6192 відвідувача онлайн

Обама й Меркель переконали Путіна передати Савченко Україні, - Тимошенко

Президент Сполучених Штатів Барак Обама і федеральний канцлер Німеччини Ангела Меркель переконали президента РФ Володимира Путіна передати Україні незаконно утримувану в Росії льотчицю Надію Савченко.

Про це в ефірі "Шустер Live" заявила лідер парламентської фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко, повідомляє Цензор.НЕТ.

Також читайте: Істерика навколо Савченко ускладнює вирішення цього питання, - прес-секретар Путіна Пєсков

"За нашою інформацією, є рішення про те, що вона буде передана Україні або в обмін (на спецназівців ГРУ РФ Єрофєєва і Александрова. - Ред.), або за міжнародним правовим документом для відбування покарання в Україні. Є великі шанси. І ці шанси отримали світові лідери першого рівня. Це президент Сполучених Штатів і це федеральний канцлер Німеччини, які переконали Путіна Надю віддати. І я сподіваюся на те, що це станеться", - заявила Тимошенко.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Російська влада не допустила до Савченко українських лікарів і приховує її реальне самопочуття, - заява МЗС
Топ коментарі
+42
Если правда, то это здорово.
показати весь коментар
25.03.2016 22:13 Відповісти
+35
Обама и Меркель убедили Путина передать Савченко Украине, - Тимошенко - Цензор.НЕТ 9631
показати весь коментар
25.03.2016 22:17 Відповісти
+34
В данный момент очень хочется увидеть Надю в Украине. Это главное.
показати весь коментар
25.03.2016 22:15 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 4 з 4
Чтобы ***** уже с Надей несделал он уже создал Орлеанскую Деву а кацапия стала страной инквизиторов во главе с ******.
показати весь коментар
26.03.2016 06:23 Відповісти
P.S.Так что Юлька уже может свою косу закопать навсегда.
показати весь коментар
26.03.2016 06:24 Відповісти
Юля, не стоить говорить "ГОП"! Уговорили или сторговались? И каковы условия СДЕЛКИ?
показати весь коментар
26.03.2016 07:35 Відповісти
Ви можете вважати мене ким завгодно, але я говорив і буду говорити що повернення Савченко в Україну в першу чергу невігідно персонально Порошенку! І він зробить ( і вже робить) все, для того щоб цього не сталось.
Можете кинути в мене камінь, якщо Надія повернеться живою в Україну в цьому році....
показати весь коментар
26.03.2016 08:48 Відповісти
Не Порошенку. Юлі. Багіня в народу може бути тільки одна.
показати весь коментар
26.03.2016 09:07 Відповісти
Вчора на Шустері слухав грунтовний виступ Ю.Тимошенко з таблицями, гафіками, схемами. Все що вона сказала відповідало дійсності і отримало підтримку глядачів в 90 і більше відсотків. Все було б чудово, якби я не знав, що вона учениця Лазаренка, що Яценюк, Аваков, Ю.Луценко, Пашинський, Турчинов, Олійник, Шепелєв, Ляшко, Королевська, Портнов, Кадиров-Оніщенко, Губський, Писаренко, Фельдман, Лозинський, Луцький, Зубик, Зубець, Рибаков, Надоша, Васадзе, брати Буряки. та ін. були її поплічниками і майже всі пройшли школу Батьківщини, що вона вже 20 років при або коло влади, що Батьківщина до самого останнього часу входила до правлячої коаліції в Верховній Раді і зараз веде переговори про входження в нову коаліцію з тими ж учасниками, що вся її фракція у повному складі голосувала за уряд Яценюка, що в уряді Яценюка були два міністри від Батьківщини. Це міністр екології Шевченко і міністр молоді та спорту Жданов. Шевченко запам'ятався тим, що виявився маріонеткою основного спонсора Батьківщини газового бариги Оніщенка-Кадирова і був з тріском вигнаний навіть з уряду Яценюка, а Жданов тим, що проводив лижні змагання без снігу.
показати весь коментар
26.03.2016 12:05 Відповісти
А порошенко приходив до Шустера з таблицями?
Чи він тільки на вушко Ющенку нашіптував - "Юлю з гівном змішати, універсал з овочем підписати"?!
показати весь коментар
26.03.2016 15:41 Відповісти
В Брюссели горе ,а в
Москве праздник!!! Даже сын юриста, Владимир Жириновский ,страдая весенним обострением шизофрении, высказался в
характерной для него форме!!!
показати весь коментар
26.03.2016 13:00 Відповісти
Ты хронический ***** или в психушке сидишь?
показати весь коментар
26.03.2016 08:53 Відповісти
Что мы все так держимся за старые шкуры,что нету талантливых и умных политиков,экономистов,юристов и военных которым до 40-ка?Что Юлька скажете не воровала,воровала да еще как,кто добазарился с ****** о газе по 420 баксов на сколько при ней улучшилось благосостояние народа,кого при ней из казнокрадов посадили?
показати весь коментар
26.03.2016 08:34 Відповісти
от на хрена язиком тіліпати,буде дома тоді вже розкажи... Вода не тримається в одному місці...
показати весь коментар
26.03.2016 08:55 Відповісти
Думаю ГРУшников и судить не надо. Отдайте так взамен Надежды. Пускай живут, если совесть позволяет.
На их месте я бы сам попросился отсидеть за свои преступления. Чище были бы.
показати весь коментар
26.03.2016 08:59 Відповісти
Да ты шо?

