14331 відвідувач онлайн

"Самопоміч" ніде не заявляла про те, що вона підтримує або не підтримує кандидатуру Яресько ",- нардеп Лаврик

"Самопоміч" ніде не заявляла про те, що вона підтримує або не підтримує кандидатуру глави Мінфіну Наталії Яресько на посаду прем'єра.

Як повідомляє Цензор.НЕТ,про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив заступник голови фракції "Самопоміч" Олег Лаврик.

"Комусь дуже вигідно накручувати істерію навколо посади прем'єра і давати позиції, які повністю не відповідають дійсності. "Самопоміч" ніде не заявляла про те, що вона підтримує або не підтримує кандидатуру Яресько. "Самопоміч" дала чітку позицію, що готова голосувати за кандидатуру прем'єра після того, як буде врегульовано питання закону про вибори народних депутатів. Ми готові обговорювати кандидатури, але брати участь у голосуванні будемо після того, як буде визначена чітка позиція про вибори народних депутатів", - заявив він.

Політик також зазначив, що якщо повідомлення про позачергову сесію з'явиться сьогодні (в останній день, який допускає регламент), то фракція візьме участь у засіданні.


Читайте також: "Самопоміч" не підтримуватиме призначення прем'єра до зміни генпрокурора, ЦВК і виборчої системи, - Березюк
Топ коментарі
+7
Да мы в курсе, что оказывается все порохоботы раньше голосовали за Самопомощь, а потом все разочаровались
показати весь коментар
21.03.2016 11:07 Відповісти
+4
Никого. И в данный момент это правильно
показати весь коментар
21.03.2016 11:06 Відповісти
+4
это только в случае, если он не хочет навредить...
показати весь коментар
21.03.2016 11:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А кого Самопомощь предлагают вместо Сени?
показати весь коментар
21.03.2016 11:02 Відповісти
Никого. И в данный момент это правильно
показати весь коментар
21.03.2016 11:06 Відповісти
Зачем тогда было столько криков от них "срочно снять Сеню!!!"?
Любой разумный человек прежде чем что-то необходимое и важное выбросить из дома, думает чем он его заменит.
показати весь коментар
21.03.2016 11:14 Відповісти
это только в случае, если он не хочет навредить...
показати весь коментар
21.03.2016 11:23 Відповісти
1. ДОБРОВІЛЬНА ВІДСТАВКА ПРЕМ'ЄРА. Олігархічна система хоче «дотягнути» до осені та провести вибори восени за старим виборчим законом з традиційними гречаними щедротами. Щоб запобігти цьому - потрібно перезавантаження Уряду та новий закон про вибори.
2. ЗАКОН ПРО ВИБОРИ ЗА ПРОПОРЦІЙНОЮ СИСТЕМОЮ З ВІДКРИТИМИ СПИСКАМИ. «Самопоміч» стовідсотково поділяє позицію Президента України стосовно виборчої системи у версії від 01.08.2014, озвучену ним в інтерв'ю українським телеканалам: «Я маю своє абсолютно тверде переконання, який закон є оптимальним. Це пропорційна система з відкритими списками». Ми також абсолютно твердо переконані у оптимальності пропорційної системи з відкритими списками. І вважаємо запровадження такої виборчої системи ЄДИНИМ ДІЄВИМ ЗАПОБІЖНИКОМ ДОЧАСНИХ ВИБОРІВ. Усунення «гречаної» мажоритарки суттєво охолодить зацікавленість олігархів у виборчих перегонах.
3. НОВИЙ СКЛАД ЦВК. Центральна виборча комісія вже відпрацювала орден. Людям треба дати відпочити - незаконно експлуатувати фахівців з фальсифікацій виборів понад встановлений строк. Тому «Самопоміч» вимагає замінити склад ЦВК, як того вимагає закон.
4. ВІДКРИТИЙ КОНКУРС НА ПОСАДУ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПРОКУРОРА. Призначення Генерального прокурора за принципом особистої лояльності призводить до того, що Генеральний прокурор не виконує своїх функцій, а займається демонстрацією лояльності. За 2 роки не покарали вбивць Небесної сотні, не провели розслідування воєнних трагедій, не посадили жодного високопосадовця-корупціонера. «Самопоміч» вимагає публічного конкурсу для визначення кандидатури на посаду Генерального прокурора.
показати весь коментар
21.03.2016 11:59 Відповісти
"Щоб запобігти цьому - потрібно перезавантаження Уряду та новий закон про вибори."
Треба, так треба.
Так кого ставити замість Сєні?
показати весь коментар
21.03.2016 12:07 Відповісти
.. ..Згідно Конституції України .. того кого запропонує - партія ПЕРЕМОЖЕЦЬ сам чи в коаліції за підсумками виборів у ВР
показати весь коментар
21.03.2016 12:11 Відповісти
Тобто, поки що має залишатись Сєня?
показати весь коментар
21.03.2016 12:26 Відповісти
Соціально політична криза сьогодні вирішиться ... ТІЛЬКИ перевибори .. затягування часу призведе до КРИВАВО-гнійного прориву - ..

