14331 відвідувач онлайн

Сподіваюся, що Яресько залишиться в Кабміні на тій же посаді або на вищій, - Ложкін

Глава Адміністрації Президента України Борис Ложкін розраховує, що міністр фінансів Наталія Яресько залишиться в уряді на тій же посаді або на вищій.

Про це він сказав в інтерв'ю LB.ua, передає Цензор.НЕТ.

"На сьогодні немає тексту, який би фіксував список нового складу уряду Гройсмана або Яресько. Але я дуже сподіваюся, що Наталія Яресько на тій же посаді, що і сьогодні, або на вищій, залишиться в уряді. Дуже на це розраховую", - заявив Ложкін, додавши, що не просто сподівається, а дуже на це розраховує.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Домовленостей щодо складу коаліції і Кабміну між фракціями поки що немає, - Ложкін

"Банковій потрібен не керований, а ефективний прем'єр-міністр, який буде проводити радикальні реформи, - їх чекає суспільство і наші західні партнери. Дуже сподіваюся, що будь-який з кандидатів - хто б це не був - буде проводити саме таку політику. Це набагато важливіше, ніж керованість конкретної людини. Те ж саме я можу сказати і про Яресько, і про Гройсмана, і про Яценюка", - запевнив Ложкін.

Відповідаючи, як поєднати в Кабміні двох фінансистів, зокрема Яресько та Івана Міклоша, глава АП зазначив: "Мені здається, що Яресько з Міклошем абсолютно сумісні в одному складі уряду. На яких позиціях - це треба обговорювати. До того ж Міклош був радником Яресько в 2015 або навіть в 2014 роках. Тож не бачу протиріч. Чим більше справжніх, досвідчених, сильних реформаторів, тим краще".

Топ коментарі
+31
Как вы уже зае... достали, ложкины-вилкины!
показати весь коментар
25.03.2016 14:27 Відповісти
+13
Ишь ты как Ложкин то об Украине печётся, прям верю каждому его слову:
Надеюсь, что Яресько останется в Кабмине на той же должности либо на более высокой, - Ложкин - Цензор.НЕТ 4044
показати весь коментар
25.03.2016 14:30 Відповісти
+11
плять, нихрена понять не могу. просветите.
кто такой этот Ложкин?

за какие заслуги он сидит в АП???!!!
КТО ЭТО ТАКОЙ???!!!
показати весь коментар
25.03.2016 14:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Как вы уже зае... достали, ложкины-вилкины!
показати весь коментар
25.03.2016 14:27 Відповісти
Они какие-то неадекваты полные! Они что не видят, что зае... достали, причем всех!
показати весь коментар
25.03.2016 14:29 Відповісти
Ги
А навіщо Яресько впутуватись в злодіювання, за які народ буде скоро цю владу Бариг виносити вперед ногами
показати весь коментар
25.03.2016 16:28 Відповісти
а что еще кому то кредиторы доверяют???!!!
показати весь коментар
25.03.2016 15:01 Відповісти
Існування конвертаційних центрів та незаконне повернення ПДВ неможливе без ручного втручання в роботу електронної системи з боку ДФС, що здійснюється з відома Н.Яресько, якій підпорядкована ДФС. Думаю, що проти останньої, як громадянки США, скоро будуть висунуті звинувачення з боку ФБР за відмивання чи бездіяльність при відмиванні бюджетних та кредитних грошей в Україні.
показати весь коментар
25.03.2016 15:08 Відповісти
о голос Пеци прогудел и что нам сказало астральное место интересно более высокое этот типа мусорного ведра?
показати весь коментар
25.03.2016 16:19 Відповісти
А как мы надеемся, что Ложкин бомжевать пойдет, вместо работы в АП!
показати весь коментар
25.03.2016 14:27 Відповісти
Путин рассказал бизнесменам РФ о возможной смене власти в Украине.
Президент России Владимир Путин посоветовал представителям большого бизнеса не продавать свои активы в Украине, поскольку еще "есть надежда на нормализацию отношений".
Об этом он заявил в четверг во время закрытой части встречи с бизнесменами, сообщает российский http://www.rbc.ru/business/24/03/2016/56f4312a9a79476484d76d52 РБК со ссылкой на свои источники на встрече.
"Он (Путин) также сказал, что там (в Украине) в финансово-банковской сфере давление ощущается - одна ситуация, а в промышленных активах может быть другая. Но тем не менее его оценка была: "Потерпеть еще можно, понять, как будут развиваться события", - рассказал участник встречи.
По словам источника, Путин дал понять, что власть в Украине может смениться.
показати весь коментар
25.03.2016 14:28 Відповісти
написать можно что угодно.
видеозапись с карликовым гномом в студию.
показати весь коментар
25.03.2016 14:30 Відповісти
Обратитесь к РБК, которое разместило эту новость.
Хотя вряд ли их источник отважился вести съемку на закрытой встрече с пукиным.
показати весь коментар
25.03.2016 14:36 Відповісти
ну и я о том же.
это шара и фэйк.
показати весь коментар
25.03.2016 15:23 Відповісти
вам никто не запрещает верить в то, во что вы верите...
показати весь коментар
25.03.2016 15:30 Відповісти
это из оперы не раскачивайте лодку

