6106 відвідувачів онлайн

Наркозалежна агентка РФ зі співмешканцем готувала теракти проти 8 депутатів Кам’янець-Подільської міськради, - СБУ. ФОТО

Контррозвідка Служби безпеки затримала двох агентів ФСБ, які готували вибухівку для здійснення терактів проти вісьмох депутатів Кам’янець-Подільської міськради на Хмельниччині.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр СБУ.

Що про підготовку теракту відомо?

За матеріалами справи, фігуранти виготовляли саморобні вибухові пристрої (СВП), які мали закласти під автівки потенційних жертв та підірвати.

агенти рф з Хмельниччини
агенти рф з Хмельниччини
агенти рф з Хмельниччини

У такий спосіб рашисти планували дестабілізувати суспільно-політичну обстановку в регіоні та поширити панічні настрої серед місцевих жителів.

"Співробітники СБУ завчасно викрили ворожі наміри і затримали агентів на етапі виготовлення вибухівок в орендованій квартирі у центрі міста", - йдеться у повідомленні.

Що про зловмисників відомо?

За даними слідства, однією з виконавців замовлення РФ виявилась 24-річна місцева наркозалежна, яка шукала гроші "на дозу" у Телеграм-каналах.

Там її завербував російських спецслужбіст, який згодом дав їй "тестове" завдання - підпалити три адмінбудівлі сільрад на території регіону.

Для вчинення злочину дівчина залучила свого 57-річного співмешканця, який в ролі водія супроводжував агентку на "потрібні" об’єкти.

"Потім вони отримали від окупантів інструкції на виготовлення СВП, а також гроші на закупівлю складових до вибухівки та оренду конспіративної квартири.

У подальшому агенти мали встановити депутатські авто та провести біля них дорозвідку, щоб закласти вибухові пристрої", - додають у СБУ.

Що виявили під час обшуку?

Під час обшуків у затриманих вилучено складники для СВП та мобільні телефони із доказами роботи на ФСБ.

Слідчі СБУ повідомили фігурантам про підозру за ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану за попередньою змовою групою осіб).

Наразі зловмисники перебувають під вартою без права внесення застави. Їм загрожує довічне ув’язнення з конфіскацією майна.

Топ коментарі
+9
Наркозалежна агентка РФ зі співмешканцем готувала теракти

агов, притомні офіцери сбу, вам самим не соромно?
у торчков у хаті чистота і порядок?
навіть ковьор пропилесосений? банки і тазик вимиті?
кнопочні телефони, а скрін зі смартфона?
для кого ця імітація бурхливої діяльності?
всі, бачили і знають хто такі наркозалежні торчки.
які в сраку теракти? що, крім ширки, вони можуть готувати у алюмінієвій ложці?
показати весь коментар
09.04.2025 10:29 Відповісти
+8
Звісно, депутати районних рівнів - найзапекліші вороги кацапні
показати весь коментар
09.04.2025 10:33 Відповісти
+4
Хоча ,якщо ловити справжніх агентів - єрмаків та медведчуків - то можна взагалі з посади полетіти.
А тут простіше - шо ****** - те і ловиш
показати весь коментар
09.04.2025 11:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Наркозалежна агентка РФ зі співмешканцем готувала теракти

агов, притомні офіцери сбу, вам самим не соромно?
у торчков у хаті чистота і порядок?
навіть ковьор пропилесосений? банки і тазик вимиті?
кнопочні телефони, а скрін зі смартфона?
для кого ця імітація бурхливої діяльності?
всі, бачили і знають хто такі наркозалежні торчки.
які в сраку теракти? що, крім ширки, вони можуть готувати у алюмінієвій ложці?
показати весь коментар
09.04.2025 10:29 Відповісти
может то наркоманка хазяюшка?)бюста ленина не хватает и сд дисков симс)
показати весь коментар
09.04.2025 10:40 Відповісти
показати весь коментар
09.04.2025 10:44 Відповісти
ти обурився на 100 такому повідомленні?
показати весь коментар
09.04.2025 10:51 Відповісти
Ну вот зачем столько скептизма и недоверия властям ? Да сейчас каждая наркоманка отлично разбирается в том , как подобрать компоненты , найти схему ( или придумать ) и спаять исполнительное устройство для инициализации детонатора от кнопочного телефона .
показати весь коментар
09.04.2025 11:06 Відповісти
Не бачу нічого дивного. Старі кнопочні телефони - найбезпечніший засіб дистанційного підриву. Ну хіба що зі ступенем наркозалежності перебільшують для ефекту...
показати весь коментар
09.04.2025 17:39 Відповісти
Звісно, депутати районних рівнів - найзапекліші вороги кацапні
показати весь коментар
09.04.2025 10:33 Відповісти
круто
показати весь коментар
09.04.2025 10:46 Відповісти
Це ж уже було, упродовж 3 років! Одні і тіж затримання, і потім багаторічні колиханням десятків людей, навколо такого лайна, за рахунок Українців, яким ця шваль гадила!
Піймали,зафіксували, повісили!!!
Бо потім, знову буде, як з беркутнею!!!
Сирійці, та роблять люстрацію, і досить дієво!
Ну скільки можна, дивитися, на бездіяльність стефанчука, зеленського, шмигаля!! Змін до Законів, так і не внесено!
Слава Україні!
показати весь коментар
09.04.2025 10:51 Відповісти
приїжджай - арештуємо, главный ты наш, кацапчик
показати весь коментар
09.04.2025 12:33 Відповісти
Депутати райради - це саме цінне що є в Україні. Покусились на святе. Хотіли цукром та кофе з тазіку підірвати національну гордість, прокляті наркомани!
показати весь коментар
09.04.2025 10:53 Відповісти
Друзі, а що дивного? Пам'ятаєте як Василь Васильович Малюк спіймав "крота" через три коки війни у сусідньому кабінеті? Ще тримав його зовсім не "професійно", за горло. Бачили цю фото?
показати весь коментар
09.04.2025 10:57 Відповісти
Якщо кожного наркомана завербованого РФ - називати агєнтом ФСБ ,то можна багато зірочок і званій отримати. Адже ловити справжніх шпигунів діло довге і марудне - ніякого тобі повишенія і продвіженія...
показати весь коментар
09.04.2025 11:22 Відповісти
Хоча ,якщо ловити справжніх агентів - єрмаків та медведчуків - то можна взагалі з посади полетіти.
А тут простіше - шо ****** - те і ловиш
показати весь коментар
09.04.2025 11:24 Відповісти
Як вони вже задовбали з тими наркозалежними, тут не потрібні оправдання, хай буде залежна від будь чого, але в основному- це проросіянська наволоч, яка бурлить по всій Україні. Хоча б взяти так званих віруючих секти УПЦМП, так більша частина їх - проросіянські, їхні біографії - колишні комуняки, секретарки комсомолу, хтось був сіксотами в кгб , наплодили собі дітей і внуків от і маємо результат!
показати весь коментар
09.04.2025 11:28 Відповісти
А може це вже 90ті знову настали, коли братки підривають депутатів що виділяють земельні ділянки та інші рамси по розпилу місцевих бюджетів?
показати весь коментар
09.04.2025 12:09 Відповісти
вимагаємо РОЗСТРІЛІВ