11983 відвідувача онлайн
17 904 48

Терористи активізувалися. Зафіксовано 50 обстрілів, - прес-центр АТО

обстрел

Російські найманці продовжують порушувати умови перемир'я і ведуть вогонь по позиціях сил АТО.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на прес-центр АТО.

Згідно з повідомленням, у другій половині дня бойовики активізувались по всій лінії розмежування та з мінометів різних калібрів обстріляли опорні пункти ЗСУ. 76 мін ворог випустив на укріплення в районі Чермалика та 45 мін поблизу Зайцевого. Під мінометним вогнем російських терористів опинилися позиції поруч з н.п Красногорівка, Майорськ та Старогнатівка.
Усього за минулу добу зафіксовано 50 обстрілів позицій сил АТО. Найнебезпечнішим був Донецький напрямок - 42 обстріли, на Маріупольському - 6 та 2 - на Луганському.

Також читайте: Бойовики знову порушили "режим тиші", збільшивши інтенсивність обстрілів, - прес-центр АТО

Наші укріплення неподалік Авдіївки, Пісків, Луганського, Зайцевого, Майорська, Троїцького, Попасної та Богуславського російські терористи обстрілювали з гранатометів, кулеметів та стрілецької зброї.
З опівночі активний вогонь російських найманців знизився. Зафіксовано поодинокі обстріли позицій поблизу Майорська та Пісків.
Топ коментарі
+16
Лавров: Монголо-татарское иго спасло Россию от западной цивилизации
показати весь коментар
05.03.2016 08:25 Відповісти
+16
Террористы активизировались по всей линии разграничения. Зафиксировано 50 обстрелов, - пресс-центр АТО - Цензор.НЕТ 4116
показати весь коментар
05.03.2016 08:46 Відповісти
+8
Самое время готовиться к выборам. все кандидаты принимают участие в гонках... на танках, БТР, БМП и Градах!
показати весь коментар
05.03.2016 08:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Самое время готовиться к выборам. все кандидаты принимают участие в гонках... на танках, БТР, БМП и Градах!
показати весь коментар
05.03.2016 08:18 Відповісти
Лавров: Монголо-татарское иго спасло Россию от западной цивилизации
показати весь коментар
05.03.2016 08:25 Відповісти
Лавров прав. Монголо-татарское иго спасло Россию превратив ее в орду, чем она является и поныне. Аминь.
показати весь коментар
05.03.2016 13:33 Відповісти
показати весь коментар
05.03.2016 15:14 Відповісти
Трус всегда с дивана ищет других ответственных за то, что делается в его доме и на дворе
показати весь коментар
05.03.2016 08:39 Відповісти
Мудуну это покажите ,а то воно уже от параши калым получило и говорит,чтоб признавали бандитские анклавы.
показати весь коментар
05.03.2016 08:36 Відповісти
Stauffenberg рано радуеш ся.
показати весь коментар
05.03.2016 08:44 Відповісти
кацап не в спаме...? непорядок...
показати весь коментар
05.03.2016 09:41 Відповісти
Террористы активизировались по всей линии разграничения. Зафиксировано 50 обстрелов, - пресс-центр АТО - Цензор.НЕТ 4116
показати весь коментар
05.03.2016 08:46 Відповісти
Так про що там домовлялись в Мінську?
показати весь коментар
05.03.2016 08:52 Відповісти
як що....пили.."горячітільниє напіткі"
показати весь коментар
05.03.2016 08:54 Відповісти
Ну так прошел же очередной Минск и Нормандское заседание - вот вам и обстрелы!
показати весь коментар
05.03.2016 09:04 Відповісти
ьля,50 обстрілів це ж не сто п*ятдесят !!
Так що не розхитуйте лодку "миготворця" хранцуза ***** Ліпецького !
усьо буде у шакаладі і у моркві !у маці
Слава жовтку,білку і шкорлупі ! Хранцузам Слава !
показати весь коментар
05.03.2016 09:05 Відповісти
Смерть російсько-фашиським окупантам! ! ! ! мочіть хлопці ціх клятих епаних кацапів....птх-птн 💀 💀
показати весь коментар
05.03.2016 09:10 Відповісти
влада з Київа не дозволить мочити,
Ніколи ця влада не дозволить цього .НІКОЛИ .
показати весь коментар
05.03.2016 09:13 Відповісти
кацахол,,,,зачем ты себя в #ony eьeschь ?
показати весь коментар
05.03.2016 09:39 Відповісти
питання тобі кацапохолл , зрозуміле ? Так навіщо ж кацапохолл ?
показати весь коментар
05.03.2016 09:45 Відповісти
Террористы активизировались по всей линии разграничения. Зафиксировано 50 обстрелов, - пресс-центр АТО - Цензор.НЕТ 1096
показати весь коментар
05.03.2016 11:34 Відповісти
Террористы активизировались по всей линии разграничения. Зафиксировано 50 обстрелов, - пресс-центр АТО - Цензор.НЕТ 1708
показати весь коментар
05.03.2016 09:13 Відповісти
убивать фашистов окупантов с раиси большое желание......
А быть просто безответной мишенью на сафари на украинцев - яух
показати весь коментар
05.03.2016 09:41 Відповісти
А партизанський рух? Не для тебе?
показати весь коментар
05.03.2016 09:44 Відповісти
Чуєш,вояка кацапойух з Талди-Кургану ,це ти ***** під кримінальну статтю ***** Ліпецького підкидуєш?? Я бажаю не ховаючись захищати свою Україну. а ти ***** мубуть строчиш на клаві , на спині свого друга донецкого впопучленца з Йошкар-Ола ?
показати весь коментар
05.03.2016 09:50 Відповісти
чи ти як ті nіqorы що обирають у владу Ліпецьких ,які потім роблять з Українців мішені для тиру Іловайсь у та Дебальцево
показати весь коментар
05.03.2016 09:53 Відповісти
Ти уроки зробив?
показати весь коментар
05.03.2016 14:33 Відповісти
Бажаєш захищати Україну? От біднятко. Ти певно не знаєш де військомат?
показати весь коментар
05.03.2016 14:35 Відповісти
Счетовады....пля...
показати весь коментар
05.03.2016 09:41 Відповісти
Иосиф Сталин умер 5 марта 1953 года. Спустя 63 года неизвестные отметили это событие. На остановке общественного транспорта в районе «Павелецкой» был замечен плакат с изображением мертвого Сталина и подписью: «Помер тот, помрет и этот». Кто этот «этот», не уточняется.

Террористы активизировались по всей линии разграничения. Зафиксировано 50 обстрелов, - пресс-центр АТО - Цензор.НЕТ 8225
показати весь коментар
05.03.2016 11:13 Відповісти
не поеду в АТО пока не дадут приказ о наступлении на Луганск
показати весь коментар
05.03.2016 11:27 Відповісти
Уже даже заголовки не меняют, только количество обстрелов изменяют.
показати весь коментар
05.03.2016 11:55 Відповісти