кто надо там уже сидит
показати весь коментар
25.03.2016 14:32 Відповісти
Та то понятно!
Если бы не ударная работа конфетной липецкой фабрики, то экономика россии рухнула бы уже окончательно и бесповоротно.

показати весь коментар
25.03.2016 14:39 Відповісти
плять, нихрена понять не могу. просветите.
кто такой этот Ложкин?

за какие заслуги он сидит в АП???!!!
КТО ЭТО ТАКОЙ???!!!
показати весь коментар
25.03.2016 14:29 Відповісти
в АП садят не за заслуги.
показати весь коментар
25.03.2016 14:38 Відповісти
это я знаю.
я хочу знать: КТО ТАКОЙ ЭТОТ ЛОЖКИН???!!!
КТО ЭТО???!!!
показати весь коментар
25.03.2016 15:24 Відповісти
глава АП
показати весь коментар
25.03.2016 15:47 Відповісти
А эта жертва вируса Зика уже себе портфель первого вице-премьера подбирает, смотрящего за урядом от пецюни? Не рано ли? Что-то много этого столового прибора в последнее время мелькает в сми.
показати весь коментар
25.03.2016 14:30 Відповісти
Ишь ты как Ложкин то об Украине печётся, прям верю каждому его слову:
Надеюсь, что Яресько останется в Кабмине на той же должности либо на более высокой, - Ложкин - Цензор.НЕТ 4044
показати весь коментар
25.03.2016 14:30 Відповісти
Пример предателя краснова лишний раз доказывает пословицу: Сколько кацапа не корми, а он известно, куда смотрит.
показати весь коментар
25.03.2016 14:33 Відповісти
Не путайте предателя с "кротом". Предают - свои.
показати весь коментар
25.03.2016 15:46 Відповісти
откуда такая уверенность, что премьером будет "человек Порошенко" Гройсман, а не технократ Яресько?
показати весь коментар
25.03.2016 14:31 Відповісти
Что же вы делите шкурку не убитого кролика? даже как-то обидно за него
показати весь коментар
25.03.2016 14:31 Відповісти
К тому же Миклош был советником Яресько в 2015 или даже в 2014 годах. Так что не вижу противоречий Источник: https://censor.net/n381034 Источник: https://censor.net/n381034

а-а-а-а, так вот почему яреська такая "рехформаторка мудрая". Ей нафталиновый миклош советы раздавал.

Довольно! по домам, ребята!
показати весь коментар
25.03.2016 14:32 Відповісти
О да ! Это мнение самого Ложкина ! Ху из Ложкин ?
показати весь коментар
25.03.2016 14:32 Відповісти
Надеюсь, что Яресько останется в Кабмине на той же должности либо на более высокой, - Ложкин - Цензор.НЕТ 3811
показати весь коментар
25.03.2016 14:33 Відповісти
Надеюсь, что Яресько останется в Кабмине на той же должности либо на более высокой, - Ложкин - Цензор.НЕТ 425
показати весь коментар
25.03.2016 14:33 Відповісти
Надеюсь, что Яресько останется в Кабмине на той же должности либо на более высокой, - Ложкин - Цензор.НЕТ 464
показати весь коментар
25.03.2016 14:37 Відповісти
Надеюсь, что Яресько останется в Кабмине на той же должности либо на более высокой, - Ложкин - Цензор.НЕТ 421
показати весь коментар
25.03.2016 14:35 Відповісти
Непотопляемый!!!!! При любой власти,но какое-то выражение лица,что-то вызывает сомнения.
показати весь коментар
25.03.2016 14:43 Відповісти
Надеюсь, что Яресько останется в Кабмине на той же должности либо на более высокой, - Ложкин - Цензор.НЕТ 406
показати весь коментар
25.03.2016 15:07 Відповісти
а что у нас не тонет?
показати весь коментар
25.03.2016 15:26 Відповісти
Гівно нигде не тонет все всплывает вверх вот и наблюдаем все оставшееся д..мо всплыло наверх буйной пеной скоро рванет.
показати весь коментар
25.03.2016 16:56 Відповісти
... аж дух захватывает , какие "рЕхформаторы" обЪединяются....- я уверен , что через 38 -мь лет нас -Украину, ждет прекрасное далекое ....
показати весь коментар
25.03.2016 14:35 Відповісти
В конечном итоге Гройсман станет Премьер-министром,Яценюк спикером и заживем по-новому.Только лет пять потерпеть надо ,а то попередники все разворовали.
показати весь коментар
25.03.2016 14:35 Відповісти
Це невідомий мені солдат, важкопоранений під Авдіївкою на днях.
Надеюсь, что Яресько останется в Кабмине на той же должности либо на более высокой, - Ложкин - Цензор.НЕТ 5635

