4011 відвідувач онлайн

Слідство оголосило про завершення розслідування вбивства Нємцова, - адвокат обвинуваченого

Російське слідство оголосило про завершення розслідування вбивства опозиціонера Бориса Нємцова

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на РИА Новости, про це заявив адвокат одного з обвинувачених Муса Хадисов.

«Буквально щойно мені зателефонували зі Слідчого комітету і сказали, що розслідування справи завершено. Найближчим часом ми розпочнемо ознайомлення з матеріалами справи», - сказав він.

Після того як потерпілі, обвинувачені та їхні захисники ознайомляться з матеріалами справи, її буде передано спочатку до прокуратури, а потім до суду для розгляду по суті.

Нємцов був застрелений у центрі Москви у ніч проти 28 лютого 2015 року. У справі затримані п'ять осіб: ймовірний вбивця Заур Дадаєв, Хамзат Бахаєв, який за версією слідства, забезпечував спільників інформацією і повинен був сховати їх після злочину, Темірлан Ескерханов, якого звинувачують у відстеженні маршрутів Нємцова, а також брати Анзор і Шадид Губашеві. Їхню роль у злочині слідство не розкриває. Крім того, заочно заарештований і оголошений у міжнародний розшук ймовірний організатор вбивства - офіцер батальйону «Сєвєр» Руслан Мухудінов.
Топ коментарі
+6
Да по ходу самоубийство будет!
показати весь коментар
26.01.2016 10:04 Відповісти
+5
Не понимаю зачем Немцов боролся за демократию
в россии,ради чего? Убили и обосрали,вот и вся благодарность от терпил рашенсктх
показати весь коментар
26.01.2016 10:12 Відповісти
+4
Глумятся кремлевские гниды
показати весь коментар
26.01.2016 10:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Да по ходу самоубийство будет!
показати весь коментар
26.01.2016 10:04 Відповісти
путин ***** DANCE CLUB MUSIC группа 'Никополь 2'

https://www.youtube.com/user/StrangerStrannik

https://www.youtube.com/watch?v=qDMfNG4vVp4
показати весь коментар
26.01.2016 10:13 Відповісти
Ну почти.
показати весь коментар
26.01.2016 10:09 Відповісти
а что там было расследовать, все и так знают кто !!!
через лет 5-10, объявят в суде Лондона !!!
показати весь коментар
26.01.2016 10:05 Відповісти
Не понимаю зачем Немцов боролся за демократию
в россии,ради чего? Убили и обосрали,вот и вся благодарность от терпил рашенсктх
показати весь коментар
26.01.2016 10:12 Відповісти
Засудять публічно чеченів і навіть наче посадять. А насправді будуть вони доживати свій вік десь на білому пісочку під пальмою з мілйоном у кішені. Хитрожопе ж воно це ...уйло...
показати весь коментар
26.01.2016 10:08 Відповісти
Гашиш Буханов,Бахыт Компотов, Урус Коммунов , это русские! Вот вы какие ,руцкие жители. Скоро у вас будет чеченская империя, а в мавзолее лежать кадыркин. Дай вам всем ,щастья ,тварям.
показати весь коментар
26.01.2016 10:08 Відповісти
Олег Газманов- папка татарин мамка еврейка.мацква звонять калакала
показати весь коментар
26.01.2016 10:16 Відповісти
Газманов это отдельный, ассимилировавшийся подвид мрази. ********** Obycnovenicus
показати весь коментар
26.01.2016 10:35 Відповісти
расследование в кацапии, это уже даже не смешно!
показати весь коментар
26.01.2016 10:09 Відповісти
да еще расследование того, что сделал пуЦин, сочиняют идиоты,наверное думают, что им в мире кто-то верит, а впрочем этож они для местного пользования изощряются, 86% овец верят, что все эти убийства, кто-то кроме маньяка -педофила мог себе позволить и был в них заинтересован, до сих пор бесконечно жаль В.Новодворскую, тваврь плюгавая отравила и ничего даже не сочиняют,даже брехнёй себя не утруждают.
показати весь коментар
26.01.2016 10:19 Відповісти
Анексія Криму виявилась страшною помилкою - російський телеведучий, журналіст та історик Михайло Осокін.

Осокін зазначив, що у нього складне ставлення до анексії Криму."Я можу зрозуміти людей, які вважають, що "приєднання Криму" є відновленням історичної справедливості. Як історик, я прекрасно пам'ятаю, як Росія освоювала Крим. І це була російська територія. Незрозуміло, чому тоді віддали Україні. Але, з іншого боку, мені здається, що "приєднання Криму" створило масу проблем для Росії. Це було помилкою", - сказав телеведучий.
"Та й взагалі, я - прихильник збереження територіальної цілісності держав. Якщо не дотримуватися цього принципу, то все починає розповзатися. Німеччина може зажадати Ельзас у Франції назад. Австрія може зажадати Південний Тіроль у Італії. Після Криму японці стали знову піднімати питання про Курили, а в Німеччині заговорили про Східну Пруссію. А у Фінляндії заговорили про Карелії. Це ящик Пандори, який відкрився. Страшна річ. Тому, мені здається, що все це було зроблено даремно. Даремно", - визнає історик.http://gazeta.ua/articles/regions/_aneksiya-krimu-viyavilas-strashnoyu-pomilkoyu-rosijskij-televeduchij/673960
показати весь коментар
26.01.2016 10:14 Відповісти
Глумятся кремлевские гниды
показати весь коментар
26.01.2016 10:17 Відповісти
Ну а мотив? Ёханый бабай, самое главное то зачем. Нафига тем чеченцам Немцов? Об этом, конечно, ни слова.
показати весь коментар
26.01.2016 10:29 Відповісти
Там все просто. Ночью\днем кадыркин засовывая половой член в путина спросил- гавари что хочеш дла тэбя сдэлаю- а тот, мразь, сказал, мол хочу что бы ты завалил Немцова, и трахай меня сколько хочешь тогда. Вот .
показати весь коментар
26.01.2016 10:41 Відповісти
зато тебя от кормушки не отодвинули. продолжай кормиться, отсасывая у дыркина с путлером
показати весь коментар
26.01.2016 20:21 Відповісти
Не сомневаюсь, что Путин, сам лично, наблюдал процесс убийства на своем дистанционном мониторе внутренней кремлевской сети наблюдения.
показати весь коментар
27.02.2016 16:44 Відповісти