9578 відвідувачів онлайн

Гройсман спростував надходження йому пропозицій очолити Кабмін

Голова Верховної Ради Володимир Гройсман заявив про те, що не отримував пропозицій обійняти посаду прем'єр-міністра України.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс, про це він сказав на брифінгу в понеділок, відповідаючи на питання журналістів.

Читайте також: Яценюк і НФ повинні ухвалити рішення щодо подальших кроків для виходу з політичної кризи, - Гройсман

"Коли нова коаліція буде створена, вона визначить, хто може бути тим прем'єр-міністром або тими урядовцями, які здатні робити зміни... які потрібні людям. Прийде час, будуть розмови, наразі мені жодних пропозицій на цю тему не робили", - зазначив спікер парламенту.
За словами Гройсмана, розмови про те, що він може зайняти крісло прем'єр-міністра України - це "домисли або думки експертного середовища, журналістів зокрема".
"Я теж дуже багато чую, читаю різні оцінки щодо моєї скромної персони", - додав він.

Дивіться також: "Три тижні консультацій не дають підстав для хороших новин", - Гройсман про політичну кризу. ВІДЕО

Нагадаємо, сьогодні Гройсман заявив, що коаліції потрібно терміново знайти вихід із тривалої політичної кризи.
Топ коментарі
+4
Брешет, как всегда.
показати весь коментар
14.03.2016 14:11 Відповісти
+3
Яценюка на Гройсмана, Шокина на Пшокина.... реформаторы хреновы
показати весь коментар
14.03.2016 14:08 Відповісти
+2
кому верить??! этот плохиш по 15 раз законы голосует, ссы ему в глаза - все Божья роса будет, лишь бы отвечать не пришлось.
показати весь коментар
14.03.2016 14:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Информация проверяется....
показати весь коментар
14.03.2016 14:14 Відповісти
"И словно мухи тут и там
Ходят слухи по домам.
А беззубые старухи
Их разносят по умам..."
В. С. Высоцкий. Гений.
показати весь коментар
14.03.2016 14:08 Відповісти
Яценюка на Гройсмана, Шокина на Пшокина.... реформаторы хреновы
показати весь коментар
14.03.2016 14:08 Відповісти
Гройсман опроверг поступление ему предложений возглавить Кабмин - Цензор.НЕТ 4187Гройсман опроверг поступление ему предложений возглавить Кабмин - Цензор.НЕТ 7088
показати весь коментар
14.03.2016 14:10 Відповісти
...И СЛАВА БОГУ....
показати весь коментар
14.03.2016 14:11 Відповісти
показати весь коментар
14.03.2016 14:12 Відповісти
Испражнений опровержений набралась целааая Куча💩💩💩!!
показати весь коментар
14.03.2016 14:11 Відповісти
Єслі якась політічеська простітутка шось опроверга-значіт жди подвоха. Стара істина.
показати весь коментар
14.03.2016 14:11 Відповісти
Брешет, как всегда.
показати весь коментар
14.03.2016 14:11 Відповісти
делают вброс и проверяют реакцию...как и с татариным и бойко,так и с гройсманом.
показати весь коментар
14.03.2016 14:30 Відповісти
кому верить??! этот плохиш по 15 раз законы голосует, ссы ему в глаза - все Божья роса будет, лишь бы отвечать не пришлось.
показати весь коментар
14.03.2016 14:13 Відповісти
Спасибо тебе господи!
показати весь коментар
14.03.2016 14:18 Відповісти
Скромний...ПЛЯТЬ
показати весь коментар
14.03.2016 14:27 Відповісти
Судити Гройсмана ! Негайно судити !
показати весь коментар
14.03.2016 15:04 Відповісти
Гройсмана премьером? Да он в зале Рады порядок навести не может!
показати весь коментар
14.03.2016 15:27 Відповісти
Стеснительный какой )
показати весь коментар
14.03.2016 16:33 Відповісти