11021 відвідувач онлайн

Бойовики на Донбасі перекривають дороги і не пропускають спостерігачів, - ОБСЄ

Проросійські найманці не пустили спостерігачів Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ у військовий польовий табір у Чорнухиному, де раніше була виправна колонія. Цю інформацію сьогодні ЛІГА.net підтвердили в прес-службі місії ОБСЄ, передає Цензор.НЕТ.
"СММ повідомила про це СЦКК, проте доступ так і не було надано", - зазначили в прес-службі.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Росія відправила на Донбас "ювілейний" "гумконвой"

При заїзді на дорогу біля полігону в селі Тернове, що підконтрольне бойовикам терористичного угруповання ДНР, вони зупинили спостерігачів, звівши якийсь тимчасовий блокпост так званої "військової поліції" одразу по приїзді СММ.
Терористи відмовили СММ у доступі, заявляючи, що їм наказали закрити цю дорогу. "Спостерігачі зв'язалися із СЦКК, проте доступу так і не отримали. Після 45-хвилинного очікування СММ вирушила альтернативним маршрутом", - наголосили в прес-службі.

Також читайте: За минулу добу терористи 32 рази обстріляли позиції ЗСУ. Під Новотроїцьким українські воїни відбили атаку ворога, - штаб

Проїхавши близько 1 км, спостерігачі з'їхали з дороги і побачили, що бойовики покидають свій тимчасовий блокпост. "СММ продовжила рух альтернативним маршрутом", - додали в прес-службі.

Завантаження...