6779 відвідувачів онлайн

Контингент "Коаліції охочих" - це не миротворчі сили, - міністр оборони Британії Гілі

засідання у Брюсселі

Міністр оборони Великобританії Джон Гілі після зустрічі "Коаліції охочих" заявив, що майбутній контингент не буде виконувати функцію миротворців.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Свобода.

"Ніхто ніколи не чув, щоб я говорив про миротворчі сили. Це не миротворчі сили, які розділятимуть протиборчі сторони на лінії зіткнення. Найефективнішим стримуванням відновленої путінської агресії, найкращим способом закріплення припинення вогню є сила самих українських військ", – заявив Гілі після засідання, спілкуючись із журналістами.

На запитання, чи потрібно для реалізації майбутньої місії певна участь чи гарантії від США, Гілі зауважив, що Вашингтон бере на себе відповідальність за посередництво та ведення мирних переговорів.

"І з огляду на це вони матимуть певну відповідальність і роль у його забезпеченні в довгостроковій перспективі. Що може зробити коаліція бажаючих, так це зміцнити цю здатність запровадити не просто мир шляхом переговорів, а мир, який буде тривалим", – пояснив британський міністр.

Також Гілі сказав, що протягом останніх тижнів у військовому плануванні брали участь 200 військових з 30 країн. Міністри зустрілися, щоб прискорити військове планування, "а це означає, що цього тижня та наступного тижня ми поглибимо військове планування за допомогою планування в конкретній галузі – повітря, моря, землі та відновлення українських сил на майбутнє".

Нагадуємо, 10 квітня у штаб-квартирі НАТО в Брюсселі проходило перше засідання міністрів оборони країн у форматі "коаліції охочих" забезпечити в Україні довгостроковий мир, започаткованому в лютому Францією та Британією. У зустрічі брали участь представники 30 країн з Європи і не тільки – були присутні Нова Зеландія, Австралія, Японія.

Топ коментарі
+12
Коаліція неохочих
показати весь коментар
10.04.2025 21:11 Відповісти
+10
Чим дебільніші вони вигадують назви всім цим "безпековим угодам" - тим убогіше вони виглядають.
Он щєля скільки потужно-незламних назв вигадав, і що толку? Тільки потужно бздить в борошно і поки піднімається пилюка краде безбожно антихрист *******.
показати весь коментар
10.04.2025 21:15 Відповісти
+10
"Коаліція охочих..." Потриндіти.
показати весь коментар
10.04.2025 21:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Коаліція неохочих
показати весь коментар
10.04.2025 21:11 Відповісти
Це не миротворчі сили, які розділятимуть протиборчі сторони на лінії зіткнення Джерело: https://censor.net/ua/n3546177

Ну да, будут квартировать где то под польской границей, играть в карты, пить пиво и волочиться за бабами. Нах такие гусары тогда тут вообще нужны? Кормить их?
показати весь коментар
10.04.2025 21:15 Відповісти
Чим дебільніші вони вигадують назви всім цим "безпековим угодам" - тим убогіше вони виглядають.
Он щєля скільки потужно-незламних назв вигадав, і що толку? Тільки потужно бздить в борошно і поки піднімається пилюка краде безбожно антихрист *******.
показати весь коментар
10.04.2025 21:15 Відповісти
"Коаліція охочих..." Потриндіти.
показати весь коментар
10.04.2025 21:16 Відповісти
Та ви нам не розказуйте що вони не роблять ті сили. Бо від того вже млосно. Краще скажіть що вони і нащо вони. Звичайно, якщо не боїтесь.
показати весь коментар
10.04.2025 21:17 Відповісти
Плакать чи сміяться?
показати весь коментар
10.04.2025 21:17 Відповісти
Плакати чи сміятись
показати весь коментар
10.04.2025 23:43 Відповісти
ці охочі більше ніж неохочі ...у час війни де різниця ? охочі на Заході ,неохочі на Банковій ...
показати весь коментар
10.04.2025 21:19 Відповісти
та відразу було зрозуміло всім думаючим людям що кааліції ахочих, це коаліція нікчем які крім обговорень ні на що не здатні
показати весь коментар
10.04.2025 21:23 Відповісти
Коаліція потужних куколдів
показати весь коментар
10.04.2025 21:25 Відповісти
Я не розумію в чому успіх зеленої банди на дипломатичних просторах ?
Зеля любить антураж, оплески, побазарити по душє...
Йому це все дають.
А НАМ ЩО ????
показати весь коментар
10.04.2025 21:28 Відповісти
А НАМ дають щомісяця транші єврів, тобто купують собі захист від параші за дешево.
показати весь коментар
10.04.2025 21:29 Відповісти
Контингент "Коаліції охочих" - це не миротворчі сили, це, взагалі, ніщо- міністр оборони Британії Гілі.
показати весь коментар
10.04.2025 21:29 Відповісти
та да вони просто сміються з українців .
показати весь коментар
10.04.2025 21:34 Відповісти
Воевать не будем, разделять тоже, если пуйло нарушит- мы тут не причем, едем срочно домой! Коалиция туристов в военной форме, емае.
показати весь коментар
10.04.2025 22:05 Відповісти
Я так зрозумів що " Коаліція охочих " буде створена тільки для того щоб перенавантажити каналізацію в містах базування ? ))
показати весь коментар
10.04.2025 22:11 Відповісти