10734 відвідувача онлайн
11 220 7

Поліція назвала найнебезпечніші станції київського метро: лідер - "Вокзальна". Інфографіка

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє "Сегодня" з посиланням на лінійне управління поліції в київському метрополітені.

Також правоохоронці зазначили, що небезпечними є станції "Теремки", "Житомирська" та "Харківська", які межують з віддаленими житловими масивами Києва.

При цьому, за їхніми словами, злочини практично не відбуваються на таких станціях, як "Виставковий центр", "Тараса Шевченка", "Дніпро", "Іподром" і "Славутич".

Читайте на "Цензор.НЕТ": У київському метрополітені посилено заходи безпеки


метро

"Якщо ж говорити про власне злочини, то перше місце посідають крадіжки: 162 випадки за три місяці (за цей же період минулого року їх було 594). Ситуацію вдалося поліпшити завдяки тому, що у вагонах постійно їздять поліцейські в штатському, щоб відловлювати кишенькових злодіїв, та й самі пасажири стали більш уважно стежити за своїми речами", - розповіли в поліції.

Як зазначається, на другому місці - факти незаконного провезення зброї (19 випадків) і наркотиків (89 затримань).

За словами правоохоронців, до 70% всіх злочинів скоюються жителями України, які приїжджають до Києва з інших областей.

Нагадаємо, 22 березня після терактів у Брюсселі в київському метро посилили заходи безпеки.

Завантаження...