8840 відвідувачів онлайн

Російського найманця Хама ліквідували під Комінтерновим, - Кіндсфатер

У соціальних мережах з'явилася інформація про ліквідацію чергового російського найманця на Донбасі.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в ефірі "112 Україна" заявив прес-офіцер сектору "Маріуполь" Олександр Кіндсфатер.

За його словами, в одному з пабліків бойовики висловлювали скорботу через загибель соратника. "Вчера под Коминтерново погиб Серега, позывной "Хам", прикрывая отход разведгруппы, доброволец из России, простой парень из Питера", - процитував Кіндсфатер.

Також читайте: У терористів в Докучаєвську зафіксовано 6 "Градів" і 4 танки, - прес-офіцер Кіндсфатер
Топ коментарі
+83
ну и добре...
показати весь коментар
27.03.2016 10:24 Відповісти
+72
Российский наемник Хам ликвидирован под Коминтерново, - Киндсфатер - Цензор.НЕТ 7062
показати весь коментар
27.03.2016 11:15 Відповісти
+62
Российский наемник Хам ликвидирован под Коминтерново, - Киндсфатер - Цензор.НЕТ 4047
показати весь коментар
27.03.2016 10:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
еще один "ихтамнет" в ад отправился, ну и ладно
показати весь коментар
27.03.2016 11:04 Відповісти
уррррааааа! поатно?
показати весь коментар
27.03.2016 11:06 Відповісти
Это инфа более чем недельной давности. Они такие оперативные... Думаю, что когда война уже закончится, они все еще нести свой бред.
показати весь коментар
27.03.2016 11:07 Відповісти
"война закончится"?

Да она еще только начинается.
показати весь коментар
27.03.2016 13:02 Відповісти
Ну шо як завжди зверху бетоном на склова
показати весь коментар
27.03.2016 11:08 Відповісти
С хамом - по-хамски.
показати весь коментар
27.03.2016 11:13 Відповісти
"Буду краток" (С)

Земля тебе железобетоном, ****.
показати весь коментар
27.03.2016 11:13 Відповісти
Российский наемник Хам ликвидирован под Коминтерново, - Киндсфатер - Цензор.НЕТ 7062
показати весь коментар
27.03.2016 11:15 Відповісти
Российский наемник Хам ликвидирован под Коминтерново, - Киндсфатер - Цензор.НЕТ 6512
показати весь коментар
27.03.2016 12:26 Відповісти
А как же быть бурятам, они ведь самые ярые защитники рускага мира ? Теперь ни спичек ни соли не купят.
показати весь коментар
27.03.2016 12:28 Відповісти
Это японский язык.
показати весь коментар
27.03.2016 12:37 Відповісти
вообще-то это на японсоком
показати весь коментар
27.03.2016 12:43 Відповісти
Боевик по кличке "Хам". Неужто самого Янека завалили?
показати весь коментар
27.03.2016 11:19 Відповісти
там хамов знаешь сколько..
показати весь коментар
27.03.2016 13:00 Відповісти
Сколько?
показати весь коментар
27.03.2016 13:34 Відповісти
Суля по 146%%, их там не менее 150%%, остальные просто в прос(т)рации
показати весь коментар
27.03.2016 13:56 Відповісти
***** из питера. Гори в аду,дерьмо!
показати весь коментар
27.03.2016 11:21 Відповісти
В лугандоской разведгруппе освободился позывной "Хам".
Приглашаем очередного Хама.
Не хамам просьба не беспокоить.
показати весь коментар
27.03.2016 11:26 Відповісти
Братишка..., брат... - семья уродов.
показати весь коментар
27.03.2016 11:26 Відповісти
Как я рад , как я рад, что поеду в Ленинград !
показати весь коментар
27.03.2016 11:31 Відповісти
Какой печальный город. Невыносимо красивый и такой печальный с тяжело-болезнетворным климатом. (ФР)
показати весь коментар
27.03.2016 12:02 Відповісти
мама встречайте фарш, готовьте котлеты, саратовскую гармошку и в пляс, вот буде праздник. по-делам твоим ублюдок.
показати весь коментар
27.03.2016 11:34 Відповісти
Хорошая работа
показати весь коментар
27.03.2016 11:35 Відповісти
Помню общался с одним таким... Правда из Москвы был... Это чудо убеждало меня, что мозги мне промыли УкроСМИ и т.п. и т.д. При этом чувак бросает работу, семью, жену, детей и едет на Донбасс воевать с "бандеровфОшистами". И говорит, что у меня промыты мозги...
показати весь коментар
27.03.2016 11:38 Відповісти
Доигрался в войну ватник !!!
показати весь коментар
27.03.2016 11:41 Відповісти
Земля ему железобетоном.
показати весь коментар
27.03.2016 11:45 Відповісти
Вежливый человек по кличке Хам.
показати весь коментар
27.03.2016 11:47 Відповісти
Слава Богу!
показати весь коментар
27.03.2016 11:50 Відповісти
Первая реакция на заголовок новости - что, ТОТ САМЫЙ?
Оказалось - нет

