10043 відвідувача онлайн
11 494 40

Варшава може завершити "смоленське розслідування" без уламків Ту-154М, - прокуратура Польщі

Національна прокуратура Польщі не виключає, що розслідування Смоленської катастрофи закінчиться без повернення з Росії до Польщі уламків президентського борту Ту-154М, який зазнав аварії навесні 2010 року під Смоленськом.

За словами прокурора Богдана Свенчковського, все залежить від того, як поведе себе російська сторона, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Радіо Польща.

Також читайте: Попереднє розслідування Смоленської катастрофи не взяло до уваги важливих фактів, - глава Міноборони Польщі

"Юридично така можливість існує, проте, лише за умови, що польські прокурори зможуть провести всі необхідні процедури з використанням міжнародного обладнання в Росії. Йдеться, наприклад, про обстеження елементів обшивки двигунів і систем управління", - заявив Свенчковський.
Офіційно Військова окружна прокуратура у Варшаві передасть слідство Національній прокуратурі 4 квітня, однак, уже 21 березня генпрокурор і міністр юстиції Збігенв Зьобро скликав нову групу прокурорів, які вестимуть розслідуванням Смоленської катастрофи.

Читайте: Росія поки що не буде віддавати Польщі уламків літака, під час аварії якого загинув президент Качиньський, - слідком РФ

