8925 відвідувачів онлайн
13 705 261

В ЄС позитивно оцінили заборону українським чиновникам критикувати владу

Європейський Союз позитивно оцінює вимогу до державних службовців утриматися від проявів публічної критики влади, яка міститься в розроблених Кабміном правилах етичної поведінки чиновників.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГАБізнесІнформ, про це в інтерв'ю DW сказав прес-аташе представництва ЄС в Україні Давід Стулік.

За його словами, подібні етичні кодекси для держслужбовців діють в країнах ЄС. "Як ви самі можете помітити, ніхто з європейських держслужбовців публічно не критикує свою службу або установу, де вони працюють", - зазначив Стулік.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Нардеп Червакова о правительственном запрете чиновникам критиковать власти: "Этот документ - просто абсурдное пожелание"

За його словами, введення цієї норми - рекомендація Організації економічного співробітництва та розвитку (OECD), яка допомагає розробляти закони і кодекси для держслужби в європейських країнах.
"Це міжнародна норма професійної державної служби, яка повинна бути політично незаангажованою і не брати участь в політичних суперечках", - зазначив прес-аташе ЄС в Україні.
Стулік також зазначив, що дотримання етичних правил залежить від культури самих держслужбовців.
Нагадаємо, 11 лютого Кабінет Міністрів України ухвалив постанову про затвердження правил етичної поведінки державних службовців. Документ був оприлюднений 1 березня. У ньому міститься норма про те, що держслужбовці повинні утримуватися "від проявів публічної критики діяльності державних органів та їх посадових осіб".


Читайте на "Цензор.НЕТ": "Сформирован очень четкий план реформы украинского парламента", - Гройсман
Топ коментарі
+18
Поросенок с Кулявлоба берут все самое необходимое из европейского образа жизни: европейские налоги, штрафы, акцизы, запрет на критику властей... Зато про европейские зарплаты, европейские дороги, обслуживание, тюрьмы для Воров ето как то обходится стороной... Типа Кулявлоба хочет доить корову так чтобы давала молока не меньше чем соседская, а то что корову нужно кормить ето он предпочитает не упоминать...
показати весь коментар
02.03.2016 18:39 Відповісти
+17
Европейский Союз -- если бы у вас была такая власть вы бы в ЕС охренели
показати весь коментар
02.03.2016 18:27 Відповісти
+15
Тоесть воровать можно, а критиковать видя как Воры каждый день воруют миллиарды нельзя?
показати весь коментар
02.03.2016 18:33 Відповісти

Завантаження...