всі вмерли в Криму, але «зелених чоловічків» не пустили»
показати весь коментар
08.04.2025 10:37 Відповісти
у них з трампом один політтехнолог на двох
показати весь коментар
08.04.2025 10:38 Відповісти
але отримує від двох за виконану роботу!
показати весь коментар
08.04.2025 11:38 Відповісти
Один з ****** так точно.
показати весь коментар
08.04.2025 12:02 Відповісти
"зеленський і зєліни чоловічки - блізнєци браття
хто більше *********** ценєн?..." ))
показати весь коментар
08.04.2025 10:45 Відповісти
Думаю всі чули, коли Воно на своєму "кварталі" жартувало: "якщо ви не забєрьоте своих зєльоних чєловєчікова, то ми забєрьом с москви нашіх дєвочєєк".
показати весь коментар
08.04.2025 10:52 Відповісти
Головний чотирикратний ухилянт Держави НЕ ПУСТИВ БИ "зелених чоловічків" до Криму, але ВПУСТИВ "зелених слуг" невідомо чийого народу до Верховної Ради.
показати весь коментар
08.04.2025 11:14 Відповісти
все давно більш меньш відомо. Діталі з'ясує трибунал. А те що діюча влада не хоче дати відповід, остаточно підтверджує її причастність до зради Півдня
показати весь коментар
08.04.2025 10:39 Відповісти
Причина не в діях ЗСУ, а в бездіяльності вищого політичного керівництва країни,в бездарній кадровій політиці,в розстановці до силових структур нефахових спеціалістів,в результаті навіть в оточенні вищого керівництва країни були"кроти" в ігноруванні попередження західних партнерів про вторгнення.Тільки і тільки злочинна безповідальність і халатність,недбалість привели до швидкої окупації не тільки півдня,а і інших територій.
показати весь коментар
08.04.2025 10:41 Відповісти
Ну і ... ? Саджати їх чи вбивати ? Хто буде палачом ?
показати весь коментар
08.04.2025 11:31 Відповісти
хто крайній в черзі взяти червону балаклаву та сокиру ?
я за ним....

.
показати весь коментар
08.04.2025 12:55 Відповісти
Але пустив і не вмер
показати весь коментар
08.04.2025 13:21 Відповісти
Генпрокурори, нервово гризуть нігті, дивлячись з 2019 року, на зеленського, верещук, шмигаля, данилова, не кажучи уже про оту дивну, групу осіб в ОПУ, з помічників ригоАНАЛІВ! !
Усі необхідні МАТЕРІАЛИ для притягнення їх до відповідальності, за їх дії=бездіяльність що мала катастрофічні наслідки з смертю Українців, лежать, за регламентами ВРУ і КМУ, на поверхні!!
У СБУ, це можуть підтвердити, фактурно!
показати весь коментар
08.04.2025 10:44 Відповісти
а так не зрозуміло що вища влада, свідомо чи не свідомо скоїла державний злочин....
і як пише закон,
незнання закону не відсторонює злочинця від відповідальності...
навіть якщо злочин був скоєний з самими кращими намірами.
у в,язницю підарів, ВСІХ!!!!
показати весь коментар
08.04.2025 10:48 Відповісти
три роки ждали 1 ось в1н прорив , тугодум
показати весь коментар
08.04.2025 10:48 Відповісти
Та що з'ясовувати, там якийсь сержант розмінував переходи з Криму. Було ж в новинах....
показати весь коментар
08.04.2025 10:49 Відповісти
Сказки, москали высадили сначала дрг, потом вошли сухопутно. Зе не-лох держал части ВСУ в зоне Лугандона.
показати весь коментар
08.04.2025 10:51 Відповісти
Ага, у Ваньки Сестриватовського порох відсирів...
показати весь коментар
08.04.2025 11:42 Відповісти
Неїжпапу скоро звільнить , зеленський🤡 ?... Ми шось не знаємо ? ...Чи військові почали розуміти ,шо треба проявити не тількі військову підтримку народу , а і політичну ?!...
показати весь коментар
08.04.2025 10:50 Відповісти
показати весь коментар
08.04.2025 10:50 Відповісти
Причини дві:
1. Дороги.
2. Шашлики.
показати весь коментар
08.04.2025 10:50 Відповісти
Причиною і результатом успішного наступу з Криму- є успішна співпраця ГШ України ,із рашистським ГШ ,котрі і втілили "успішний план наступу під чітким керівництвом рашистської агентури з ОП,котра до сбогодні при "зезеденті".як "ствол куйла,біля виска"зе"
показати весь коментар
08.04.2025 10:53 Відповісти
Логично, если посмотреть, что из Беларуси в сторону Киева двинулись, только идиот не видел концентрацию рашистов, возле северных кордонов Украины
показати весь коментар
08.04.2025 10:57 Відповісти
Не лише ідіот, а й зрадник і колаборант.
показати весь коментар
08.04.2025 11:19 Відповісти
подивіться міністра оборони рєзнікова і "державного діяча" (прости Господи ) арахамію в останній тиждень перед нападом:

"Ударних групіровок в Білорусії немає...."

