Поліція почала розслідувати погром автомобілів посольства РФ
Як повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Головне управління Нацполіціі в Києві, санкція статті передбачає покарання до 4 років позбавлення волі.
Охорона посольства розповіла, що вночі до будівлі підійшли близько 10 осіб, які були одягнені в темний одяг, а в руках тримали фаєри. Невідомі почали трощити припарковані автомобілі. В цілому пошкоджено 3 автівки: у них розбиті дзеркала й скло.
На місці події правоохоронці знайшли молоток.
Топ коментарі
+40 Олєкса Моцкаль
показати весь коментар
06.03.2016 15:31 Відповісти Посилання +37 winytu
показати весь коментар
06.03.2016 15:38 Відповісти Посилання +35 Pablo_Ramirez
показати весь коментар
06.03.2016 15:30 Відповісти Посилання