8086 відвідувачів онлайн
2 446 26

Захист Краснова оскаржить його арешт, - адвокат Мамалига

Захист керівника громадської організації "Цивільний корпус Азов - Крим" Станіслава Краснова буде подавати апеляцію на арешт активіста.

Як передає Цензор.НЕТ, про це Крим.Реалії повідомив адвокат Краснова Андрій Мамалига.
"Мотивувальна частина не була озвучена, її обіцяли нам 23 березня. Ми плануємо апеляцію на це рішення. СБУ в підозрі про державну зраду посилається на дані оперативно-розшукових заходів контррозвідки", - сказав Андрій Мамалига.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Правоохоронці відтіснили активістів, які заблокували виїзд з території суду, і відвезли Краснова в СІЗО
Топ коментарі
+13
"Щойно в Шевченківському суді м.Києва Станіслав Краснов відкрито заявив, що це саме він організував підрив електоопор, які постачали електрику на територію окупованого Криму,На підтримку Краснова Степан Хмара у Шевченківському суді заявив: "Я так само "працюю" на Росію, як і Краснов. Я його знаю з Майдану. І гарантую своєю честю, як довголітній політв'язень совєцьких концтаборів."

(novostiua.org/news/)
показати весь коментар
22.03.2016 01:04 Відповісти
+9
комментировать не собираюсь, мне лично, мнения Хмары достаточно...
показати весь коментар
22.03.2016 01:08 Відповісти
+6
в Азове о нем тоже нормально отзываются,
а шум понятен, если вспомнишь сколько визгу было, когда обесточили Титан и Крымсоду Фирташа...
показати весь коментар
22.03.2016 01:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Защита Краснова обжалует его арест, - адвокат Мамалыга - Цензор.НЕТ 8697
показати весь коментар
22.03.2016 00:57 Відповісти
носяться, як з писаною торбою
показати весь коментар
22.03.2016 01:01 Відповісти
не хочеш ЛЕП до криму як Краснов підірвати, писана торбо?
показати весь коментар
22.03.2016 05:00 Відповісти
Все враги кто не за пораженка.соевые фас.
показати весь коментар
22.03.2016 01:02 Відповісти
https://censor.net/video_news/380313/ya_proshu_vas_bl_vo_vremya_kontserta_v_vilnyuse_zemfira_potrebovala_ubrat_flag_ukrainy_video
показати весь коментар
22.03.2016 01:04 Відповісти
Удивляюсь,что эту гадость в Вильнюсе еще слушают на концертах.
показати весь коментар
22.03.2016 05:47 Відповісти
"Щойно в Шевченківському суді м.Києва Станіслав Краснов відкрито заявив, що це саме він організував підрив електоопор, які постачали електрику на територію окупованого Криму,На підтримку Краснова Степан Хмара у Шевченківському суді заявив: "Я так само "працюю" на Росію, як і Краснов. Я його знаю з Майдану. І гарантую своєю честю, як довголітній політв'язень совєцьких концтаборів."

(novostiua.org/news/)
показати весь коментар
22.03.2016 01:04 Відповісти
https://censor.net/user/348014, а яка в нього біографія? Опори рвати, не плуга перти.
показати весь коментар
22.03.2016 01:06 Відповісти
комментировать не собираюсь, мне лично, мнения Хмары достаточно...
показати весь коментар
22.03.2016 01:08 Відповісти
Ну С.Хмара хоч зуби бурував після медвузу, мордувався совкомта ще на зорі Незалежності його якась донецька профура на Хрещатику підставила. А цей молодий чоловік хрін зна хто, але стільки шуму.
показати весь коментар
22.03.2016 01:11 Відповісти
в Азове о нем тоже нормально отзываются,
а шум понятен, если вспомнишь сколько визгу было, когда обесточили Титан и Крымсоду Фирташа...
показати весь коментар
22.03.2016 01:16 Відповісти
С.Хмара - это легенда самой высокой степени порядочности и патриотизма с 90х!!! Так что если он так сказал, значит правда!!! А барыге и кролю спистеть что два пальца!))
показати весь коментар
22.03.2016 01:32 Відповісти
а ти що за хрін з бугра? порохосос?
показати весь коментар
22.03.2016 05:01 Відповісти
Сам ти "хрін зна хто".
показати весь коментар
22.03.2016 05:49 Відповісти
Ну, а яка об"єктивна, неемоційна інформація про нього. Тільки без слупів, які він підривав та без лугандону. Хто він, можеж татішко пояснити, чи ти бикуєш?
показати весь коментар
22.03.2016 15:25 Відповісти
С. Хмара за Юлю при Кучме в судах распинался, потом признал, что ошибся: она не патриотка. Недавно за укроповца Корбана распинался... А УкрОП обРЫГился.
показати весь коментар
22.03.2016 01:10 Відповісти
А Шевйова отпустили...
показати весь коментар
22.03.2016 01:24 Відповісти
Он в больнице "лечится".
показати весь коментар
22.03.2016 01:28 Відповісти
Кому ещё чё-то не ясно?:
https://censor.net/news/380307/sud_otpustil_shevtsova_izza_davleniya_so_storony_administratsii_prezidenta_lyashko
показати весь коментар
22.03.2016 02:52 Відповісти
До "жени" обжалование. А Краснов - молодчага. Его, как и на Корбана, ***** кремль заказал
показати весь коментар
22.03.2016 01:40 Відповісти
показати весь коментар
22.03.2016 02:03 Відповісти
Олігархат з пукіним тільки тяжко-важко договориться про щось,а патріоти їм всі плани руйнують шкереберть...
показати весь коментар
22.03.2016 05:53 Відповісти
Защита Краснова обжалует его арест, - адвокат Мамалыга - Цензор.НЕТ 2910
показати весь коментар
22.03.2016 06:25 Відповісти
конечно, плохо, что Краснова арестовали... и при этом сотни сепаратистов, изменников и преступников выпускают из-под стражи... но вместе с тем, очень хорошо, что дебильный украинский суд принял такое решение и показал на чьей он стороне... может все-таки общество (государство может только плакаться) вручную и люстрирует 100% судов, прокуратур, сбушников... потому как задолбали "силовики", за пивом некого послать - то судья, то прокурор, то сбушник... и все стараются что-нибудь крышевать...
показати весь коментар
22.03.2016 06:43 Відповісти
Не страна а цирк!
показати весь коментар
22.03.2016 10:33 Відповісти