Бойовики на Донбасі перекривають дороги і не пропускають спостерігачів, - ОБСЄ
Проросійські найманці не пустили спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у військовий польовий табір у Чорнухиному, де раніше була виправна колонія. Цю інформацію сьогодні ЛІГА.net підтвердили в прес-службі місії ОБСЄ, передає Цензор.НЕТ.
"СММ повідомила про це СЦКК, проте доступ так і не було надано", - зазначили в прес-службі.
При заїзді на дорогу біля полігону в селі Тернове, що підконтрольне бойовикам терористичного угруповання ДНР, вони зупинили спостерігачів, звівши якийсь тимчасовий блокпост так званої "військової поліції" одразу по приїзді СММ.
Терористи відмовили СММ у доступі, заявляючи, що їм наказали закрити цю дорогу. "Спостерігачі зв'язалися із СЦКК, проте доступу так і не отримали. Після 45-хвилинного очікування СММ вирушила альтернативним маршрутом", - наголосили в прес-службі.
Проїхавши близько 1 км, спостерігачі з'їхали з дороги і побачили, що бойовики покидають свій тимчасовий блокпост. "СММ продовжила рух альтернативним маршрутом", - додали в прес-службі.