6446 відвідувачів онлайн
3 239 25

На Львівщині працівники ДСНС знешкодили бомбу часів Другої світової війни

Фахівці піротехнічної групи Державної служби з надзвичайних ситуацій 26 березня знешкодили 500-кілограмову фугасну авіаційну бомбу SC-500 часів Другої світової війни.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі ДСНС.

У повідомленні зазначається: "За день до цього бомбу було знайдено в лісовому масиві поблизу населеного пункту Мерещів Львівської області".

Оскільки корозія пошкодила два бічних і один головний детонатор авіабомби, вирішили знешкодити її на місці.

Зазначається, що піротехнічні підрозділи ДСНС щодня ведуть роботи з обстеження території України з метою виявлення, вилучення і знешкодження вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": 1 людина загинула і 2 госпіталізовано на Дніпропетровщині в результаті спроби розпиляти снаряд


Топ коментарі
+9
на западе Украины еще не успели сгнить бомы второй мировой, а на востоке уже появились бомбы третьей...
показати весь коментар
26.03.2016 20:41 Відповісти
+3
молодцы....а теперь закопайте ее возле лугандона.)
показати весь коментар
26.03.2016 20:52 Відповісти
+2
Брати Гадюкіни - Ой лихо! (Chervona Ruta Festival 1989)https://www.youtube.com/watch?v=KLXK0U5LHjQ Ой йой лихо
Микола бомбу мав під стрихом
Сорок років пролежала
Hа сорок перший сі зірвала.
показати весь коментар
26.03.2016 20:35 Відповісти

Завантаження...