Да, ещё одним хамом меньше. Но там половина населения таких. И нам на Донбасс и Слобожанщину таких же ублюдков в 30-ых годах завезли, суки русские. В "освобожденные" устроенным ими голодомором украинские города и сёла. И теперь снова захваченные ими те самые города и сёла превращаются в колоаку, уподобляясь россии и ее "народу".
показати весь коментар
27.03.2016 11:51 Відповісти
Ты всё точно изложил! Так оно и есть на самом деле.
показати весь коментар
27.03.2016 12:14 Відповісти
Я досить недавно перебрав в пам'яті населення п'яти львівських будинків, яких знав досконально.
Так ось уявіть собі, що не кудись, а до самого Львова після війни було завезено зі Сходу України і москальщини (московії) 40% (СОРОК ВІДСОТКІВ) хто зна кого!!!
Але за ПдРсів голосувало біля 9%.
Недарма Хряко-зек відразу перевів військове училище зі Львова до Одеси - срав по ногах, падла!!!
Бо хто у Львові хоч трохи подихає повітрям свободи, той назавжди стає бандерівцем!!!
показати весь коментар
27.03.2016 13:52 Відповісти
Вибач, але крім хто зна кого завозили також (меньшість) спеціалістів, хтось же повинен був працювати. Нажаль спеців була меньшість!!! Я про Львів, я там народився, виріс, та втік з цього славетного міста
показати весь коментар
27.03.2016 14:02 Відповісти
Чомусь у Львові, в моєму подвір"ї проживало більше Пшеків, Жидів (не плутати з образою!!! вони так себе ідентифікували!), ніж українців та завезенних москалів взятих разом до купи.
показати весь коментар
27.03.2016 14:11 Відповісти
Історія складна річ)
показати весь коментар
27.03.2016 14:13 Відповісти
"Бо хто у Львові хоч трохи подихає повітрям свободи, той назавжди стає бандерівцем!!!"

Ось це - до цитатнику. Дякую!
І згоден на всі сто. А як туди ж додати Файне Місто зі Станіславовом, то навіть і москаля на людину перетворити можна
В мене в самого є декілька прикладів, коли в знайомих родинах зі Сходу або Півдня, хто по роботі або ще чогось переїжджали на Захід за останні роів десять-п'ятнадцять, не тільки загалом нейтральні члени родини, але й навіть дость-таки про-російські з часом (не відразу, звичайно) зрозуміли, як їх дурила советська/російська пропаганда, що лякала їх тими самими западенцями-бЕндерівцями. Тепер вони по більшості і працюють (хто може) из задоволенням, і в житті гормади мысцевої учать приймають, і на "східняк" чи "москаль" вже не ображаються, і навіть посміхатися і вітатися при зустрічі стали - щиро.
За повітря свободи!
показати весь коментар
27.03.2016 14:19 Відповісти
Цапу,кацапстка смерть..***** епане...земля йому бетоном......птх-птн 💀 💀
показати весь коментар
27.03.2016 11:57 Відповісти
Є таке місто -масквабад,а цей фарш поїде вже до ленінабада)))))😈
показати весь коментар
27.03.2016 12:00 Відповісти
Ось і добренько.... здохла власівська падаль...
показати весь коментар
27.03.2016 12:01 Відповісти
Прикопать под поребриком возле парадного
показати весь коментар
27.03.2016 12:03 Відповісти
Хам получил 9 грамм. Закономерный конец козломордого 3,14дара.
показати весь коментар
27.03.2016 12:05 Відповісти
Простой парень из питербуха.

Российский наемник Хам ликвидирован под Коминтерново, - Киндсфатер - Цензор.НЕТ 8367
показати весь коментар
27.03.2016 12:17 Відповісти
какой-то он ..хамовитый
показати весь коментар
27.03.2016 13:02 Відповісти
А может это он от страха?

Или, скажем, запор?
показати весь коментар
27.03.2016 14:10 Відповісти
себя в зеркало увидел? .. тогда и запор не поможет
показати весь коментар
27.03.2016 14:17 Відповісти
А нех"й было хамить в Украине!
показати весь коментар
27.03.2016 12:21 Відповісти
нормальный ход, а вернее исход...
показати весь коментар
27.03.2016 12:27 Відповісти
"простые парни" сидят на своей земле, а не бегают с оружием хрен знает где, туда ему и дорога.
показати весь коментар
27.03.2016 12:45 Відповісти
Дитя гор, не удивляйтесь, вас ведь тоже занесло.
показати весь коментар
27.03.2016 13:38 Відповісти
кого занесло? кадыровских шестерок? да лучше б всех к вам послали, там бы они и остались в земле.
показати весь коментар
30.03.2016 10:47 Відповісти
Ну вот ты - простой кавказец. Сидишь в Италии.
Как тебя такого дикого занесло в европейскую страну?
Свое солнце не греет?
показати весь коментар
30.03.2016 12:56 Відповісти
я не в италии даун, цензор в путораше заблокирован, это прокси. Сижу я там где родился, на Кавказе, так что мимо.

https://censor.net/user/276136
показати весь коментар
01.04.2016 22:10 Відповісти
Сколько можно писать одно и тоже....Таках Хамов необходимо ликвидировать каждыйчас
показати весь коментар
27.03.2016 13:15 Відповісти
Простому парню из рф-простой гроб из овощных ящиков.Тем более хаму.
показати весь коментар
27.03.2016 13:39 Відповісти
Хлопці, а нашого теперішнього Хама чи є бажаючий нейтралізувати?
Завтра ж таки дістану, почищу і гарненько змащу свого люстратора!
Про всяк випадок...
показати весь коментар
27.03.2016 13:41 Відповісти
Ти сказав, ми почули...
показати весь коментар
27.03.2016 14:04 Відповісти
Прожив по хамськи,загребуть по скотськи!
показати весь коментар
27.03.2016 13:48 Відповісти
Земля асфальтом, ну или типа того...
показати весь коментар
27.03.2016 14:29 Відповісти
Надобы еще и этих простых парней - Чепушило, Ржавый, Сопля, Глист, Упырь, Бес...

туда же к хаму.
Российский наемник Хам ликвидирован под Коминтерново, - Киндсфатер - Цензор.НЕТ 1857
показати весь коментар
27.03.2016 15:15 Відповісти
зачетное поганяло у жмура