Обама и Меркель убедили Путина передать Савченко Украине, - Тимошенко - Цензор.НЕТ 1962
показати весь коментар
26.03.2016 10:03 Відповісти
Говорит как-то Путин Медведеву:
- Ты, Димон, совсем ботаником стал: айподы, твиттеры всякие. Пойдём, лучше
оттянемся. В бар зайдём, выпьем. Ну, девок снимем, потрахаемся.
- Что, прям при девках?
показати весь коментар
26.03.2016 10:18 Відповісти
***** здихає і потрапляє в інший світ. Через певний час, згідно з пекельним Кодексом, за належну поведінку і на його прохання відпускають падлу на годинку провідати паРашу!
Заходить ***** до бару, замовляє пиво і запитує бармена, як країна поживає, чи існують якісь проблеми... Бармен здивовано:
- Та які проблеми? Ми ж Імперія, все довкола наше!
*****:
- Як наше? А Ірак, а АфганІстан?
Бармен:
- Це вже все наше!
- А Європа, Африка???
Бармен дістає з-під прилавка глобус і гордо крутить його:
- Я ж кажу - ми Імперія, весь світ належить нам!
***** радісний, гордий і задоволений допиває пиво і запитує:
- Ну, дякую, друже! Що з мене?
Бармен:
-15 ГРИВЕНЬ.
показати весь коментар
26.03.2016 10:28 Відповісти
Ну вот посмотрите, какой хороший прийом - склепали национального врага для всея россиян, теперь и всем народом будут против нее и ее сообщников бороться.
показати весь коментар
26.03.2016 10:56 Відповісти
Так они же в этом вопросе далеко продвинулись - у них уже целые страны и народы национальные враги.
показати весь коментар
26.03.2016 11:34 Відповісти
Может кто помнит....за убийство Яндарбиева(взорвали в машине),были осуждены 2 грушника в одной из арабских стран!!!Что там посулили арабам не помню,НО точно был уговор,что они будут отбывать полной срок наказания в расее.Когда прибыл с ними самолет в москву,их торжественно встречали с красной дорожкой к трапу самолета,как хероев........Фсе.
показати весь коментар
26.03.2016 12:04 Відповісти
Опять же бреше!
показати весь коментар
26.03.2016 16:23 Відповісти
Обама и Меркель убедили Путина передать Савченко Украине, - Тимошенко - Цензор.НЕТ 5166
показати весь коментар
26.03.2016 16:49 Відповісти
Обама и Меркель убедили Путина передать Савченко Украине, - Тимошенко - Цензор.НЕТ 4715
показати весь коментар
26.03.2016 16:50 Відповісти
Если невинно осужденная Надежда Савченко умрет в тюрьме, украинцы отомстят поганой Раше,
уничтожая любых рашистов, попавших без приглашения на украинскую территорию.
показати весь коментар
26.03.2016 20:41 Відповісти
Сторінка 4 з 4