У лютому агресор понад 1400 разів порушив режим припинення вогню на Донбасі, - Полторак
Лише протягом лютого 2016 року незаконні збройні формування на Донбасі порушили режим припинення вогню понад 1400 разів.
Про це Міністр оборони України Степан Полторак заявив сьогодні, 8 березня, в штаб-квартирі НАТО під час зустрічі з Генеральним секретарем Альянсу Йенсом Столтенбергом, передає Цензор.НЕТ із посиланням на повідомлення прес-служби Міноборони України.
При цьому, в багатьох випадках, обстріли бойовиками велися з використанням озброєння, яке повинно бути відведено згідно з Мінським домовленостями, наголосив Міністр.
"Ми з нетерпінням чекаємо чергового засідання комісії Україна-НАТО на найвищому рівні, яке має відбутися під час Саміту НАТО у Варшаві. Ми сподіваємося, що країни-члени Альянсу ухвалять важливі рішення щодо подальшої підтримки процесу реформування Збройних Сил України, адже цей процес матиме величезне значення як для України, так і для Європи в цілому ", - додав Полторак.
Топ коментарі
+14 Джамал
показати весь коментар
08.03.2016 16:15 Відповісти Посилання +8 Юрій Булкін
показати весь коментар
08.03.2016 16:23 Відповісти Посилання +7 Sobakevich
показати весь коментар
08.03.2016 16:19 Відповісти Посилання