.
показати весь коментар
08.04.2025 12:59 Відповісти
А у якому році розмінували проходи у Крим і пустили туди шатли?
показати весь коментар
08.04.2025 11:25 Відповісти
А от це відверта брехня.

Тебе мабуть ******* мало...
показати весь коментар
08.04.2025 11:35 Відповісти
Ти дебіл.є зелений. Уйобок недоношений.

Все ж є в інеті з датами та прізвищами.
показати весь коментар
08.04.2025 11:45 Відповісти
Протягом майже восьми років до повномасштабного вторгнення Росії українські військові ретельно встановлювалиhttps://nv.ua/ukr/ukraine/events/chomu-ne-vdalosya-pidirvati-mosti-na-chongari-general-sokolov-dav-vidpovid-novini-ukrajini-50354269.html вибухові загородження на межі з окупованим Кримом і слідкували за станом цих мін
показати весь коментар
08.04.2025 11:38 Відповісти
На Чонгарському перешийку є два автомобільних і один залізничний міст. Крім них, готовими до підриву були міст у Генічеську і ще 4 дамби вздовж межі з півостровом.
показати весь коментар
08.04.2025 11:40 Відповісти
Ще оаз, мудень, перечитай все.

А краще навчися користуватися гуглом, тулуб тупий.
показати весь коментар
08.04.2025 11:53 Відповісти
Протягом майже восьми років до повномасштабного вторгнення Росії українські військові ретельно встановлювалиhttps://nv.ua/ukr/ukraine/events/chomu-ne-vdalosya-pidirvati-mosti-na-chongari-general-sokolov-dav-vidpovid-novini-ukrajini-50354269.html вибухові загородження на межі з окупованим Кримом і слідкували за станом цих мін
показати весь коментар
08.04.2025 11:54 Відповісти
Окрім мінування мостів, українські військові облаштували п'ять мінних полів - у місцях, де могла рухатися техніка.
показати весь коментар
08.04.2025 11:41 Відповісти
Верещук: на КПВВ "Чонгар" и "Каланчак" запустили шаттлы от пункта пропуска к админчерте

14 февраля 2022 г.
показати весь коментар
08.04.2025 11:46 Відповісти
Участники событий, среди которых работник заправки "Sokar", пограничники, водитель БТРа и руководитель разведки на юге поделились своими воспоминаниями о подготовке к обороне и первые часы вторжения. Они рассказали о заминировании Чонгарского моста, попытках его подрыва и причинах, почему это не удалось. Источник: https://censor.net/ru/v3537708
показати весь коментар
08.04.2025 11:48 Відповісти
Всі з нетерпінням чекали обіцяних шашличків в травні, про кацапів забули
показати весь коментар
08.04.2025 10:57 Відповісти
Вчора цей Севастополець і діючий ахвіцер ВМС України Неїжпапа молов, що потрібно було дати наказ з Києва в 2014 році і не допустити здачу Криму. Так чому ж тоді цей ахвіцер допустив окупацію Криму, якщо у Статуті написано, що в разі нападу мав давати відсіч і не питати лозволу? І знову питання, а чому тоді Найвєлічайший Лідор ********** і всесвіту, якогог ще знають як Боневтік Потужно-Брехливий не ввів воєнний стан і не дав розпорядження нашим військам вийти з гарнізонів, розгорнутися і стати на захист України у лютому 2022 року? Чому навпаки розмінували виходи з Чонгару і Чаплинки та зняли міни з полів, які були заміновані перед нашими лініями оборони? Чому знищили ракетні програми з 2019 року і по цей час їх немає? Чому розмінували акваторію Азовського моря?
показати весь коментар
08.04.2025 10:58 Відповісти
Друже, всі в світі вважають операцію по захопленню Криму кацапами шедевром військового мистецтва. Куди там нашому Неїжпапі тягатись з Генштабом рф. Війська кацапів були всередині наших військ, які втратили керування. ВсЬо. Капєць.
показати весь коментар
08.04.2025 11:25 Відповісти
Операція називалася "прийди і візьми те що погано лежить".
показати весь коментар
08.04.2025 11:45 Відповісти
"Причини успішного наступу армії РФ з окупованого Криму треба з'ясовувати, - Неїжпапа".
Авжеж, треба з'ясувати.
Проте, треба спочатку з'ясувати,а потім говорити і надто обережно,бо всі шляхи заведуть на банкову з усіма можливими наслідками для нього.
Крім того, наступ росіян був стрімкий не лише з боку Криму,а й з боку Білорусі і одна з причин їх успішного наступу: прокладання автошляхів в цих напрямках напередодні широкомасштабної,в рамках "великого будівництва під патронатом президента Зеленського".
показати весь коментар
08.04.2025 11:03 Відповісти
Мене мучить одне питання. Де наказ про передислокацію з Гостомеля "аваковської" бригади ?
показати весь коментар
08.04.2025 11:27 Відповісти
Так звучить холуйство й лицемірство!
показати весь коментар
08.04.2025 11:04 Відповісти
Это реальная зрада, не принять мер никаких, когда видно, что рашисты проводят концентрацию у твоих кордонов, это просто трэш. Всё было видно, активизация авиации, пехоты, бронетехники, плюс разведка США говорила что всё идёт к вторжению рашистов
показати весь коментар
08.04.2025 11:11 Відповісти
Так, дійсно, Порох завжди винний! Як би він повзривав мости, і посадив Зе, то наступу б не було, а може й війни...
показати весь коментар
08.04.2025 11:42 Відповісти
причина очевидна зе-вада
показати весь коментар
08.04.2025 11:08 Відповісти
зелене 4мо дало наказ розмінувати Чонгар, і дєрьмак з ********** це зробили. Є ЇХ СВІДЧЕННЯ НА КАМЕРУ! вони самі в цьому зізнаються, що ще з'ясовувати?
показати весь коментар
08.04.2025 11:11 Відповісти
Британские ученые сказали: - "А, *** его знает !!!"
показати весь коментар
08.04.2025 11:17 Відповісти
Є спосіб, але його треба приховати від псевдоправозахисників Путлєра у Європі, засуньте паяльник Кулиничу в анус і про все дізнаєтеся.
показати весь коментар
08.04.2025 11:20 Відповісти
Успіх кацапів обумовлений одним фактором. Операцією керувала наша летюча Верещук. Ось і бістро-бістро долєтєлі.
показати весь коментар
08.04.2025 11:21 Відповісти
Консерва вспливла і останнім часом тхне, виборами запахло?
показати весь коментар
08.04.2025 11:21 Відповісти
Одним з чинників це корумпованість наших прикордонників на кримському направленні. Там і тому що гроші, і родинні звязки, і дружні стосунки між колишніми однослужбовцями які вже були по різні сторони кримського перетину, і хтось колись разом вчився нещодавно, а зараз по різні сторони, і тд. Росіяни маючи достатньо коштів перекуповували тих, хто опинився по нашу сторону. Там багато хто знав один одного по різні сторони кордону. Наприклад пересікав кордон з своєю донькою вже після 14 року. З української сторони нас перевіряв прикордонник який є бувшим однокурсником доньки. З кримської сторони попали на митника який також виявився однокурсником доньки. Один про одного вони також знали хто й ким і де працює. Я не стверджую що наш прикордонник був зрадником. Але вірогідність такого могла бути дивлячись на те що люди раніше навчались 5 років разом і ще рік тому десь разом ходили, випивали і тд. Тому там не могло бути в нас секретів. Їх миттєво здавали кацапні.
показати весь коментар
08.04.2025 11:22 Відповісти
Тобто з Кримом, анексованим ще за президентства Януковича у лютому 2014, все просто - можна було захистити голою дупою та жартами Кварталу-95.

