4411 відвідувач онлайн

У Севастополі знову відключатимуть світло за графіком "три години через три"

Севастополю знову знизять ліміт споживання електроенергії.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Крым.Реалии".
За словами технічного директора філії ПАТ "ЕК "Севастопольенерго" Віктора Шульженка, упродовж минулої добу ліміт становив 168 МВт." З урахуванням чинних резервних джерел живлення, дефіцит електроенергії становить 22 МВт, у зв'язку з чим вводилися графіки відключення житлового сектора з 18.00 до 22.00", - сказав він.

Також читайте: В окупованому РФ Криму продовжують відключати людям світло: в Севастополі вже через кожну годину

За словами Шульженка, у зв'язку з аварійними роботами в Криму 24 і 25 березня прогнозується зниження ліміту на 50 МВт.
"Ліміт становитиме 130 - 140 МВт, тому буде застосовано графік віялового відключення, імовірно, 3 через 3 години", - повідомив чиновник.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Візит Шойгу і Патрушева в окупований Крим - це шантаж РФ у бік НАТО у контексті конфронтації з Туреччиною, - Тимчук
Топ коментарі
+46
Керченский мостВ Севастополе снова будут отключать свет по графику "три часа через три" - Цензор.НЕТ 1187
показати весь коментар
23.03.2016 23:56 Відповісти
+44
В Севастополе снова будут отключать свет по графику "три часа через три" - Цензор.НЕТ 8947
показати весь коментар
23.03.2016 23:52 Відповісти
+31
В Севастополе снова будут отключать свет по графику "три часа через три" - Цензор.НЕТ 3609

В Севастополе снова будут отключать свет по графику "три часа через три" - Цензор.НЕТ 6167
показати весь коментар
24.03.2016 00:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Даже металл от рашистов устал
показати весь коментар
24.03.2016 10:43 Відповісти
В Крыму на улицах рубят дрова и стоят очереди за кипятком (ФОТО) Чувак с топором Челентано напомнил:В Севастополе снова будут отключать свет по графику "три часа через три" - Цензор.НЕТ 5900В Севастополе снова будут отключать свет по графику "три часа через три" - Цензор.НЕТ 7565В Севастополе снова будут отключать свет по графику "три часа через три" - Цензор.НЕТ 7591
показати весь коментар
24.03.2016 00:43 Відповісти
Та хоть камни, ёпта. Всё равно, *****, наш.
показати весь коментар
24.03.2016 00:52 Відповісти
В Севастополе снова будут отключать свет по графику "три часа через три" - Цензор.НЕТ 3193
показати весь коментар
24.03.2016 00:45 Відповісти
И это хорошо!
И это правильно!
Радуйтесь, крысчане!!!!
показати весь коментар
24.03.2016 00:57 Відповісти
Шоб вы сдохли,дорогие мои паразитики....без вас так хорошо.......
показати весь коментар
24.03.2016 00:59 Відповісти
Блин... Раз в день уже эту новость дают. Они там шо по несколько раз в сутки новые решения принимают?
показати весь коментар
24.03.2016 00:59 Відповісти
Свет включают им - начинают думать (придумывать)
показати весь коментар
24.03.2016 10:27 Відповісти
И воду тоже?В Севастополе снова будут отключать свет по графику "три часа через три" - Цензор.НЕТ 4066
показати весь коментар
24.03.2016 01:11 Відповісти
В Севастополе снова будут отключать свет по графику "три часа через три" - Цензор.НЕТ 79
показати весь коментар
24.03.2016 02:24 Відповісти
как говорится: кроме чужих неприятностей есть ещё и другие радости в жизни
показати весь коментар
24.03.2016 07:02 Відповісти
уррррааа, ***...вернулись ****** на родино, крымнаш, дыдываивалы...няша, гоблин!крысы ******, шоб вам ещё и воздух отключили
показати весь коментар
24.03.2016 07:15 Відповісти
Мне жалко людей в Крыму.
А по большему счету Россия пытается проглотить больше, чем может- в Крыму нет света и воды, от Урала до Курил - всего 20 млн россиян - пустые земли, осваивать некому, но им Крым подавай и "отдавайте Алясочку в зад!" В одной руке Ленин, в Христос. Как назвать правительство такой страны? Не нахожу слов...
показати весь коментар
24.03.2016 08:11 Відповісти
Крымским ватникам электричество не надо, т.к. вата - это диэлектрик.
показати весь коментар
24.03.2016 07:24 Відповісти
Х**ло уехал и забрал с собой свету. Печалька. Хех...
показати весь коментар
24.03.2016 07:46 Відповісти
Осталось теперь выдавать хлеб по карточкам и одеть всех в одинаковую одежду и мечта про совок станет реальностью
показати весь коментар
24.03.2016 07:58 Відповісти
Как говорил Герцен - единообразие - мечта всех тиранов.
показати весь коментар
24.03.2016 08:12 Відповісти
вкотре дивлюся ці "новини" за крим. я вже давно знаю про їхні графіки відкючення.
нічого нового. то нащо вони мені? невже у криму геть нічого не трапилося за останні місяці - тільки оті мені зовсім нецікаві відключення?
показати весь коментар
24.03.2016 08:38 Відповісти
післяслово. а от у статті про підвищення норм споживання газу в Україні навіть коменти відключено. Тобто мені пропонується платити у двічи більше за газ і радіти з відключень електрики у Криму?
показати весь коментар
24.03.2016 08:45 Відповісти
Слався упороте бидло крисчанськн)))))за шо боролись деди....ловіть камні з неба зараз))))
показати весь коментар
24.03.2016 08:44 Відповісти
Сторінка 2 з 2