9405 відвідувачів онлайн

Екс-віце-прем'єр Словаччини Міклош "попередньо погодився" стати міністром фінансів

Колишній віце-прем'єр-міністр, екс-міністр економіки і фінансів Словаччини Іван Міклош попередньо погодився стати міністром фінансів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це він розповів в інтерв'ю "Радіо Свобода".
"Спочатку я не думав, що можу обійняти цю посаду. Становище зараз особливе, Україна повинна подолати кризу. Є консенсус, що на цій посаді має бути людина з досвідом проведення схожих реформ. Словаччина в цьому питанні є однією з найуспішніших країн , і я був віце-прем'єром і міністром фінансів, коли там проводили такі реформи", - сказав Міклош.
Він нагадав, що в 1998 році, коли він прийшов до влади, Словаччина була в схожому з сьогоднішньою Україною становищі.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Екс-міністр економіки і фінансів Словаччини Міклош має великий досвід проведення реформ, - Томбіньський

"Ще одна причина, чому я попередньо погодився прийняти цю пропозицію - те, що я багато говорив на цю тему з двома своїми друзями - Бальцеровичем (польський економіст-реформатор) і Мікулашем Дзуріндою (колишній прем'єр Словаччини). Вони були в Україні два тижні тому, обидва є радниками Президента Порошенка. Провели переговори, протягом яких дійшли висновку, що буде корисно, якщо я візьму в цьому участь", - каже Міклош.

Також читайте: Жодних змін у політиці ЄС щодо РФ не передбачається, - глава МЗС Словаччини

Він також повідомив, що Бальцерович зараз домовляється з Порошенком про більшу роль у просуванні реформ в Україні, ніж він мав раніше.
Топ коментарі
+12
Как будто Яресько, человек с гарвардским образованием, хуже разбирается в финансах, чем Миклош.
Результат будет тот же.
Потому что на бюджете пиявки висят в виде 450 депутатов и каждый из него сосёт.
показати весь коментар
01.04.2016 16:36 Відповісти
+9
Дурость это про принятие гражданства - это ж вообще никакого значения не имеет. Гражданство надо принимать не из-за назначения на должность. Пусть работает словаком в этой должности, что от этого изменится? Или Вы думаете что приняв гражданство он лучше работать будет?
показати весь коментар
01.04.2016 16:36 Відповісти
+9
Экс-вице-премьер Словакии Миклош "предварительно согласился" стать министром финансов - Цензор.НЕТ 1171
показати весь коментар
01.04.2016 16:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Если приймет наше гражданство - добро пожаловать
показати весь коментар
01.04.2016 16:31 Відповісти
Дурость это про принятие гражданства - это ж вообще никакого значения не имеет. Гражданство надо принимать не из-за назначения на должность. Пусть работает словаком в этой должности, что от этого изменится? Или Вы думаете что приняв гражданство он лучше работать будет?
показати весь коментар
01.04.2016 16:36 Відповісти
Мне кажется, что все таки у человека будет больше ответственности. А,так,да, он большой профессионал, точно не хуже Яресько.
показати весь коментар
01.04.2016 16:42 Відповісти
Словаки це друзі путіна, які виступали проти постачання зброї України, тому друзі путіна йдуть лісом.
показати весь коментар
01.04.2016 18:00 Відповісти
Игорь как маркер . Значит хорошие сапоги , - нужно брать !
показати весь коментар
01.04.2016 18:03 Відповісти
Бери, бери, тільки потім будеш кричати зрада, нас продали. Тебе зараз продають, а ти й не розумієш. Словакія виступала за відміну санкцій проти Росії!
показати весь коментар
01.04.2016 18:21 Відповісти
Красавчик , ты прекрасно понимаешь , что регулярно какой-то действующий или бывший чиновник в Австрии , Венгрии , Италии и т.д. РЕГУЛЯРНО (получив от ********* денюжки) выдает такие "заявления" . Но официальная позиция государств не меняется и санкции продлевают .
показати весь коментар
01.04.2016 18:38 Відповісти
Це була офіційна позиція Словаччини, яку озвучували офіційні керівники держави! Україні зброю не давати! Санкції проти Росії не продовжувати!

