10092 відвідувача онлайн
8 873 21

Офіційний курс гривні знизився на 50 копійок

На 15 березня Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс долара США на рівні 26,5174 грн.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Нацбанку, офіційний курс євро становить сьогодні 29,4847 грн. 10 російських рублів коштують 3,7799 грн.

Нагадаємо, 14 березня офіційний курс долара становив 26,0199 грн, євро - 28,8561 грн, 10 російських рублів - 3,7009 грн.

Читайте також: Нацбанк продав на валютному аукціоні рекордні $ 60 мільйонів
Топ коментарі
+10
Ну да, вчера по дешевке было продано 60 млн. долларов, сегодня можно уже повышать.. Опять пенсионеры виноваты
показати весь коментар
15.03.2016 09:18 Відповісти
+5
І не дивно що народ вже почав говорити що при януковичі і азірові пожили виявляється...
А з цими ***...дями жебракуємо!!!
Хто хоче-можете цей пост банити,але думаю всі вже такі думки чули...
показати весь коментар
15.03.2016 09:35 Відповісти
+4
когда же этих мразей - шакаладнага, яценюка и гонтареву отдадут под суд? ведь время уже пришло... давно пришло...снова воры и дебилы у власти... надо вопрос решить кардинально - вырезать аппендицит (в данном случае это бездействующие украинские власти) и выбросить... но сначала осудить каждого из них... сделать показательный суд... чтобы как в Сингапуре потом был порядок...
показати весь коментар
15.03.2016 09:22 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
https://www.youtube.com/watch?v=Wn_Pgr-Wy50 ПРИНУЖДЕНИЕ К РУСОФОБИИ
показати весь коментар
15.03.2016 09:16 Відповісти
Автору ролика - огромный респект.
Я из Запорожья. Ощущения совпадают на 100%
показати весь коментар
15.03.2016 10:52 Відповісти
Ну да, вчера по дешевке было продано 60 млн. долларов, сегодня можно уже повышать.. Опять пенсионеры виноваты
показати весь коментар
15.03.2016 09:18 Відповісти
когда же этих мразей - шакаладнага, яценюка и гонтареву отдадут под суд? ведь время уже пришло... давно пришло...снова воры и дебилы у власти... надо вопрос решить кардинально - вырезать аппендицит (в данном случае это бездействующие украинские власти) и выбросить... но сначала осудить каждого из них... сделать показательный суд... чтобы как в Сингапуре потом был порядок...
показати весь коментар
15.03.2016 09:22 Відповісти
Нє, - краще зробить суд, як у давній Туреччині. Кинуть у бочку з гівном, і яничара з ятаганом поставить поряд. Час від часу - вжик ятаганом над бочкою...

Официальный курс гривни снизился на 50 копеек - Цензор.НЕТ 6587
показати весь коментар
15.03.2016 12:10 Відповісти
І не дивно що народ вже почав говорити що при януковичі і азірові пожили виявляється...
А з цими ***...дями жебракуємо!!!
Хто хоче-можете цей пост банити,але думаю всі вже такі думки чули...
показати весь коментар
15.03.2016 09:35 Відповісти
Вважаю, що Парасюк з вами не згоден.
Йому зараз набагато краще, нiж за Яника.
показати весь коментар
15.03.2016 09:43 Відповісти
Оо так так,підтримую Вас,Парасюк якраз і не згоден!
Чого ж там-"лягти" під Колому і від нього "стипендію" отримувати... Та за таке можна не одну глотку порвати!
показати весь коментар
15.03.2016 09:48 Відповісти
і який інвестор прийде в Україну ?...правильно НІЯКИЙ...ой ні прийде кодло СОРЕСОПОДІБНЕ спекуляції валютою...по бистрому зрубить бабла і втікти ... пані Гонтаревна перетворила НацБанк у валютний пятачок...
показати весь коментар
15.03.2016 09:47 Відповісти
лишняя хромосома думать мешает? Втирай свои сказки ватке в паРашке!
показати весь коментар
15.03.2016 10:18 Відповісти
бл....эта крашенная пейсатая привязала гривну к рублю, мля, что ли???
показати весь коментар
15.03.2016 10:41 Відповісти
А какие победы были. Вчера.
показати весь коментар
15.03.2016 10:53 Відповісти