10053 відвідувача онлайн
2 599 17

Яценюк доручив Мінекономіки скласти перелік керівників держкомпаній, яких необхідно звільнити

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк доручив Міністерству економічного розвитку і торгівлі запропонувати Кабміну перелік керівників державних підприємств, які повинні бути звільнені.

Про це він сказав під час засідання уряду, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.
"Я прошу Міністерство економіки внести на розгляд Кабінету Міністрів інших керівників, яких ми повинні змінити за результатами розгляду сьогоднішнього засідання", - сказав він.
До того ж термін підготовки цього документа він не уточнив.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Кабмін прийме рішення, в якому буде наполегливо рекомендувати держпідприємствам перейти на систему ProZorro, - Яценюк
Топ коментарі
+5
Яценюк поручил Минэкономики составить перечень руководителей госкомпаний, которых необходимо уволить - Цензор.НЕТ 6881
показати весь коментар
18.03.2016 16:11 Відповісти
+5
Яценюка першого треба звільнити!
показати весь коментар
18.03.2016 16:25 Відповісти
+3
Кролег развоевался, типа 2 года х..ем груши околачивал, а тут за работу типа принялся
показати весь коментар
18.03.2016 16:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Яценюк поручил Минэкономики составить перечень руководителей госкомпаний, которых необходимо уволить - Цензор.НЕТ 6881
показати весь коментар
18.03.2016 16:11 Відповісти
Яценюка першого треба звільнити!
показати весь коментар
18.03.2016 16:25 Відповісти
Потім другий Литабрам і всі кого він наставив.
показати весь коментар
18.03.2016 17:18 Відповісти
Кролег развоевался, типа 2 года х..ем груши околачивал, а тут за работу типа принялся
показати весь коментар
18.03.2016 16:15 Відповісти
Шо, Кролег, посты на Цензоре просмотрел, дибил пляяя...
показати весь коментар
18.03.2016 16:15 Відповісти
... в аптеках в продаже только одноразовые п(г)... а, в жизни оказывается есть многоразово-неистираемые)))
показати весь коментар
18.03.2016 16:25 Відповісти
Все правильно, перед собственным увольнением, нужно подчиненных потрусить немного. Вдруг кто-то дрогнет и занесет.
показати весь коментар
18.03.2016 16:28 Відповісти
Думается шо увольнять будуть тех кто не отстегивает сене.
показати весь коментар
18.03.2016 16:43 Відповісти
Зберуть гроші за те, щоб не звільнили, а премєр за кордон з грішми
показати весь коментар
18.03.2016 16:59 Відповісти
Це він казав, мабуть, про того керівника держпідприємства, який встановив собі непристойну зарплатню у розмірі 950 тис.грн. в міс. Хто це - Мінекономіки спитає у керівника Фіскальної служби.
показати весь коментар
18.03.2016 17:33 Відповісти
Українська Державна циркова компанія теж в тому списку?
показати весь коментар
18.03.2016 17:33 Відповісти
Понятен критерий оценки по Яценюку - руководителей предприятий оценивают не по результатам их работы, а по "результатам рассмотрения сегодняшнего заседания".
показати весь коментар
18.03.2016 17:46 Відповісти
Сеня просто как ***************, два года ничего не делал для страны а тут такая видимость бурной деятельности! Не верю Сеня, не верю! Вот если бы олигархов прижал и в первую очередь ахметку, тогда я может быть и подумал бы, что Сеня стал на путь исправления! А так НЕ ВЕРЮ!!!
показати весь коментар
18.03.2016 19:32 Відповісти