Пхеньян погрожує знищити Манхеттен водневою бомбою, - Washington Пост
Пхеньян вибухнув новою погрозою на адресу США, заявивши, що може знищити найбільший район Нью-Йорка - Манхеттен - ударом водневої бомби.
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на "Росбалт", про це повідомляє видання Washington Post.
"Якщо цю водневу бомбу встановити на міжконтинентальній балістичній ракеті і вдарити по Манхеттену в Нью-Йорку, то всі люди там відразу загинуть, а місто згорить дотла", - заявив ядерник КНДР Чо Х'єнг Іл (Cho Hyong Il).
Як стверджує журнал "Корея сьогодні", розроблена в КНДР воднева бомба має "незрівнянно більшу силу", ніж та, яка була випробувана СРСР у 1961 році і могла спричинити опіки третього ступеня в радіусі 100 км, а звукова хвиля від якої вибила б скло в будинках на відстані 1000 км.
"Якщо американські імперіалісти наважаться хоча б на найменшу військову нерозсудливість і зазіхнуть на нашу національну гідність і суверенітет, наша республіка не промине нагоди безжальним справедливим ударом стерти з лиця землі країну під назвою (США)", - стверджує "Корея сьогодні".
Однак більшість експертів вважають, що Пхеньян перебільшує свої технічні можливості, пише Washington Post.
У Південній Кореї з початку минулого тижня проходять спільні зі США військові навчання за участю найбільшого контингенту військ США за останні 40 років зі знищення на випадок війни керівництва КНДР, а також її ядерних і ракетних арсеналів. Пхеньян уже відреагував на навчання погрозою превентивного ядерного удару і заявою про намір продовжувати ядерні та ракетні випробування.
Топ коментарі
+80 multissstar .
показати весь коментар
14.03.2016 08:10 Відповісти Посилання +51 кужавский игорь
показати весь коментар
14.03.2016 08:08 Відповісти Посилання +48 Dmytro Mazepov
показати весь коментар
14.03.2016 08:10 Відповісти Посилання