9794 відвідувача онлайн
4 308 23

Бойовики застосували "Град" на донецькому напрямку, - прес-офіцер

Всього зафіксовано 56 фактів порушення режиму тиші. Найбільш напружена ситуація була поблизу донецького аеропорту.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив прес-офіцер сектору "Донецьк" Євген Романов, передає Цензор.НЕТ.

"На донецькому напрямку зафіксовано 56 фактів порушення режиму припинення вогню, один раз бойовики використовували БМ-21 "Град", використовували 82-мм міномет, 14 разів використовувалися гранатомети різних систем і 27 разів використовувалися великокаліберні кулемети. Найбільш напружена ситуація була поблизу донецького аеропорту", - заявив він.

Він також прокоментував, чи були обстріли провокаційними, чи бойовики намагаються захоплювати нові території.

"Ні, такого ми не спостерігаємо, всі обстріли ведуться з метою пошкодити укріпленням українських військових і завдати шкоди життю і здоров'ю воїнів", - зазначив Романов.

Читайте також: "Гради" били з житлового сектора Донецька, - Цаплієнко про нічний обстріл українських позицій. ФОТО

Також він розповів, що в гуманітарній сфері працюють групи цивільно-військового співробітництва, надають допомогу місцевим жителям.

"Це теплі речі, продукти харчування, також відновлення інфраструктури, перш за все це електрика", - резюмував прес-офіцер.
Топ коментарі
+9
Назвіть мені президента і уряд хоч однієї країни в якій обстріл з градів і артилерії,
коли кожен день маємо втрати у військах , називали провокацією, де замість війни АТО !!!
показати весь коментар
04.03.2016 10:48 Відповісти
+7
Это то, что нужно признать Украине по совету оон?
показати весь коментар
04.03.2016 10:44 Відповісти
+5
Боевики применили "Град" на донецком направлении, - пресс-офицер - Цензор.НЕТ 8094
показати весь коментар
04.03.2016 10:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
звездец!
показати весь коментар
04.03.2016 10:41 Відповісти
Назвіть мені президента і уряд хоч однієї країни в якій обстріл з градів і артилерії,
коли кожен день маємо втрати у військах , називали провокацією, де замість війни АТО !!!
показати весь коментар
04.03.2016 10:48 Відповісти
порошенко та нещасна УКРАЇНА
показати весь коментар
04.03.2016 10:52 Відповісти
Боевики применили "Град" на донецком направлении, - пресс-офицер - Цензор.НЕТ 8094
показати весь коментар
04.03.2016 10:42 Відповісти
Это то, что нужно признать Украине по совету оон?
показати весь коментар
04.03.2016 10:44 Відповісти
Ага.
Дебилы-***! (с)
показати весь коментар
04.03.2016 11:01 Відповісти
Да то "учения", после минска продолжаются.
показати весь коментар
04.03.2016 10:43 Відповісти
Призыв Нормандии услышали..
показати весь коментар
04.03.2016 10:43 Відповісти
"Коллеги в Донбассе" Лаврова и услышали. Как и в Сирии.
показати весь коментар
04.03.2016 10:47 Відповісти
Почему, несмотря на ежедневные нарушения орками режима тишины уже сотни раз, эта ипучая власть не продеставит НИ ОДНОГО видеодоказательства????
показати весь коментар
04.03.2016 10:47 Відповісти
вчера было видео с камер наблюдения обсрела градом
показати весь коментар
04.03.2016 10:50 Відповісти
https://www.facebook.com/ctrs.mou/
показати весь коментар
04.03.2016 10:50 Відповісти
никакого видео обстрела не нашел
показати весь коментар
04.03.2016 10:54 Відповісти
Так это же не Гав-Ньюз.
показати весь коментар
04.03.2016 10:58 Відповісти
Оккупанты обстреляли Красногоровку «Градами». Их техника уничтожена ответным огнем (+видео) тут
показати весь коментар
04.03.2016 11:01 Відповісти
http://crime-ua.com/news/20160303/grady
показати весь коментар
04.03.2016 11:02 Відповісти
не знаю, имхо ваще не видео, куйня какая-то
показати весь коментар
04.03.2016 11:12 Відповісти
это не мое видео а видео с камер наблюдения на нем видно что стреляют из града если постоять на месте прилета тебе б куйней это не казалось.
показати весь коментар
04.03.2016 11:41 Відповісти
Лучше оттуда пости, чем всякую дрянь.
показати весь коментар
04.03.2016 10:51 Відповісти
Не отвечать ..!!! Продолжать жевать сопли СВИНОМОРДОГО миротворца ...Держитесь и жуйте сопли...СВИНОМОРДЫЙ по ршеновской шоколадке даст...
показати весь коментар
04.03.2016 10:58 Відповісти
"Мы, при необходимости, вернем свою отведенную технику за 40 мин" - Полторак.
показати весь коментар
04.03.2016 11:04 Відповісти
"..подставив одну щеку, вторую щеку мы не подставим"

Ударьте его уже по щеке..