А от з саботажем оборони Зеленським у лютому 2022 все дуже не однозначно.
показати весь коментар
08.04.2025 11:22 Відповісти
Тоб то, коли трижди судимий поставив всіх силових міністрів України генералів фсб рф тай ще ті з собою притягнули тисячі офіцерів гру рф на керівні посали в усі штаби України - то такий незначний факт, шо йього навіть до уваги брати не треба. Це як в старому анекдоті - коли військовий запитує вченого - Шож ви такі умні, а строєм не ходите.
показати весь коментар
08.04.2025 11:23 Відповісти
Секрет Полішинеля...
показати весь коментар
08.04.2025 11:26 Відповісти
Включив дурника?
показати весь коментар
08.04.2025 11:31 Відповісти
Только в Украине люди которые принесли стране такой ущерб как потеря нашего юга могут оставаться безнаказанными.
показати весь коментар
08.04.2025 11:34 Відповісти
Це відповідь 95 кварталу. У дусі вЯлічного. Ось чого - ТАК нада біло !
показати весь коментар
08.04.2025 11:35 Відповісти
Цьотка верещучка точно знає , її потрібно питати .
показати весь коментар
08.04.2025 11:36 Відповісти
Спотворення подій, на це держава витрачає більше часу ніж на забезпечення ресурсу для боротьби з зовнішнім ворогом.
показати весь коментар
08.04.2025 11:38 Відповісти
Причина в ОП сидить.
показати весь коментар
08.04.2025 11:39 Відповісти
"Наступ" - це дуже голосно сказано. Просто ПРОГУЛЯНКА: вони спокійно собі заїхали.
показати весь коментар
08.04.2025 11:53 Відповісти
+ 100 !

кацапи гнали по Херсонщині і Запоріжжю поки бензин в баках не скінчився.

.
показати весь коментар
08.04.2025 13:04 Відповісти
коли треба щось сказати, але сказати правду поки сцично...
показати весь коментар
08.04.2025 13:13 Відповісти
"моя хата з краю ..."
показати весь коментар
08.04.2025 13:44 Відповісти
косить під дурника
показати весь коментар
08.04.2025 14:21 Відповісти
А назвати імена тих, хто при владі посприяв кримському бліцкригу росіяк, адміралу слабо?
показати весь коментар
08.04.2025 17:04 Відповісти