Поддерживаю и переживаю за Савченко как за гражданку Украины, но вот политик она никакой, и её пиарские законы написанные Юлькой и Ко (по типу УДО всякого рода "Лозинских"), ничего хорошего нашему обществу не принесут...
вона запропонувала Закон, а в Раді і комітетах треба було поправити, до вбивць не застосовувати. А закон Надя запропонувла правильний, щоби не мурижили людину роки в СІЗО, пока людина не видохнеться або не захворіє там.
Если убрать особо тяжкие то кто же под него попадет? По средней тяжкости не будет 250 томов дела и 300 видеокассет? А ведь это я привожу с реального дела по бандитизму. Два года только знакомились с делом... Выходит вообще никто с этим законом не работал?
та да... прийняли не задумуючись. А хто попаде? попадуть замовні справи і коли слідство не дороблює і по арештанту жодної процесуальної дії протягом місяців...У мене був випадок, коли суд повертав на ДС раза чотири і так підсудний разом з тоді ще попереднім слідством провів у СІЗО 4 роки...
А финал каков? Я один раз вступил в дело после 9-месячного рассмотрения в суде. Чуть не прозрел. Оказалось что наш коллега забухал и в течение 9 ти месяцев дело откладывали, а подзащитный под вартой был по 121-й. В конце концов получил через 75-ку, а просидел почти год, и 6-ть месяцев тупо из-за запоя предыдущего защитника. Ему предлагали поменять, он отказывался, защитник кидал справки о посещение врача и бухал дальше.
його ще інший адвокат доводив...десь із рік, а потім суд зарахував СІЗО по найменшій мірі покарання по статті і відпустив, Тепер, коли в Києві збудують нове комфортабельне СІЗО з басейном для адвокатів, то будуть спеціально затягувати справи, це ж буде краще, ніж йти до колонії.
Это СУДИЛИЩЕ не только над Надеждой, а и над ВСЕМ Цивилизованным Миром !!! ВНИМАНИЕ !!! ГЛАВНЫЕ прокурор, следователь и судья - это один и тот же НЕЛЮДЬ - СМОЧОК из Кремля !!! В СУДИЛИЩЕ его представляют марионетки, руководимые этим СМОРЧКОМ !!!
прокурор мордора ссылается в суде на материалы правовой помощи, полученные (вектора станций мобильного оператора) прокуратурой мордора от ГПУ Украины в деле по преследованию Савченко? Це як розуміти....пане Шокін? Це що за правова допомога мордору?
весь цей суд-це фарс.За свої будь-які дії вона може відповівдати тільки перед українським судом.Мене просто тіпає від обурення,як Надя намагається ім щось доказати.
Кацапня захопивши Надю думала, що під тиском, вона почне співпрацювати з лжеслідством і їх судилищем, почне розповідати їм про "фашистів" в Україні і інші казочки, які вони їй накажуть. Але, не врахували, що на відміну від них вона мужня людина, а не шавка Путлер. Кацапи-це мерзота.
В чому вся херня, малята. У всьому "цивілізованому" світі існує три влади: законодавча, виконавча, судова. Є ще четверта, але то таке, як каже Мирон Богданович. В Мордорі нема жодної. Відбувається підміна значень. Суд на кацапщині не є суд. А дурнуваті ойропейці вважають, що суд справжній. На территорії, де за висказ "бога нєт" людину тягнуть до криміналу, не може бути суда, я вибачаюсь, а-пріорі. Отака вона, ця херня.
ОФИЦЕР САВЧЕНКО--ТЫ ГЕРОЙ !!!!! И ИМЯ ТВОЕ НАДЕЖДА ГОВОРИТ САМО ЗА СЕБЯ !!! НАДЕНЬКА ТЫ ДОЛЖНА ПРОЙТИ ЭТОТ АД **********, НО МИЛАЯ , ОСТАНЬСЯ ЖИВОЙ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Савченко, это образец мужества, стойкости, преданности присяги украинскому народу. В отличие от предателей в Крыму, которые предали в трудную минуту Украину, и перешли на сторону врага, Савченко оказалась преданной воинской присяги. С такими патриотами как Савченко, Украина всегда будет бить врагов. Свободу Савченко. Слава Украине!!!
Они ее боятся,они уже не рады,что ввязались в эту историю,однако "заднюю включать" больное .уйло,тоже очкует.Надя,держись!Ты олицетворение и символ всей Украины и многие не чистые на руку чинуши,побаиваются тебя уже даже на Родине...Живи!Вернись!
Тепер, коли в Києві збудують нове комфортабельне СІЗО з басейном для адвокатів, то будуть спеціально затягувати справи, це ж буде краще, ніж йти до колонії.
ВНИМАНИЕ !!!
ГЛАВНЫЕ прокурор, следователь и судья - это один и тот же НЕЛЮДЬ - СМОЧОК из Кремля !!!
В СУДИЛИЩЕ его представляют марионетки, руководимые этим СМОРЧКОМ !!!
Надя - тримайся! Цей цирк скоро закінчиться.
У всьому "цивілізованому" світі існує три влади: законодавча, виконавча, судова.
Є ще четверта, але то таке, як каже Мирон Богданович.
В Мордорі нема жодної. Відбувається підміна значень.
Суд на кацапщині не є суд.
А дурнуваті ойропейці вважають, що суд справжній.
На территорії, де за висказ "бога нєт" людину тягнуть до криміналу,
не може бути суда, я вибачаюсь, а-пріорі.
Отака вона, ця херня.
Не пойму одного что савченко зделала для Украины???
В чом её заслуги перед Батьковщиной???
Очередной Пиар???
Столько Героев полегло? и Столько Реальных защитников Украины Раненно,и позабыто!!!
Вспомните ту ксюху , которая отстреляла реально не одного ,а многих руских Акупантов.
Как она живёт никого не интересует.
А вы Савченко ,Савченко, вы о чем люди? вы о героях ?или о пиаре юльки темошенко?
Я не навижу Русских и Путина.