10273 відвідувача онлайн

Загальні бойові втрати РФ від початку війни - близько 940 150 осіб (+1180 за добу), 10 676 танків, 26 600 артсистем, 22 266 бойових броньованих машин. ІНФОГРАФІКА

Знищення росіян на Харківському напрямку

Сили оборони України від початку повномасштабного вторгнення ліквідували 940 150 російських загарбників.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Генштабу ЗСУ.

Як зазначається, загальні бойові втрати противника із 24.02.22 по 19.04.25 орієнтовно становлять:

особового складу ‒ близько 940150 (+1180) осіб,

танків ‒ 10676 (+14) од,

бойових броньованих машин ‒ 22266 (+9) од,

артилерійських систем – 26600 (+70) од,

РСЗВ – 1368 (+1) од,

засоби ППО ‒ 1139 (+3) од,

літаків – 370 (+0) од,

гелікоптерів – 335 (+0) од,

БПЛА оперативно-тактичного рівня – 33176 (+111),

крилаті ракети ‒ 3148 (+3),

кораблі /катери ‒ 28 (+0) од,

підводні човни - 1 (+0) од,

автомобільної техніки та автоцистерн – 45162 (+208) од,

спеціальна техніка ‒ 3858 (+0)

Інфографіка

Топ коментарі
+25
Минув 4077 день москальсько-української війни.
305!!! одиниць знищеної техніки та 1180! чумардосів за день.
Арта та логістика супер.
Результативність ППО перевалила за 37000!
Слава ППО, Слава ЗСУ, Слава українському народові! Дякуємо партнерам. Всім добра, оркам смерть, корупціонерам грати. Переможемо.

P.s. 940 000 це більше, ніж все міське населення такого регіону, як Удмуртська Республіка.
показати весь коментар
19.04.2025 08:09 Відповісти
+21
https://www.reddit.com/r/DroneCombat/comments/1k2cq6k/ukrainian_marines_madyars_birds_posted_more/ Просвітницький проєкт «13 ********.ввт», частина 33 (2 сезон). Без блюру.
Тим часом квітень продуктивний: протягом 1-17 квітня у скарбничці ПМ 1319 ******** (813☠️-200, 506🩸-300) та 3884 унікальних ворожих цілі знищено/уражено за 17 діб. По одненькій корості кожні 6,3 хвилиночки місяця. Двушечкою тисяч підарів на мінімалках квітень закриємо, а це бойова спроможність мінімум 5 хробачих батальйонів)
показати весь коментар
19.04.2025 08:25 Відповісти
+16
засоби ППО кучно пішли - нашим дронам діпстрайк у травні буде легше прориватись до теріторії рф.
По арті і логістиці в цьому місяі буде рекорд.
показати весь коментар
19.04.2025 08:11 Відповісти

Завантаження...