Нагадаємо, що на початку березня слідство у Смоленській катастрофі було продовжено до 10 жовтня 2016 року.
Топ коментарі
+15
Давно пора было... и так не ясно что ли?
показати весь коментар
24.03.2016 16:01 Відповісти
+14
Катынь 1939 г. приписали -- немцам 1941-1943г. А Смоленск кому припишут россияне ?
показати весь коментар
24.03.2016 16:04 Відповісти
+12
Вовка кремлёвский в сортире играл,
Из унитаза всем угрожал
Добрая тетя нажала педаль,
Вовка унесся в вонючую даль!
показати весь коментар
24.03.2016 16:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Давно пора было... и так не ясно что ли?
показати весь коментар
24.03.2016 16:01 Відповісти
Не доказано-в этом дело.
показати весь коментар
24.03.2016 16:03 Відповісти
Конэшно, а разве "доказано", что на Донбассе не гражданская война идёт?.. ))
показати весь коментар
24.03.2016 16:09 Відповісти
Да там вообще непонятно что идёт-но ЕС настаивает на выборах.
показати весь коментар
24.03.2016 16:10 Відповісти
Ну да, зато про Савченко уже всё доказано... ))
показати весь коментар
24.03.2016 16:12 Відповісти
А какую ещё тему вы планируете зацепить?
показати весь коментар
24.03.2016 16:19 Відповісти
не хтіли доказувати, бо якщо би вийшли на відповідний результат, то були би непрогнозовані наслідки, і розрив дипломатичних відносин між Польща і РФ- це не саме важче, що могло би бути.
А зараз ситуація стає досить сприятливою, оскільки все одно дієзаборона на поставку польської продукції до РФ. І тут вимальовується позов на мільярдів 100 доллярів до РФ.
показати весь коментар
24.03.2016 16:13 Відповісти
Варшава может завершить "смоленское следствие" без обломков Ту-154М, - прокуратура Польши - Цензор.НЕТ 8548
показати весь коментар
24.03.2016 16:02 Відповісти
ппц, это же надо было додуматься альфа-стерха из себя изображать )
показати весь коментар
24.03.2016 16:04 Відповісти
а шо траба було альфа-свиню?
показати весь коментар
24.03.2016 16:15 Відповісти
логично, каждому иногда хочется побыть в другом образе
показати весь коментар
24.03.2016 16:19 Відповісти
Это оно контрацептивом нарядилось?
показати весь коментар
24.03.2016 16:04 Відповісти
Маленькое тщедушное чмо с огромным комплексом Наполеона.
показати весь коментар
24.03.2016 16:09 Відповісти
та завершайте уже, м.в. ...
ждете когда бабла больше поднесут...
показати весь коментар
24.03.2016 16:02 Відповісти
какая нах разница кто грохнул самолет.... свернуть шею путину руки коротки .
а высказать очередную озабоченность.... так можно и без результатов расследования....
показати весь коментар
24.03.2016 16:03 Відповісти
Та да, кацапы щас прямо разбежались...
показати весь коментар
24.03.2016 16:03 Відповісти
не понял, а почему сразу не передали?
показати весь коментар
24.03.2016 16:03 Відповісти
Вовка кремлёвский в сортире играл,
Из унитаза всем угрожал
Добрая тетя нажала педаль,
Вовка унесся в вонючую даль!
показати весь коментар
24.03.2016 16:03 Відповісти
Це правильне рішеня
показати весь коментар
24.03.2016 16:04 Відповісти
Иди накуй, кацапская свинья.
показати весь коментар
24.03.2016 16:05 Відповісти
Катынь 1939 г. приписали -- немцам 1941-1943г. А Смоленск кому припишут россияне ?
показати весь коментар
24.03.2016 16:04 Відповісти
Нам.
показати весь коментар
24.03.2016 16:10 Відповісти
Як гаворыцца,нельга верыць таму,хто ўжо аднойчы збрахаў.Маскалі ж брахалі шмат разоў.Як
тут верыць.Брахалі,што няма пакта молатава-рыбентропа,што Катынь-гэта справа нацыстаў,
што яны рабілі "добрыя справы" ў Венгрыі(1956) і Чэхаславакіі(1968).
показати весь коментар
24.03.2016 16:12 Відповісти
Жыве Беларусь!
показати весь коментар
24.03.2016 16:30 Відповісти
Быть в спаме?
показати весь коментар
24.03.2016 16:06 Відповісти
Самолет с Президентом Польши под Смоленском был взорван
http://giperboloid.info/samolet-s-prezidentom-polshi-pod-smolenskom-byl-vzorvan/
показати весь коментар
24.03.2016 16:06 Відповісти
педофила -карлика давно пора в Гаагу переправить ......окурок во всем виноват!
показати весь коментар
24.03.2016 16:07 Відповісти
Смоленская авиакатастрофа, которая 10 апреля 2010 года унесла жизни почти сотни польских высокопоставленных лиц, в том числе Президента Польши Леха Качинского, все больше напоминает организованное убийство. Об этом заявил брат-близнец погибшего Президента
http://censor.net.ua/news/202820/smolenskaya_katastrofa_vse_bolshe_napominaet_organizovannoe_ubiyistvo_kachinskiyi
На обломках польского самолета, разбившегося под Смоленском, были следы тротила
Руководитель польской военной прокуратуры Ежи Артымяк признал, что некоторые детекторы при обследовании показали следы тротила.
http://censor.net.ua/news/226420/na_oblomkah_polskogo_samoleta_razbivshegosya_pod_smolenskom_byli_sledy_trotila
показати весь коментар
24.03.2016 16:07 Відповісти
Не було необхідності застосовувати тротил. Літак був КАЦАПСЬКОГО виробництва. Незадовго до катастрофи проходив планове техобслуговування на КАЦАПСЬКОМУ авіапідприємстві. Уявіть собі скільки можливостей для "закладок" в авіоніку (бортову електроніку). Хто як не туполевські інженери знають усі можливі взаємодії бортових систем. До того ж (це не стосується Смоленської катастрофи), ТУ-154 має абсолютно уразливу точку: трубки трьох гідросистем проходять під двигуном №2 (середнім у хвості). І в разі пожежі двигуна або руйнуванні лопаток турбіни пілоти мають максимум 4 (чотири) хвилини для здійснення аварійної посадки. Після цього часу літак стає абсолютно некерованим (рулі, елерони, випуск механізації). Про це знають абсолютно усі пілоти ТУшок. Хто у тверезій свідомості полетить на такій машині-вбивці, особливо з урахуванням їхнього віку?
показати весь коментар
24.03.2016 16:54 Відповісти
Авиакатастрофа ФСБ
РАССТРЕЛ Выживших
Причина Гибели
https://www.youtube.com/watch?v=eQOHCHjZey8
показати весь коментар
24.03.2016 16:08 Відповісти
Виктор Суворов: Катынь - незаживающая рана в отношениях двух стран. И вот там происходит новая страшная катастрофа.
https://ru-ru.facebook.com/victor.suvorov.rezun/posts/219606854817326
показати весь коментар
24.03.2016 16:09 Відповісти
КАТЫНЬ-2. Банда ФСБ врёт, что она не добивала уцелевших поляков
http://censoru.net/politika/5711-katyn-2-banda-fsb-vret-chto-ona-ne-dobivala-ucelevshih-polyakov.html
показати весь коментар
24.03.2016 16:09 Відповісти
гэбня смогла завершить "ростовское следствие" без обломков
показати весь коментар
24.03.2016 16:13 Відповісти
Про так называемое КРУШЕНИЕ Боинга в Ростове уже все забыли?
Одному мне интересно, где теперь этот самолёт в реале может рвануть?
А если в небе Украины???
показати весь коментар
24.03.2016 16:14 Відповісти
Следствие по "Делу Савченко" создало прецедент, как можно сформулировать обвинение не только при недостатке улик, а даже, как в случае Савченко при их полном отсутствии. То, что самолет президента Польши угробили кацапы и так всем ясно, есть масса косвенных улик, а доводы защиты, тем более, что они не очевидные, как у Савченко, можно проигнорировать. Получите, сраные ордынцы, кстати, вы подали пример приоритета над Международным правом законов государства и это тоже выйдет вам боком.
показати весь коментар
24.03.2016 16:15 Відповісти
Уже один отказ рашки вернуть эти самые обломки (принадлежащие, кстати, Польше!) убедительно доказывают прямое и непосредственное участие рашки в этой трагедии. А попытки скрыть свое участие автоматически подтверждают ее вину.
показати весь коментар
24.03.2016 16:19 Відповісти
ПУТЛЕР - НАСТАМНЕТ! Отдайте останки погибших и детали самолета ГОСУДАРСТВА ПОЛЬШИ!
Что, страшно!?
показати весь коментар
24.03.2016 17:22 Відповісти