6916 відвідувачів онлайн
15 025 73

У СБУ підтвердили інформацію, що підозрювана в підготовці теракту росіянка Леонова виходить із СІЗО

Росіянка Анастасія Леонова, яку СБУ підозрює в підготовці теракту, вийде із СІЗО у ніч з 5 на 6 березня.

Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на "112 Україна", інформацію про це підтвердив керівник апарату голови СБУ Олександр Ткачук.

За його словами, у Леонової закінчився термін попереднього рішення Шевченківського райсуду Києва про утримання під вартою, і слідчі СБУ звернулися з клопотанням до суду, щоб продовжити ці заходи.
"Але Шевченківський суд відмовив у задоволенні клопотання нашої служби, і одним із найголовніших аргументів суду є те, що паспорти пані Леонової знаходяться у слідства, тобто вони їй недоступні. Це, на думку суду, не дає можливості їй залишити територію нашої держави або якимось чином уникати продовження слідства чи продовження її участі в слідчих діях і так далі ", - повідомив Ткачук.
За його словами, слідчі СБУ "категорично не згодні з таким рішенням", але будуть виконувати рішення суду.

Читайте також: На Волині судитимуть бійця Володимира Козака, який брав у полон російських десантників, - правозахисник
Топ коментарі
+47
В СБУ подтвердили информацию о том, что подозреваемая в подготовке теракта россиянка Леонова выходит из СИЗО - Цензор.НЕТ 8856
показати весь коментар
05.03.2016 14:12 Відповісти
+33
Сьогодні - день народження Володимира Івасюка. Того самого, якого так само сильно боявся Мордор, як зараз боїться Наді Савченко. Сила духу, магія таланту, сила справжньої творчості, внутрішня свобода завжди лякали це імперське утворення сильніше за будь-які виступи і промови. Пам'ятаю як ще на зорі незалежності читала спогади тих, хто вперше на початку 70-х почув "Червону руту". Як українці, вже дресировані, забиті, принижені, зросійщені, раптом піднімали голову і відчували всобі голос землі і своїх предків. Як юний хлопець з Буковини, який насмілився творити українську пісню не малоросійську, не селюцьку і шароварну, не про трактористів і колгоспників, а ніжну, поетичну і ********** народну, несвідомо розбудив у душах людей "те, що не вмирає".Творив, не розуміючи до кінця, що підписав собі вирок ще тоді, коли написав ту незабутню https://youtu.be/iV_4XvldJw0 "Червону руту" . Підписав, бо не відчував меж визначеної в Москві "творчості", за які хохлам в союзі нєрушимом виходити категорично заборонялось. Бо ж нєсогласних можна було кинути за грати, в психушки, в табори, залякати, знищити морально, а що можна було зробити з композитором, який всього лише завдяки декільком пісням став медіумом для української душі в застійні брежневські часи? Цю душу можна було тільки вбити, вбити брутально, демонстративно, цинічно, жахливо... Щоб повернути її в стійло. На жаль, нам і зараз дуже бракує таких лицарів духу, як Івасюк........Давайте частіше слухати його чарівні пісні, щоб жодні політичні симулякри, сурогати і інші імітататори не давали нам забути про нашу сутність, про нашу справжню душу, про те, якими ми є насправді.
(Олена Чернявська)
показати весь коментар
05.03.2016 14:11 Відповісти
+28
Это ж не Корбан.
показати весь коментар
05.03.2016 14:05 Відповісти

Завантаження...