10105 відвідувачів онлайн
48 859 122

Генпрокуратура і надалі ігнорує НАБУ, - Ситник

Генпрокуратура затягує передачу Національному антикорупційному бюро інформації щодо низки справ.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив глава НАБУ Артем Ситник в інтерв'ю zn.ua.

"Ми витребували у Генпрокуратури близько десяти справ. У тому числі стосовно заступника голови СБУ Рівненської області, який був затриманий за фактом дачі хабара, пов'язаного у справі про незаконний видобуток бурштину", - повідомив він.

"Я виніс усі ці рішення, відповідно до процедури узгодив їх з антикорупційним прокурором, але вони не виконуються. Як і у випадку з Мартиненком, яким також займається Генпрокуратура, що вилучила масив інформації, якої нам бракує. Ми хотіли б одержати цей масив даних і вести розслідування на базі НАБУ", - сказав Ситник.

"Що стосується" рюкзаків Авакова ", наші аналітики займаються і цією справою. Як, утім, і Генпрокуратура. Зараз ми готуємо матеріали на витребування і цієї справи у Генпрокуратури. Однак з іншими органами у нас дійсно немає таких проблем", - додав він.

При цьому він навів приклад, що в розслідуванні за Кіотським протоколом за запитом НАБУ всі матеріали були передані оперативно поліцією і фіскальною службою.

Читайте: Суд відмовив НАБУ в арешті рахунків компанії "Енергомережа", яку протегує Кононенко

"В результаті НАБУ практично завершило розслідування. На жаль, Генпрокуратура продовжує нас ігнорувати", - сказав він.

"За всіма справами ми написали звернення до генерального прокурора. І не раз написали. Але поки що жодних офіційних відповідей не одержали. Ще трохи почекаємо й будемо звертатися по допомогу до парламенту", - заявив Ситник.

Він також підтвердив, що в НАБУ заведено справу стосовно депутата НФ Ігоря Кононенка та внесено в ЄРДР за заявою Абромавічуса.

