9428 відвідувачів онлайн

Українську делегацію не пустили до зали суду над Савченко (Оновлено) ФОТО

Прес-секретаря Президента України Святослава Цеголка, генконсула України, консулів і народних депутатів не пустили до зали суду. Вони перебувають у залі для преси.

Про це Святослав Цеголко заявив у коментарі кореспонденту Цензор.НЕТ, який пребуває в Донецьку Ростовської області РФ.
"Нам нічого не пояснювали, просто не пустили до зали", - зазначив він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Під будівлею суду, де зачитують вирок Савченко, зібралися молоді люди з мітингом "на захист російського правосуддя". ФОТОрепортаж+ВІДЕО

суд


суд

Раніше прес-секретар Президента України Святослав Цеголко передав Надії Савченко слова підтримки від Президента України.
"Я приїхав від імені глави української держави. Я і Ірина Геращенко. Я вже передав слова підтримки Надії Савченко. Підійшов до неї і сказав, що ми будемо робити все, щоб її звільнити", - розповів Цеголко. Він також прокоментував заборону фотографувати в залі суду: "В українському суді можна фотографувати людей. Це ознака того, що вони бояться, якщо забороняють фотографувати".
Крім того, прес-секретар Порошенка розповів про те, як українська делегація добиралася в Ростовську область. "Нас змусили чекати близько 3 годин, потім Ірину (Геращенко) не пустили на суд. Це ознака того, що Росія боїться таких людей як Надія Савченко та Ірина Геращенко", - заявив Цеголко.
"Ми не вважаємо це судом, ми вважаємо це судилищем. Соромно, насправді, перебувати в одній кімнаті з тими, хто фабрикував справу проти Надії Савченко", - сказав Цеголко і наголосив, що Україна буде боротися за всіх політв'язнів у Росії.
Топ коментарі
+53
Украинскую делегацию не пустили в зал суда над Савченко - Цензор.НЕТ 5843
показати весь коментар
21.03.2016 13:29 Відповісти
+24
Савченко не захотела стоя слушать приговор суда
21-03-2016 (14:11)
Украинская военнослужащая Надежда Савченко, которой сегодня, 21 марта, Донецкий городской суд Ростовской области начал зачитывать приговор, отказалась слушать вердикт стоя. Об этом со ссылкой на ТАСС передает http://www.rbc.ru/rbcfreenews/56efbbee9a79472887d44718?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter#xtor=AL-[internal_traffic]%E2%80%94[rss.rbc.ru]-[top_stories_brief_news] РБК .
По данным агентства, после того как судья огласил, что ее вина в инкриминируемых преступлениях установлена, Савченко села на лавку.
Украинскую делегацию не пустили в зал суда над Савченко - Цензор.НЕТ 6636
показати весь коментар
21.03.2016 13:36 Відповісти
+15
Я бы не стал ставить Геращенко в один ряд с Савченко.
показати весь коментар
21.03.2016 13:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Она похожа на дуру? Ехать в Россию)))
показати весь коментар
21.03.2016 14:11 Відповісти
на цензоре не принято россия писать с большой буквы... рекомендую писать - *********
показати весь коментар
21.03.2016 14:13 Відповісти
пАчиму с большой?
показати весь коментар
21.03.2016 14:16 Відповісти
а пАтаму шта очень бальшой
показати весь коментар
21.03.2016 14:18 Відповісти
России нет! А рашка должна сдохнуть как государство!
показати весь коментар
21.03.2016 14:20 Відповісти
я пишу как учили в школе) я консерватор)
показати весь коментар
21.03.2016 20:48 Відповісти
Украинскую делегацию не пустили в зал суда над Савченко - Цензор.НЕТ 7747Украинскую делегацию не пустили в зал суда над Савченко - Цензор.НЕТ 5220
V Latvije piketirujet posoljstvo kacapstana, konesjno p-osijol ne visjol k piketcjikam, kak i drugije predstaviteli rasseji - ocjenj truslivoije sozdanija - boitsa dazje svoijei teni.
показати весь коментар
21.03.2016 14:20 Відповісти
Украинскую делегацию не пустили в зал суда над Савченко - Цензор.НЕТ 2967
зацените как старается мелкая шмонька-старлей и особенно взгляд дауна сзади..
это нарасия,детка...
показати весь коментар
21.03.2016 14:21 Відповісти
Страна конченых дебиловатников.
показати весь коментар
21.03.2016 16:23 Відповісти
Ганебно так порівнювати... Справжню Героїню України... І колишньої секретаршею Юща... Що нині вже віддано - з придихом - вже на Пєтю...
Навіть для людей Петра Олексійовича...
показати весь коментар
21.03.2016 14:24 Відповісти
Жалко, что нельзя самому себе сколько хош лайков наставить, да, фашик козломордый?
показати весь коментар
21.03.2016 14:36 Відповісти
Украинскую делегацию не пустили в зал суда над Савченко - Цензор.НЕТ 3516 .
...Украинскую делегацию не пустили в зал суда над Савченко - Цензор.НЕТ 7651...Украинскую делегацию не пустили в зал суда над Савченко - Цензор.НЕТ 5688..
показати весь коментар
21.03.2016 14:28 Відповісти
Сколько вы будете позорить свой народ, правильно Надя сделала, послав вас нах., грабителей и популистов Украины.
показати весь коментар
21.03.2016 14:31 Відповісти
Ганебно так порівнювати...
Справжню Героїню України...
...І колишню секретаршу Юща...
Що нині вже віддано - з придихом - працює на Пєтю...

