9463 відвідувача онлайн

У лютому агресор понад 1400 разів порушив режим припинення вогню на Донбасі, - Полторак

Лише протягом лютого 2016 року незаконні збройні формування на Донбасі порушили режим припинення вогню понад 1400 разів.

Про це Міністр оборони України Степан Полторак заявив сьогодні, 8 березня, в штаб-квартирі НАТО під час зустрічі з Генеральним секретарем Альянсу Йенсом Столтенбергом, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Міноборони України.
При цьому, в багатьох випадках, обстріли бойовиками велися з використанням озброєння, яке повинно бути відведено згідно з Мінським домовленостями, наголосив Міністр.

Читайте на "Цензор.НЕТ": 9 російських військових ліквідовані, 13 - поранені в результаті бою в Авдіївці, - ГУР Міноборони

"Ми з нетерпінням чекаємо чергового засідання комісії Україна-НАТО на найвищому рівні, яке має відбутися під час Саміту НАТО у Варшаві. Ми сподіваємося, що країни-члени Альянсу ухвалять важливі рішення щодо подальшої підтримки процесу реформування Збройних Сил України, адже цей процес матиме величезне значення як для України, так і для Європи в цілому ", - додав Полторак.
Топ коментарі
+14
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
08.03.2016 16:15 Відповісти
+8
Чумадан-ваказал-дэнэрэ
показати весь коментар
08.03.2016 16:23 Відповісти
+7
вынь даговскую скрепу со рта! Шепелявишь!
показати весь коментар
08.03.2016 16:19 Відповісти

Завантаження...