"І, безумовно, щодо неї дещо пізніше дадуть певний коментар", - сказав він.
Топ коментарі
+31
- Доктор ! Доктор ! Почему меня все игнорируют ?
- Следующий !
показати весь коментар
04.03.2016 09:55 Відповісти
+26
заведите дело на шокина - сразу перестанут игнорировать
показати весь коментар
04.03.2016 10:03 Відповісти
+25
Нужно непременно создать еще одно ведомство( надеюсь,еще непристроенные родственники остались?) по воздействию на действия прокуратуры.
показати весь коментар
04.03.2016 09:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Не відповідають на офіційні запити, тоді проведіть виїмку цих документів, є ж така слідча дія. Або проведіть обшук і вилучення документів. А ВР що вам допоможе?
показати весь коментар
04.03.2016 13:02 Відповісти
а НАБУ продолжает игнорировать народ и коррупционеров.
показати весь коментар
04.03.2016 13:25 Відповісти
Генпрокуратуру нужно разогнать, всех до одного.
показати весь коментар
04.03.2016 14:47 Відповісти
я не даже не знаю чем им помочь.
такие беспомощные как дети.
мне даже жалко их стало.
сейчас расплачусь.
показати весь коментар
04.03.2016 16:07 Відповісти
ГПУ ігнорує запити НАБУ,Рада не приймає закон про декларування,продовжує працювати ЦВК далеко після закінчення терміну своїх повноважень, і т.д. і т.п. Але я не хочу знову йти на майдан,щоб купка пройдисвітів які залізуть на сцену, всілися на місця сьогоднішньої банди і знову ігнорували закони і інтереси громадян. ГПУ ігнорує ,на мою думку законні,запити НАБу, я хочу подивитись чи підписав МІЙ ДЕПУТАТ вимогу про відставку генпрокурора і як ВІН проголосував за цю відставку, якщо більшість виборців не влаштовує позиція цього депутата,то його виборці повинні мати простий МЕХАНІЗМ його відкликання, і так по всіх пунктах і по закону про імпічмент президенту і по декларуванню і по трансфертному ціноутворенню і по деофшоризації і т.д. Єдине питання за яке варто виходити на МАЙДАН - це за МЕХАНІЗМ відкликання депутатіа,що втратив довіру виборців.
показати весь коментар
04.03.2016 16:33 Відповісти
Генпрокуратура продолжает игнорировать НАБУ, - Сытник - Цензор.НЕТ 440
показати весь коментар
04.03.2016 16:38 Відповісти
А-ха-ха, я пацталом!
показати весь коментар
04.03.2016 20:41 Відповісти
АРТЕМ, ТАК ТЫ БЫ ИМ ДУХОВ ШАНЕЛ ПОДВЕЗ, ГЛЯДИШЬ И ДЕЛО БЫ СДВИНУЛОСЬ.
показати весь коментар
04.03.2016 16:45 Відповісти
вообщем набрали в детсад группу, но на улицу не выпускают и в песочнице играть не дают.
показати весь коментар
04.03.2016 17:33 Відповісти
это все распрекрасно , ежели не просто супер ,,,,,я правда не знаю о чем базарили и шо за тема ,,,,а тема есть , САВЧЕНКО...В..ОПАСНОСТИ , причем смертельной ,,,Надя объявила сухую голодовку ,,,,при таком раскладе , а на то , что , героиня наша, включит заднюю , надеяться не приходится , человек мучимый жаждой .УМИРАЕТ. .в течении примерно семи дней ,,,,в последнюю очередь атрофируется мозг и сердце , а сначала , мышцы , жир , хотя, откуда он у Савченко ))) ,,,,карочи , , надо орать обамам и меркелям с кэмеронами. "".--. воха , не борзей , отпусти. Савченко , а то п**зды дадим "" ,,,,, ,.далее , , порошенко с пашей климкиным нужно выходить на куйла и .перетереть. с глазу на глаз ,,,,.торговаться ,,,,петя , бизнесмен. ( мой калека - коллега ) , по умолчанию эту тему знает ,,,,наобещать куйлу молочные реки и кисельные берега ,,,и если базарить будут в москве , то наших в Украину без Надежды не впускать ,, ( ,,погранцов я беру на себя ))) , пусть работают , гаранты хреновы. ,,,и еще ,,возможно Надю кормить - колоть , будут насильно , умереть в сизо .--. косяк вселенский сизо , этого они не допустят , а Надя будет кусаться , царапаться ,,,,
показати весь коментар
04.03.2016 17:33 Відповісти
Russian prosecutors demand 23 years in prison for Nadiya Savchenko http://news.yahoo.com/ukraine-pilot-savchenko-stages-hunger-strike-protest-during-150107352.html///www.corbisimages.com/stock-foto/
показати весь коментар
04.03.2016 20:34 Відповісти
Лишь тот достоин жизни и свободы, кто каждый день за них идет на бой.http://www.neweasterneurope.eu/articles-and-commentary/1508-nadiya-savchenko-a-woman-vs-a-system
показати весь коментар
04.03.2016 20:50 Відповісти
хошь угадаю , билл , куда ты пропал ? ...--..тебя заблокировали ,,,,,если вас наказали не за что , .--. радуйтесь , что вы ни в чем не виноваты )))
показати весь коментар
04.03.2016 21:08 Відповісти
Gen, привет/прохи глючило//времени,знаешь,в обрез///решаемо///за Савченко персональный respect!
показати весь коментар
04.03.2016 21:46 Відповісти
не напрягайся ,,,,работаю в штатном режиме ,, ,,,,
показати весь коментар
04.03.2016 22:23 Відповісти
А что, Набу не может завести дело на Генпррокуратуру? Нах такое Набу?
показати весь коментар
04.03.2016 18:04 Відповісти
Я думаю, що прокуратура має рацію.
Створювати НАБУ не було потреби, це захцянка Вальцмана.
А Ситник, ні належного розуму, ні належного досвіду, ні належної роботи
по сьогодні. А кошти які пішли на створення цієї структури - ШАЛЕННІ
Одні "детективі" дістяють від 30 тисяч грн в місяць, а шкарпетки спецназівцю
від НАБУ за 250 грн, а амуніцію, все це коштує 54 тис гривень, без автомата.
А солдат на фронті має всю амунцію за 8,5 тис грн.
Так, хто кого захищає ?????
Прийде новий президент і розжице гамяче НАБУ.
показати весь коментар
04.03.2016 19:49 Відповісти
Блин, дались тебе те шкарпетки. Шоб эти парни реально работали то и за 1000 грывен один носок не жалко было бы.
показати весь коментар
04.03.2016 22:58 Відповісти
Вы посмотрите как живут прокуроры , на 10 000 гривен зарплаты .Там клейма не где ставить ! Воры не в законе .
показати весь коментар
04.03.2016 20:43 Відповісти
шотакое? прокуроры с ***** потоками не хотят делиться? Ну так пацанчики, кто вам сказал что вам бабло на блюдечке понесут? Грызите горлы оппонентам.
показати весь коментар
04.03.2016 22:56 Відповісти
Сторінка 2 з 2