Мирний цивілізаційний вихід як у ВСЬОМУ дем Світі - ПЕРЕВИБОРИ
показати весь коментар
21.03.2016 12:35 Відповісти
Я вже третій комент про вибори читаю від https://censor.net/user/203471.
Хоча запитую про Сєню.
Березюк: Первая задача отставка правительства.
http://podrobnosti.ua/2091026-berezjuk-pervaja-zadacha-otstavka-pravitelstva.html

показати весь коментар
21.03.2016 12:43 Відповісти
.. Сеня ФСЕ ... як і почила КОЛІЦІЯ ..
показати весь коментар
21.03.2016 12:56 Відповісти
https://durdom.in.ua/public/main/photos2/2016-02/photo_66089.jpg"Самопомич" нигде не заявляла о том, что она поддерживает или не поддерживает кандидатуру Яресько", - нардеп Лаврик - Цензор.НЕТ 3539
показати весь коментар
21.03.2016 13:10 Відповісти
Яке горе!
показати весь коментар
21.03.2016 13:17 Відповісти
...отож
показати весь коментар
21.03.2016 13:32 Відповісти
"Самопомич" нигде не заявляла о том, что она поддерживает или не поддерживает кандидатуру Яресько", - нардеп Лаврик - Цензор.НЕТ 5496
показати весь коментар
21.03.2016 12:55 Відповісти
Какая разница между ними?
показати весь коментар
21.03.2016 11:03 Відповісти
самопомощь не как не определиться - умная она или красивая - но не чего я как избиратель уже определился))))
показати весь коментар
21.03.2016 11:03 Відповісти
Да мы в курсе, что оказывается все порохоботы раньше голосовали за Самопомощь, а потом все разочаровались
показати весь коментар
21.03.2016 11:07 Відповісти
))) и это мне пишет - троль который своего флага стесняться - упал отжался и доложил как положено)))
показати весь коментар
21.03.2016 11:09 Відповісти
ага, значит поддерживает...
а как же люстрация тем кто работал с кролеком???
показати весь коментар
21.03.2016 11:04 Відповісти
"Самопомич" нигде не заявляла о том, что она поддерживает или не поддерживает кандидатуру Яресько", - нардеп Лаврик - Цензор.НЕТ 5051
показати весь коментар
21.03.2016 12:24 Відповісти
Четкая позиция фракции. Ранее они озвучивали, что могут принять участие в голосовании за премьера, если будет принят Закон о выборах, смена Генпрокурора, и изменение состава ЦИК. Согласен полностью
показати весь коментар
21.03.2016 11:05 Відповісти
с учётом того, что Закон о выборах будет приниматься минимум полгода, Сене ничего не грозит до осени )))
показати весь коментар
21.03.2016 11:25 Відповісти
И когда эта позиция стала такой четкой?

Совсем недавно:
Березюк: Первая задача отставка правительства.
"Сегодня ситуация в руках президента Украины и парламента, для того что б сберечь доверие у людей, президент вместе с парламентом должны сделать такие действия, которые поставили это правительство. Это правительство использовало все доверие как и у людей так и у депутатов поэтому первая задача это отставка правительства, а потом поиски компромисса для того, что б страна дальше развивалась",- заявил Березюк.
http://podrobnosti.ua/2091026-berezjuk-pervaja-zadacha-otstavka-pravitelstva.html
показати весь коментар
21.03.2016 12:11 Відповісти
Самопомич какая-то перепуганая, шарахается от любой статейки,высказывания или предположения в ее адрес. Я-не я, и вообще чуть ли- нету нас и все.
показати весь коментар
21.03.2016 11:10 Відповісти
Як вже замахали з тим прем'єрством!!!!! Скільки можна ганяти воду в ступі? На даний час Яценюк прем'єр, бо так проголосувала Рада, а ті гадання і вмовляння різних, можливих, кандидатів є нічим іншим, як окозамилюванням. А Рада як нічого не робила так і не робить!
показати весь коментар
21.03.2016 11:15 Відповісти
Эта самопомич сильно напоминает самонемич, мелкая партейка впервые и судя по всему последний раз попавшая в Раду.
Работы не видно, одни обвинения, ультиматумы и избегание любой ответственности .
Думал новые лица, патриоты и работяги, а оказалась самонемич, такая же пустышка как и Свобода, только быковства меньше
показати весь коментар
21.03.2016 11:22 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=VyFwbVi1qyg
показати весь коментар
21.03.2016 11:24 Відповісти
Позиция самопомощи, у меня, как выборца, не вызывает никаких сомнений. Просто их требования, при этой власти, абсолютно не осуществимы. А, что касается Яресько, то не дай бог Украине, еще и этого чуда. Кроля хоть, когда небудь можно притянуть к ответственности, а руками Яресько у шоколадной мафии, вообще крышу сорвет.
показати весь коментар
21.03.2016 11:39 Відповісти
Где мое кривое ружье? Почему я вопросом отвечаю на вопрос? А вы как думаете? Что бы сказать да, так нет! Наша львовская мишпуха(с идиш. семья, группа, тусовка) подождет пока!
Все хорошо? А ...
В это время в Кривом Роге Самонемичь уже сдала выборы Вилкулу!!! на прошлой неделе в Кривом Роге, видна активность Вилкула на всех бигбордах+дворники улицы метут аж гай шумит! А Самонемичь опять будет жаловаться на все (главное на свою импотенцию!!!0. вместо того чтобы в политиканство играться поехали в Кривой рог и помогали бы победить своему кандидату! Но этого всего не видно и Семенченко и Малибог будут там сами против войска Вилкула! Что же тут попишешь такая она Самопомочь или Самонемичь?!!!
показати весь коментар
21.03.2016 11:40 Відповісти
Лучше самопомич никогда ни о чём не спрашивать,тем более о том будут они кого то поддерживать или нет!они сами хер знают что хотят,и больших мозгоё-ов трудно найти!даже если,и что то они скажут,то ровным счётом это ничего не значит!дажеесли они сами кого то предложат, на того же премьера,и все сойдут с ума и согласятся,то эти мудазвоны включат заднюю,и отрахают мозги так,что мало не покажется