Зеленський закликав Трампа приїхати в Україну перш ніж ухвалювати рішення про переговори

Президент України Володимир Зеленський запропонував президенту США Дональду Трампу приїхати в Україну перед прийняттям рішень і планами з приводу переговорів про припинення вогню в Україні.
Як інформує Цензор.НЕТ, про це Зеленський заявив в інтерв'ю CBS News
За словами українського президента, Трампа в Україні "міг би зрозуміти, що тут відбувається".
"Ми поважаємо вашу позицію. Але, будь ласка, перед будь-якими рішеннями, будь-якими планами щодо переговорів, приходьте подивитися на людей, цивільних осіб, воїнів, лікарні, церкви, знищених або мертвих дітей", - сказав Зеленський у розмові з журналістом у запрошенні, адресованому Трампу.
"Приїдьте, подивіться, і тоді будемо рухатися за планом, як закінчити війну. Ви зрозумієте, з ким ви маєте справу. Ви зрозумієте, що зробив Путін", - додав Зеленський.
Це таке треба нещасття вибрати криворугельне.
Це ж не тупий стендап для кварталу.
І, що це за манера, розмовляти з Трампом через газети і журнали, часом цілоковито бульварні і жовті?
Де справжня дипломатія?
Зруйнована