8683 відвідувача онлайн

У Кремлі відмовилися коментувати голодування Савченко

Коментарі з боку Кремля щодо оголошення українською льотчицею, народним депутатом Надією Савченко під час судового засідання сухого голодування не припустимі.

Про це заявив прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РІА "Новини".

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ЄС закликає Росію негайно звільнити Савченко

"Це я не хотів би ніяк коментувати. Це питання, яке, напевно, не стосується нашого порядку денного. Там відбувається судовий процес, безумовно. Тут якісь коментарі з нашого боку навряд чи були б доречними", - сказав Пєсков, відповідаючи на питання про сухе голодування, оголошене Савченко.

Дивіться: Ми подвоїмо зусилля, щоб повернути Савченко додому, - Порошенко ВІДЕО(оновлене)


3 березня в Донецькому міському суді Ростовської області РФ відбулися фінальні дебати. Очікувалося, що після виступу адвокатів Савченко з останнім словом виступить сама українка. Але судді раптово перервали засідання, оголосивши початок наступного 9 березня. Після чого Савченко, як і попереджала раніше, оголосила сухе голодування у зв'язку з тим, що суд відкладає оголошення вироку.
Топ коментарі
+19
В Кремле отказались комментировать голодовку Савченко - Цензор.НЕТ 3539
показати весь коментар
04.03.2016 16:52 Відповісти
+7
и нечего сказать, осталось держать кулаки.
показати весь коментар
04.03.2016 16:55 Відповісти
+4
Песков поджал хвост и отморозился.
показати весь коментар
04.03.2016 16:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В Кремле отказались комментировать голодовку Савченко - Цензор.НЕТ 3539
показати весь коментар
04.03.2016 16:52 Відповісти
и нечего сказать, осталось держать кулаки.
показати весь коментар
04.03.2016 16:55 Відповісти
сказать.,всегда есть что ,, ..порошенко ,, петр . должен с климкиным , пашкой , лететь в москву и торговаться с куйлом ( о Надежде ) , плюс поднять весь запад и всем миром. напрячь путина ,,,пусть отдает нам Савченко , ибо некуй. ,,,
показати весь коментар
04.03.2016 17:49 Відповісти
Песков поджал хвост и отморозился.
показати весь коментар
04.03.2016 16:58 Відповісти
Дарма Надія оголосила сухе голодування. Якщо помре, то козломордим буде покуй, можна сказать, що вона їм зробить послугу, знявши питання Савченко. А козломорді спригнуть, скажуть, мовляв вона сама...
показати весь коментар
04.03.2016 17:02 Відповісти
,,,.""..Якщо помре..""....... ,,,вы уже готовы к этому ???, я еще нет ,,,порошенко , заявил сегодня , что. "". удвоит усилия ."" по работе по освобождению Надежды ,,,,не катит. ,,,мало , хоть .даже ..утроить ,,,,если с ноля начали , то хоть на миллион его помножь ,,,,пущай с климкиными - вилкиными , -- ложкиными , .и другими, столовыми олигархами - коррупционерами забивают стрелку куйлу и шуруют всей кодлой в кремль. ( не слишком ли я груб ? , поправьте , если что ,,,) а там усе разруливают наобещав куйлу чего угодно хоть венеру с марсом и мадагаскар впридачу , но без Надежды в киев не возвращаются ,,
показати весь коментар
04.03.2016 18:01 Відповісти
Только чтоб по3,14здеть. В реальности, что можно сделать? Сам же первый будешь вопить, что что-то там сдали, предали. Как вы уже задолбали троляки хреновы!
показати весь коментар
04.03.2016 18:18 Відповісти
если я еще раз увижу твое нытье , и навешивание ярлыков , ты сопляк пожалеешь что где то прослышал о форуме..цензора ...повторить ? или запомнил ?
показати весь коментар
05.03.2016 22:48 Відповісти
когда пескову сказать нечего, он просто что то бубнит себе в усы
показати весь коментар
04.03.2016 17:09 Відповісти
В Кремле отказались комментировать голодовку Савченко - Цензор.НЕТ 4982
показати весь коментар
04.03.2016 17:22 Відповісти
Когда уже этих кацапоидных тараканов Бог накажет?!
показати весь коментар
04.03.2016 17:24 Відповісти
Таракан
показати весь коментар
04.03.2016 17:34 Відповісти
Как хочется увидеть,когда этого козломордого пуйла повесят за яйца.Весь мир от него паскуды корёжит.
показати весь коментар
04.03.2016 17:39 Відповісти
https://censor.net/news/291267/putin_otpravlyaetsya_v_venu_govorit_ob_ukraine_i_o_blokade_es_stroitelstva_yujnogo_potokahttp://www.rusproject.org/node/1560 В Кремле отказались комментировать голодовку Савченко - Цензор.НЕТ 2925 ....
показати весь коментар
04.03.2016 17:45 Відповісти
Організатор знущань над Надією Савченко подонок, котрого у всьому світі називають ху@лом.Правильно назвала цю потвору Надія Савченко: ідіотом і критином. У якій ще країні світу лідер країни організовує викрадання громадян іншої країни, щоб давати фантастичні терміни ув'язнення. Чим вище гідність українця, викрадена цим покитьком, тим більший термін ув'язнення . Олег Сенцов, відомий український режисер світового масштабу отримав більше 20 років ув'язнення тільки за те, що не відмовився від українського громадянства, на користь російського. Ця потвора, за призвищем путін напав на Україну і всьому світу бреше, що це не він. Руйнує інфраструктуру на окупованих територіях і каже, шо це не він Мародерствує, вивозить заводи, вугілля, метал з України у рф і каже, що це не він. Тисячами вбиває громадян інших держав і каже, що це не він. Окрім цього він вбиває населення своєї власної держави і знову каже, що це не він. Цей негідник став вже небезпечним для всього світу. З цією потворою не можливо домовлятися про припинення війни, тому що він не договороздатний. Світові лідери, разом з Україною вже бачать, поки ця потвора буде президентом рабської росії, він буде сіяти смерть і лихо. Залишається тільки один вихід, зничити фізично вилупка, щоб не довести світ до глобальної катастрофи.
показати весь коментар
04.03.2016 18:14 Відповісти
Кремлевский таракан