Навіть для людей Петра Олексійовича...
показати весь коментар
21.03.2016 14:32 Відповісти
Украинскую делегацию не пустили в зал суда над Савченко - Цензор.НЕТ 2287
показати весь коментар
21.03.2016 14:36 Відповісти
страна-психушка
показати весь коментар
21.03.2016 15:08 Відповісти
Это про палату№6.ru
показати весь коментар
21.03.2016 20:07 Відповісти
Ще не вмерла Украина-УноКиевскаяРусь! Ты зачем сюда,скотина,тычешь клюв,облезлый гусь! Аль,тебе земельки-мало?Аль сжимается тайга? Знай же,здесь тебя,шакала,успокоит метр на два! https://vimeo.com/92126622
показати весь коментар
21.03.2016 14:46 Відповісти
Почитайте новости, посмотрите как позорно относятся к нашим согражданам! К Герою-Наде и другим заключенным! К нашим послам и нашей делегации! Мрази...горите в аду по всей вертикали! И учите латынь - по русски в аду нихера не понимают!
показати весь коментар
21.03.2016 14:46 Відповісти
Не додумались(?)RU Колоколов Андрей сгноить в тюряге эту шлюху хохлятскую21.03.2016 19:13 ОтветилUS Stephan Bil Сгноить-ягель вырастет-сожрёте и подавитесь,шакалы!И воткнут на вашей могиле шест псамиобсыкаемый с табличкой «кацомосковская фашня»: https://www.youtube.com/watch?v=m5yHO-7iXZQ
показати весь коментар
22.03.2016 02:37 Відповісти
не пустили? и правильно сделали. это рейтинг делегации(не говорю Украины) для коцапов - нечего по минскам шуршать и по ночам тереть в скайпике на секретном канале связи делишки по липецку
показати весь коментар
21.03.2016 14:54 Відповісти
Трусливые рашисты!
показати весь коментар
21.03.2016 15:12 Відповісти
да потому что вы бесхребетная делегация.....капацы делают всё что им захочется, а вы не забудьте ноту протеста отправить!!!!
показати весь коментар
21.03.2016 15:20 Відповісти
сказал Цеголко и подчеркнул, что Украина будет бороться за всех политзаключенных в России.Источник:https://censor.net/p380183

https://censor.net/news/380201/zavtra_v_rostovskoyi_oblasti_budut_sudit_ukraintsa_litvinova_bez_konsulov_i_nardepov

а поехать рядом на второй суд - НЕТ МАШИН В КОНСУЛЬСТВЕ! ТАКСИ НЕ ВОЗИТ! ДЕПУТАТОВ В ВР НЕ ХВАТАЕТ (около 400 чел)!
во, бл@!
показати весь коментар
21.03.2016 15:41 Відповісти
подумаешь не пустили....
показати весь коментар
21.03.2016 17:50 Відповісти
Своєю присутністю офіційна українська делегація визнає, легітимізує кацапське судилище і принижує Україну, бо дозволяє кацапам кудись там себе пускати чи не пускати. Замість арештувати всю кацапську власність і смотрящих, громадянин Порошенко посилає свого секретаря в якийсь занюханий кацапський ПГТ, де представника президента тримають за лайно, а в його особі всю Україну. Інакше, як свідомим саботажем і зловмисним шкідництвом таке назвати не можна.
показати весь коментар
21.03.2016 18:55 Відповісти
Сторінка 2 з 2