Не знаю, навіщо я виклав цю світлину. Нецікаво. Війни немає. Зрадофіли задовбали. Все під контролем. Усі ЗМІ детально висвітлюють ситуацію. Йдуть безкінечні наради у Генштабі. Президент настільки переймається долею України, що сивішає все більше. Парламент терміново виділяє кошти на армію. Усі сварки забуті. Всі об'єдналися разом у кулак. СБУ активно ловить сєпарів. Суди негайно дають їм роки у в'язницях. Патріотизм у населення на нечуваній висоті. Біля військоматів черги. Люди готові йти у бій під мудрим керівництвом порошенка. Розірвані дипломатичні та торгівельні відносини з агресором. Колони техніки йдуть на допомогу. Мінськ розірваний. Життя солдата - понад усе.

Все чудово. Паднімаємся с калєн. Піду на презентацію книжки про необхідність дружити з Росією. Там буде весь бомонд. Там буде шампанське. Там будуть журналісти. Там регіонали будуть обійматися з "елітними революціонерами" з Майдану.

Там буде справжнє життя, не те, що на світлині.
Ян Осока
показати весь коментар
25.03.2016 14:37 Відповісти
Да плевать им на солдат под Авдеевкой с большой колокольни! Нет никакой войны, а у Генштаба очередь желающих на контракт, вон Полторак заявил что отбоя нет от них аж пятнадцать тысяч уже записалось желающих вместе с теми кто в штабы на тёплые места, так что хоть завтра готовы дембельнуть и четвёртую и пятую волны мобилизованных хоть всех вместе.... А у "властей" другие заботы, им кресла в кабмине раздерибанить нужно между своими, бабло распилить, коалицию в зраде хоть соплями ляшка склеить что бы только кнопки вовремя за нужные законы нажимать. Судьям не до "посадок" сепаров, им жопы в тёплых креслах удержать нужно и "правильно пройти" переаттестацию, сбушникам некогда ловить шпионов и предателей им бы бабло успевать заколачивать на крышевании янтаря да потоков контрабаса тем же сепарам в лугандонию. И вся эта VIPшобла прекрасно себя чувствует обнимаясь и бухая вечерком с теми по ком нары давно плачут за тот же сепаратизм, за предательство, за убийства героев Небесной Сотни, за развал экономики страны....... И нет им никакого дела до того раненого солдата, до вдов и сирот погибших солдат, до падающего в нищету народа.... И они пока даже не думают о третьем и уж точно последнем Майдане в истории Украины, они пока надеются что крысы всё таки успеют свалить с тонущего корабля.
показати весь коментар
25.03.2016 15:08 Відповісти
Я так думаю, она рассчитывала на обещанный вами пост премьера.Так что теперь уж сами, господа кидалы...
показати весь коментар
25.03.2016 14:40 Відповісти
Она-то и сейчас не хочет работать в такой команде, а уж с "технократами" с ЦПШ-ным образованием и подавно
показати весь коментар
25.03.2016 14:42 Відповісти
Ложкін правий, але на Яресько зупиннятись не треба. Українці навчились об'єднуватись "проти". А треба вчитись об'єднуватись "ЗА":

През - Садовий

Прем'єр - Міхо(Більд, Яресько)
Віце - Юля
Віце - Томенко
Генпрокурор - Сакварелідзе, зам Касько
Мінекономіки - Айварас, Лановий
Нацбанк -- Соскін
Таможня - Лікарчук(?)
Податкова - Лікарчук(?)
МЗС - Огризко
НАБУ - Шабунин
Миненергетики - Волинець
Міноборони - Гриценко, Воробьов(?)
Нач. Генштабу - Кривоніс(Білецький)
НТКУ - Бутусов
Спікер - Сироїд
Омбудсмен - Джемільов
Ляшко - минстець, спікер
РНБО - Ярош(Корбан, Кривавий пастор)
СБУ - Налівайченко(Скіпальський)
Мінфін - Пінзеник, Яресько
Речник Штабу - Дмітрашковський
Поліція - Хатія(Ека), Лордкіпанідзе
Мінюст - Шишкін
Голова центрвиборчкому - Магера
Голова Верховного суду - Василенко
Голова апеляційного суду - Власенко
Рахункова палата - Гордієнко

