5859 відвідувачів онлайн
17 837 210

Серед працівників ГПУ є гідний кандидат на посаду Генпрокурора, - Матіос

В Україні є кандидат на посаду генерального прокурора.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в ефірі "5 каналу" заявив заступник генерального прокурора - головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

На запитання, хто є новою кандидатурою на посаду Генерального прокурора, він сказав: "Це буде українське прізвище однозначно, це буде український громадянин. І наразі в нас є такий громадянин". Однак зауважив, що "прізвище генерального прокурора, допоки не відбулося майбутнє (призначення - Ред.), - Шокін".

Головний військовий прокурор також додав, що наразі прокуратура "працює динамічно".

"В Україні є генеральний прокурор. Якщо буде на те воля парламенту (щодо призначення нового генпрокурора - Ред.) - відбудуться зміни. Але наразі прокуратура працює динамічно, і ми сьогодні звітували саме в сегменті війни - що ми зробили", - сказав Матіос.

Також читайте: ГПУ звільнила прокурора Львівщини Федика
Топ коментарі
+18
И это я - ваш покорный слуга!
показати весь коментар
21.03.2016 21:25 Відповісти
+18
Уж не ты ли Матиос,дурачок ты наш ?Твой уровень максимум уборщица в прокуратуре
показати весь коментар
21.03.2016 21:27 Відповісти
+15
Динамично динамят страну по полной..
показати весь коментар
21.03.2016 21:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
За Виталия Касько!!! Очень порядочный, умный и принципиальный человек! Наверное, единственный из прокуроров, кто не брал хабари!
показати весь коментар
22.03.2016 00:48 Відповісти
Очередной Шпонкин нашелся?
показати весь коментар
22.03.2016 00:20 Відповісти
свиня не поставит человека из гражданского общества,только своего
показати весь коментар
22.03.2016 07:32 Відповісти
Пшонка вернулся?
показати весь коментар
22.03.2016 00:36 Відповісти
И опять - из тех же кругов: "есть достойный кандидат"

"каждый народ достоин своего правителя"

каждый народ достоин своеего президента
каждый народ достоин своего парламента
каждый народ достоин своего Генпрокурора, которого они для него отбирают
показати весь коментар
22.03.2016 01:23 Відповісти
Не тешьте себя напрасной надеждой. Толик-тепловизор (он же Матиос) имел в виду себя и только себя.
показати весь коментар
22.03.2016 05:09 Відповісти
Скажите, кто у него кум ))
и сразу станет ясно.
показати весь коментар
22.03.2016 07:16 Відповісти
матиза в генпрокуроры он быстро наведет порядок как в ВСУ стрельнул в сепара статья за покушение на убийство.взял в плен похищение и незаконное лишение свободы