8020 відвідувачів онлайн
2 028 24

Роботу аеропорту Брюсселя не відновлять до 29 березня

Наразі в аеропорту проводять підготовчі заходи для часткового відновлення прийому пасажирських рейсів і застосовують нові заходи безпеки. Роботу аеропорту не відновлять до 29 березня.


Аеропорт Брюсселя, закритий внаслідок терактів 22 березня, переніс дату відновлення пасажирських рейсів.
Про це йдеться у повідомленні аеропорту, яке розмістили на офіційному сайті, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на телеканал 112.Украіна.

"Аеропорт Брюсселя проводить підготовчі заходи для часткового поновлення прийому пасажирських рейсів і застосовує нові заходи безпеки", - йдеться у повідомленні.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": У терактах у Брюсселі загинули 34 людини, 136 поранені, - бельгійські ЗМІ (оновлено)

Зазначається, що силовики завершили заходи в межах розслідування, яке проводилося протягом 4 днів. Зокрема, у п'ятницю, 25 березня у другій половині дня групі інженерів, які займалися усуненням пошкоджень, дозволили провести інспекцію.

Окрім того, адміністрація аеропорту запустила сайт, на якому міститься вся інформація, яка необхідна після терактів 22 березня.
Топ коментарі
+10
....мої щирі Вітання Всім Катликам з Пасхою - Добра ....., Гарних Діянь....., Успіхів ...., Процвітання...., Наснаги ......, Миру всім нам .....- Христос Воскрес ! Воістину Воскрес!

Работа аэропорта Брюсселя не будет возобновлена до 29 марта - Цензор.НЕТ 6243

Работа аэропорта Брюсселя не будет возобновлена до 29 марта - Цензор.НЕТ 4428
показати весь коментар
27.03.2016 11:09 Відповісти
+7
Работа аэропорта Брюсселя не будет возобновлена до 29 марта - Цензор.НЕТ 311

Работа аэропорта Брюсселя не будет возобновлена до 29 марта - Цензор.НЕТ 7013

Работа аэропорта Брюсселя не будет возобновлена до 29 марта - Цензор.НЕТ 4011

Работа аэропорта Брюсселя не будет возобновлена до 29 марта - Цензор.НЕТ 2576

http://holicin.livejournal.com/7702364.html Ёж твою мать...
показати весь коментар
27.03.2016 11:14 Відповісти
+6
Работа аэропорта Брюсселя не будет возобновлена до 29 марта - Цензор.НЕТ 3617
показати весь коментар
27.03.2016 11:10 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Щоб відновилася робота аеропорта,потрібно дозволу ***** кацапського,дожилися
показати весь коментар
27.03.2016 11:08 Відповісти
Треба договір про особливий статус аеропорту.
показати весь коментар
27.03.2016 11:18 Відповісти
В Брюссели горе ,а в
Москве праздник!!! Даже сын юриста, Владимир Жириновский ,страдая весенним обострением шизофрении, высказался в
характерной для него форме!!!
показати весь коментар
27.03.2016 11:42 Відповісти
показати весь коментар
27.03.2016 11:09 Відповісти
Блін, як же його не забути росіян з Курбан-Байрамом поздоровити...
показати весь коментар
27.03.2016 11:10 Відповісти
....не юродствуй - і це , обовязково Поздоров..., там є чудові Люди ... - повір
показати весь коментар
27.03.2016 11:20 Відповісти
Тімур Муцураєв, наприклад. Заціни пісню!
https://www.youtube.com/watch?v=KyCDjwpCFdc
показати весь коментар
27.03.2016 11:25 Відповісти
...там все оцень запутано - очень ..., не приемлю любое НАСИЛИЕ над Человеком в любой форме - возможен только вариант от Правового Государства ..., так как ты понимаешь , в любой "семье" не без уродов...., мерзавцев ..., и подлецов ....- а использовать юных - глупых созданий...., это цинизм высшей пробы....
....ты когда нибудь видел в "шашидах " Людей в возрасте 50 - 60 -ти лет (как в основе)...
показати весь коментар
27.03.2016 13:10 Відповісти
Я так і знав.
показати весь коментар
27.03.2016 13:14 Відповісти
я теж
показати весь коментар
27.03.2016 13:16 Відповісти
Работа аэропорта Брюсселя не будет возобновлена до 29 марта - Цензор.НЕТ 4468
показати весь коментар
27.03.2016 11:09 Відповісти
То кавказець точить ножа на тупу кацапську вівцю?
показати весь коментар
27.03.2016 11:11 Відповісти
Вау. Як на рус-вєсну сходив.
показати весь коментар
27.03.2016 11:18 Відповісти
Адміністратор, ну навіщо видаляти такі перли ольгінців? Отак чекаєш, доки підловиш таки, витягуєш на діалог, тут русня проколюється, а Ви відразу видаляєте.
показати весь коментар
27.03.2016 11:23 Відповісти
жаль не успел прочесть...\печалька...\
показати весь коментар
27.03.2016 11:57 Відповісти
Работа аэропорта Брюсселя не будет возобновлена до 29 марта - Цензор.НЕТ 3617
показати весь коментар
27.03.2016 11:10 Відповісти
його різати не доведеться - кабанчик помре від образи.
показати весь коментар
27.03.2016 11:12 Відповісти

http://holicin.livejournal.com/7702364.html Ёж твою мать...
показати весь коментар
27.03.2016 11:14 Відповісти
Представители семейства кошачьих всегда вылизывают друг друга и потомство-как кошка ёжиков будет приводить в порядок ? В одну сторону нормально. А против шерсти ? жалко кошку
показати весь коментар
27.03.2016 19:39 Відповісти
До України не пустили російського артиста, що виспівував в окупованому Криму 27.03.2016 09:38 До України не пустили російського артиста, що виспівував в окупованому Криму Російський співак Єгор Крід поповнив лави артистів, яких не пустили в Україну. Про це він повідомив у своєму інстаграмі, передає УНН. "Вчора в Пітері ми провели 2 концерти: великий сольний і нічний. Відразу після них полетіли до Києва з пересадкою в Мінську. І ось, коли ми з командою долетіли до вас, мене без пояснення причин не пустили на територію України", - написав він у коментарі до фотографії з аеропорту. Крід повинен був виступити 26 березня в київському клубі "Стерео Плаза". На сторінці клубу повідомляється, що концерт не скасовано, а перенесено на 2 травня. Відзначимо, що співак в 2015 році давав концерти в окупованому Криму. На 22 квітня і 1 травня 2016 році у нього знову заплановані виступи на захопленому Росією півострові.
Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2016/03/27/179587-********-ne-pustyly-rosiyskogo-artysta-vyspivuvav-okupovanomu-krymu
показати весь коментар
27.03.2016 11:15 Відповісти
Медлительные какие-то эти бельгийцы, не расторопные... Лодыри, паходу...
То ли дело манголо-кацапы: за три часа вж-ж-жик и под-веник убрали следы авиакатастрофы в Ростове, да, казламордые ???
показати весь коментар
27.03.2016 11:15 Відповісти
В Ростові в аеропорту тоді не було ніякої катастрофи
показати весь коментар
27.03.2016 11:19 Відповісти
думаю не просто так в кривом роге выборы назначили на день когда переводят время на час вперед. на час меньше - меньше 3%-5% явка молодежи, плюс подвоз машинами советских пенсионеров - +3% до 5% явка для вилкула, итого 6%-10% в пользу рыгов. Думаю, что рыгам до сих пор в маскве все просчитывают и консультируют.
показати весь коментар
27.03.2016 11:56 Відповісти