9804 відвідувача онлайн

Шокін сам мені сказав, що буде захищати своїх до кінця, - Сакварелідзе

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це колишній заступник генерального прокурора Давид Сакварелідзе повідомив в ефірі "5 каналу" в середу, 30 березня.

"Він сам під час останньої нашої розмови мені сказав: "Я своїх буду захищати до кінця". Я йому відповів, що в нас спільна риса характеру - ми до кінця наших захищаємо. Я захищаю своїх хлопців, які на правильній стороні, він може захищати своїх "діамантових" прокурорів", - розповів він.

За словами Сакварелідзе, "діамантові прокурори" є людьми колишнього генпрокурора: "Один із них навіть був водієм Шокіна якийсь час - Корнієць, я маю на увазі. У них вдома були знайдені цікаві речові докази й документи, які пов'язують його особисто із Віктором Миколайовичем Шокіним".
Топ коментарі
+28
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
30.03.2016 19:15 Відповісти
+18
Эти шокины должны сами уходить и не доводить до греха. Раньше я осуждал Парасюка, но теперь я его понимаю.
показати весь коментар
30.03.2016 19:14 Відповісти
+16
Треба щоб той кінець вже прийшов і Шокіну і Пєтє, за*бали.
показати весь коментар
30.03.2016 19:36 Відповісти

Завантаження...