7791 відвідувач онлайн

Найближчим часом ІД готує теракти в Європі, - Держдепартамент США

Терористичні угруповання "Ісламська держава" (ІД), "Аль-Каїда" та її філії готують "найближчим часом атаки в Європі".

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на DW, про це йдеться в попередженні про загрози, опублікованому в четвер, 3 березня, на сайті Держдепартаменту США.
"Усі європейські країни залишаються вразливими для атак з боку транснаціональних терористичних організацій", - зазначається в документі. Спецслужби припускають, що відповідальні за напади, найімовірніше, терористи-одинаки, які "надихаються екстремістськими організаціями". Зовнішньополітичне відомство США пов'язує ці прогнози з поверненням в Європу з Сирії та Іраку європейських громадян, які долучилися до ІД.
При цьому об'єктами нападу терористів, враховуючи попередні випадки, можуть стати "великі спортивні заходи, театри, відкриті ринки, авіаслужби, транспортні системи та громадські місця, де спостерігається велике скупчення народу", вважають у Держдепі.
У документі також наголошується, що теракти можливі і в інших регіонах світу - на Близькому Сході і в Північній Африці.
Топ коментарі
+11
В ближайшее время ИГ готовит теракты в Европе, - Госдепартамент США - Цензор.НЕТ 7852
показати весь коментар
04.03.2016 08:36 Відповісти
+10
Странно как то ..бомбит параша а теракты в Европе)))
Бомбит параша а бегут в ЕС..))
показати весь коментар
04.03.2016 08:38 Відповісти
+8
В паРашке устраивайте теракты
показати весь коментар
04.03.2016 08:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В паРашке устраивайте теракты
показати весь коментар
04.03.2016 08:35 Відповісти
раша, иг это одно и тоже
показати весь коментар
04.03.2016 09:08 Відповісти
Низя. Денег не дадут.
показати весь коментар
04.03.2016 09:19 Відповісти
В ближайшее время ИГ готовит теракты в Европе, - Госдепартамент США - Цензор.НЕТ 7852
показати весь коментар
04.03.2016 08:36 Відповісти
Странно как то ..бомбит параша а теракты в Европе)))
Бомбит параша а бегут в ЕС..))
показати весь коментар
04.03.2016 08:38 Відповісти
там пока только единичные отрезания голов..
показати весь коментар
04.03.2016 08:40 Відповісти
Мало вата будет..мало вата!(((((
показати весь коментар
04.03.2016 08:41 Відповісти
Забыли добавить, что терракты ИГ готовит под чутким руководством и с прямым участием мордорских спецслужб.
Пока Мордор ещё булькает - будут заварухи и теракты по всей Европе, Азии и Ближнему Востоку.
показати весь коментар
04.03.2016 08:39 Відповісти
.... идут дорогой начертаной перстом Некра мавзолейного "... мы, на горе всех буржуев, мировой пожар раздуем!"
показати весь коментар
04.03.2016 08:44 Відповісти
Украина очень обеспокоена действиями терров в Европе!
показати весь коментар
04.03.2016 08:40 Відповісти
Нафіга іділу вбивати європейців? Де логіка? В результаті отримають більш масовані бомбардування і можливу наземну операцію з повною зачисткою. Чесно, зовсім не розумію іділовців. Ну створили собі державу в сирії і іраку -- ну так млять живіть там, розбудовуйте собі державу. Нахріна лізти в європу? Чому не полізти в козломордію, де 20 млн мусульман і навіть є мусульманська армія --кадировці?
показати весь коментар
04.03.2016 08:41 Відповісти
Читаешь ИГ, подразумевай и парашку
показати весь коментар
04.03.2016 08:43 Відповісти
А Мааасква это разве Европа.
показати весь коментар
04.03.2016 08:44 Відповісти
Если прочитать статью, то можно предоставить ей такой статус... до определенных событий.
показати весь коментар
04.03.2016 08:46 Відповісти
А в Москве разве нет метро?
показати весь коментар
04.03.2016 08:45 Відповісти
рашку надо давить, ноги игила растут именно оттуда...
показати весь коментар
04.03.2016 08:46 Відповісти
Ноги ІДІЛУ ростуть із жопи,а жопа,як відомо це засрашка.
показати весь коментар
04.03.2016 08:49 Відповісти
А мы на эти риски ответим Чемберленам....

Обеспокоены..., поддерживаем..., внимательно слушаем..., считаем..., одобряем..., подчёркиваем..., понимаем..., возмущены..., сильно возмущены..., чрезмерно возмущены..., безобразие..., обеспокоены..., поддерживаем..., внимательно слушаем..., считаем..., одобряем..., подчёркиваем..., понимаем..., возмущены..., сильно возмущены..., чрезмерно возмущены..., безобразие...
И о погоде в Европе: В Варшаве, Берлине, Хельсинки облачно, температура 0, - 2 градуса по цельсию, град, местами торнадо… Приятного дня.
Чемберленство EU и USA таки может привести мир к третьей мировой захВАТНИЧЕСКОЙ войне...
"Вооружите Украину или сдайтесь"
("Arm Ukraine or Surrender").
ПТУРС, УДАРНЫЕ БЕСПИЛОТНИКИ….
Сегодняисейчас !
Concerned ... support ... listen carefully ... think ... endorse ... emphasize ... understand ... outraged ... very angry... too outraged. .., disgrace ... concerned ... support ... listen carefully... think ... endorse ... emphasize ... understand ... outraged strongly ... outraged, outraged over ... mess ...
And the weather in Europe: Warsaw, Berlin, Helsinki cloudy Temperature 0 - 2 degrees Celsius, «hail», «tornadoes» places ... Have a nice day.
Policy Chamberlain EU and USA can still lead the world into a third world war of conquest ...
"Prepare Ukraine or surrender"
("Arm Ukraine or Surrender").
ATGM, drums ... drones…
Today, right now!
показати весь коментар
04.03.2016 08:52 Відповісти
странно, что не в паРаше
показати весь коментар
04.03.2016 08:57 Відповісти
Хехе. Московия ведет массовый забой мусульман в Сирии - а теракты ждут в Европе. И это нисколько не смущает западных дегенератов. Они заняты тем что давят на Украину проводить выборы на Донбасе - как хочет путлершвайнер, так же как в Крыму, под дулами московских сатанистов. А не послать ли Украине эту западную мразь на три веселых буквы?
показати весь коментар
04.03.2016 09:03 Відповісти
Я озабочен! Нужно срочно переговоры и выборы в ИГ.
показати весь коментар
04.03.2016 09:19 Відповісти
В ближайшее время ИГ готовит теракты в Европе, - Госдепартамент США
КАКА ЕВРОПА?
В ИГИЛСКИХ ЧУРОК ГОЛОВЫ, ШО ЖОПА!
БЕГИТЕ БАРАНЫ В МОЦЬКВУ,
И СУНЬТЕ БОМБУ ДО КАЛЬСОН ХУ-ЛУ...
показати весь коментар
04.03.2016 13:17 Відповісти