Додаєм, критикуєм, викреслюєм.
(список складений дописувачами Цензор Нет)
______________________________________________________
Деякі з коментарів під списком:
__________________
Александр Костив

Если бы расставить таким образом этих людей на должности, то через 5 лет Европа будет проситься в Украину
_________________
Vitalij Vlad

Розовая утопия.... Но прикольная, может быть тогда, в Украине, что то изменилось бы к лучшему.
показати весь коментар
25.03.2016 14:52 Відповісти
Прикольный список, только Юльку из него нах.. , а так нехило могло бы получиться и весело, настоящее реалити шоу для народа. Да и отдельно начальника таможни в Борисполе и Жулянах нужно правильных ставить для фильтрации бабла и ценностей с которыми шоколадная и кроличья шобла драпать будут за бугор, а что побегут это факт, видео с драпающим пШокиным будет похлеще чем с драпающим пшонкой, да и петюне с сенькой придётся крепко постараться что бы найти "патриотически настроенных офицеров".
показати весь коментар
25.03.2016 15:22 Відповісти
Тай соскіна - туди ж!
показати весь коментар
25.03.2016 15:53 Відповісти
Дякую за відповідь. Але якщо не Юля, то куди діти її два десятки багнетів у ВР, її сьогоднішню підтримку у 22% по Розумкову і декілька мільонів ядерного електорату?
показати весь коментар
25.03.2016 16:12 Відповісти
Це самий вірний шлях для України щоб зберегти Незалежність . Це саме те, що повинно тиражуватись і щоб було на слуху , тому що ніяка лядь не має права щось робити без думки більш ніж 40 млн. Громадян , так як саме їм тут жити.А вся ця шушера ,так звана "еліта", тут на заробітках, і Україна а тим більше українці , їм і не потрібні . Писав вчора про це ,було б добре щоб Цензор до цього підключився , як медійний ресурс, тому що пора вже нарешті визнавати свої помилки стосовно вибору - вибрали -то зовсім неефективну владу і людей які не на своїх місцях.
показати весь коментар
25.03.2016 15:34 Відповісти
Тиражуйте, напрацьовуйте. Від інтернет-суспільства залежить майже усе, пане Петре, і від вас особисто
показати весь коментар
25.03.2016 16:05 Відповісти
Наливайченко вже розібрався з негідником, який ПОДАРУВАВ його дружині квартиру за мільйон доларів?
http://www.radiosvoboda.mobi/a/news/27254449.html Повідомило Радіо Свобода.
показати весь коментар
27.03.2016 22:25 Відповісти
Посмотрел серию фотографий от Ингулец. Палата №6.
показати весь коментар
25.03.2016 14:55 Відповісти
Ложкин! Неужели для яресько " забито" кресло Министра Кабинета Министров,гос Секретарши, вместо аннушки? Или двести пятый советник рошенко?
показати весь коментар
25.03.2016 15:03 Відповісти
Ти, москалю йо...й, не вартий і її нігтя, собако
показати весь коментар
25.03.2016 15:12 Відповісти
На мою думку кацап Ложкін то є ворог України
показати весь коментар
25.03.2016 15:20 Відповісти
Сірий кардинал , який призначає все і вся , має постійний контакт з Кремлем , де схоже і отримує інструкції. Навіть виключати той факт , що Липецький рошен так зайнятий своїми статками , що навіть і не керує державою - все йде через главу АП. Труба Україні .
показати весь коментар
25.03.2016 15:22 Відповісти
схоже на те.
показати весь коментар
25.03.2016 15:27 Відповісти
Так і є. ! Ложкін це сепар !
показати весь коментар
25.03.2016 15:32 Відповісти
Хитра лисиця лошкін вже зрозумів, що з баригою каші не звариш і вирішив переметнутися до більш перспективного проекту
показати весь коментар
25.03.2016 15:55 Відповісти
А я надеюсь что Ложкин удавится карамелькой
показати весь коментар
25.03.2016 17:00 Відповісти
Это может произойти. Если в момент глотания он получит народный пинок.
показати весь коментар
27.03.2016 22:31 Відповісти
Куда ж уже выше, выше вас (Петены пионеры-ленинцы) не вылезти.
показати весь коментар
25.03.2016 17:39 Відповісти