10018 відвідувачів онлайн

Завтра в Ростовській області судитимуть українця Литвинова. Без консулів і нардепів

Консулів і народних депутатів на ньому не буде. Про це кореспонденту Цензор. НЕТ, який перебуває в Донецьку Ростовської області, повідомив адвокат Литвинова Віктор Паршуткін.

Генконсул України в Ростові-на-Дону Віталій Москаленко підтвердив кореспонденту Цензор.НЕТ, що представники консульства не зможуть потрапити на процес. "Ми всі тут (на справі Надії Савченко. - Ред.) у нас машин просто більше немає!" - сказав Москаленко.

Прес-секретар Президента України Святослав Цеголко також підтвердив кореспонденту Цензор.НЕТ, що не збирається на завтрашнє засідання у справі Сергія Литвинова. Не будуть їхати і народні депутати. "Ми думаємо організувати депутатські чергування - щоб всі по черзі їздили на політичні процеси, де судять українців", - додав Цеголко.

Адвокат Сергія Литвинова шкодує, що на суді не буде представників України. "Присутність консулів і журналістів дисциплінує суд і прокурора. А без них буде дуже важко. Консули на попередні засідання приїжджали. Журналісти - один раз. Публіки - ніякої", - сказав Віктор Паршуткін.

Зараз у процесі свої докази представляє сторона обвинувачення. Нагадаємо, жителя Луганської області Сергія Литвинова затримали влітку 2014 року в Ростовській області, куди він приїхав у лікарню. Його звинуватили в тому, що він служив у батальйоні "Дніпро-1", вбив не менше 30 молодих чоловіків, зґвалтував і вбив 8 молодих жінок, убив 12-річну дівчинку. 25 листопада 2015 року Слідчий комітет Росії був змушений припинити кримінальне переслідування Литвинова за цими епізодами, за які призначалася вища міра покарання (довічне позбавлення волі). Тепер його звинувачують у розбої та викраденні двох автомобілів. Проти нього свідчить лише потерпілий. Але він у судове засідання не з'являється.
Топ коментарі
+19
И где меркель или орлланд со своими возмущениями?...

"- Боже упаси нас от второй войны". Именно так кричал народ Франции, Швейцарии, Бельгии.
"- Заключить мир любым путем!" - кричали они продавая Чехословакию.
показати весь коментар
21.03.2016 14:41 Відповісти
+18
Возьмите такси, сволочи! На Наде зарабатівают баллі, а тут парня бросили!
показати весь коментар
21.03.2016 14:43 Відповісти
+16
Украина, скинься этому ****** на автобус!
показати весь коментар
21.03.2016 14:38 Відповісти

Завантаження...