4178 відвідувачів онлайн
11 650 74

Перемовини між Молдовою і Придністров'ям поновилися

Після майже піврічної перерви в офісі місії ОБСЄ в столиці Молдови відбулася перша зустріч між політичними представниками Кишинева і Тирасполя на перемовинах щодо Придністровського врегулювання.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, перемовини відбулися між віце-прем'єром Молдови з реінтеграції Георге Баланом і міністром закордонних справ невизнаної Придністровської Молдавської республіки Віталієм Ігнатьєвим.

"Ми обговорили всі пропозиції Кишинева і Тирасполя, включно зі свободою пересування громадян і взаємодією сторін в усіх сферах. Домовилися про відновлення діяльності експертних секторіальних робочих груп і активізацію роботи політичних представників на переговорах. Сподіваємося, що навесні нам вдасться відновити повноцінні переговори в форматі" 5 + 2 ", - зазначив віце-прем'єр Молдови Балан.

Читайте також: Україна готова обговорювати статус Придністров'я, - Посол в Молдові

Він назвав консультації, що відбулися, позитивними і корисними, адже за цей час накопичилося багато питань, які потребують невідкладного вирішення.
Представник Придністров'я Ігнатьєв, у свою чергу, висловив задоволення відновленням діалогу між Кишиневом і Тирасполем.
Балан та Ігнатьєв підкреслили, що головна мета перемовин - поліпшення умов життя пересічних громадян з обох берегів Дністра.
За попередніми даними, чергова зустріч у двосторонньому форматі відбудеться 11 березня.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Москва не приемлет предложение Кишинева заменить военнослужащих РФ на миротворцев ООН в Приднестровье, - МИД РФ
Топ коментарі
+21
паскудное племя вырожденцев куда не припрется везде устраивает "приднестровье"...
показати весь коментар
03.03.2016 20:21 Відповісти
+14
НИКАКИХ ПЕРЕГОВОРОВ
с кремлевскими холуями
Полная блокада Приднестровья
показати весь коментар
03.03.2016 20:21 Відповісти
+9
Что! В Приднестровье жрать захотели. Параша все. Бабло кончилось.
показати весь коментар
03.03.2016 20:28 Відповісти

Завантаження...