http://ua.korrespondent.net/world/worldabus/3508159-prezydent-slovachchyny-vystupyv-proty-postavok-ukraini-zbroi-yes-i-nato Президент Словаччини виступив проти поставок Україні зброї ЄС і НАТО

http://www.unian.ua/world/1086437-premer-slovachchini-sanktsiji-proti-rosiji-shkodyat-ekonomitsi-respubliki.html Прем'єр Словаччини: санкції проти Росії шкодять економіці республіки
показати весь коментар
01.04.2016 18:48 Відповісти
http://nv.ua/ukr/world/geopolitics/prem-jer-slovachchini-nazvav-sanktsiji-proti-rf-majachneju-i-pojasniv-svoju-pozitsiju-na-nespodivanomu-prikladi-99378.html Прем'єр Словаччини Роберт Фіцо закликав Захід до якнайшвидшого зняття санкцій з Росії, назвавши їх маячнею
показати весь коментар
01.04.2016 18:49 Відповісти
Евросоюз сегодня, 10 марта официально утвердил решение о продлении на шесть месяцев санкций в отношении 146 граждан России и 37 компаний РФ. Об этом говорится в http://www.consilium.europa.eu/en/press/press-releases/2016/03/10-ukraine-territorial-integrity/ заявлении Совета ЕС , распространенном его пресс-службой, сообщает "http://www.dsnews.ua/ ДС ".
показати весь коментар
01.04.2016 19:06 Відповісти
Євросоюз затвердив санкції, але позиція Словаччини була показовою. Уряд Словаччини це друзі путіна.
показати весь коментар
01.04.2016 19:22 Відповісти
Я тебя обожаю ! Ты не думал о карьере политика ? РПЛ ? СП ? БЮТ? Санкции с ********* снимут ТОГДА , КОГДА у нее закончатся деньги на покупки политиканов и военные действия . Она отдаст Донбасс , Крым , Приднестровье , Абхазию и т.д. И будет всем радость , кроме паникеров , истеричек и ботов !
показати весь коментар
01.04.2016 19:45 Відповісти
Треба подумати над кар'єрою політика, але ж немає достатньо рішучої партії в яку можна було б піти, бандерівці вже не ті.
показати весь коментар
01.04.2016 22:39 Відповісти
Мы теперь 5,5 месяцев будем ждать подтверждения твоей "сенсации" ? Займись лучше чем то конструктивным , на прогулку сходи !
показати весь коментар
01.04.2016 19:08 Відповісти
Такі ігорі звикли до того, що політика і економіка мають бути тісно пов"язані. Це у нас так. А в інших країнах - політика не впливає на економіку. Політики можуть казати що вважають за потрібне, а в економіці робляться реформи такими прагматиками, як Міклош.
показати весь коментар
01.04.2016 19:55 Відповісти
Ви були в Словаччині, балакали з людьми? Отож, просто бовкнули...
показати весь коментар
01.04.2016 22:55 Відповісти
До чого тут люди Словаччини, ми говоримо про політиків Словаччини, про проросійського Президента Словаччини, про проросійського прем'єра Словаччини, які не приховують своїх проросійських поглядів!!!!!!
показати весь коментар
02.04.2016 00:20 Відповісти
Ответьте прямо - Миклош пророссийский деятель?
показати весь коментар
02.04.2016 00:51 Відповісти
Виступів Міклоша на підтримку путіна я не чув, бо в наших ЗМІ про нього взагалі не писали, але треба передивитись словацьку пресу та зробити висновки. Може сам пан Міклош і утримувався від гучних заяв, але словацький уряд та парламент традиційно дуже проросійський а Міклош приймає участь в політиці Словаччині ось вже 25 років і не може бути осторонь проросійських течій. Окремо хочу сказати про позицію Міклоша по жахливій грабіжницькій реструктурізації боргів України (за яку треба судити Яреску, Яценюка та Порошенка), по якій ми змушені будемо сплачувати додаткові десятки мільярдів доларів у разі росту українського ВВП.

"У рамках Угоди передбачається випуск 20-річних інструментів відновлення вартості (value recovery instruments, VRI). Суми виплати за ними будуть визначатись залежно від динаміки зростання ВВП України. При темпах зростання до 3% на рік - виплати нульові, від 3% до 4% - 15% від приросту ВВП понад 3%, від 4% зростання - 40% вартості від кожного відсотка зростання. VRI діятиме лише після того, як ВВП України сягне $125,4 млрд (за прогнозами МВФ в 2015 ВВП України становитиме $84,3 млрд). В 2021-2025 рр. виплати за VRI будуть обмежені 1% ВВП"

Те що Міклош підтримує таку брудну, грабіжницьку та кабальну оборудку уряду України з кредиторами каже про те що він куплений експерт і можливо куплений ФСБ і тому його так просовують в український уряд агенти путіна. Реструктурізація боргів України це мегамахінація якої ще світ не бачив, це кабала України на десятки років!

"http://nv.ua/opinion/miklos/na-grani-defolta-chto-budet-s-zajmom-rossii-69481.html Во время переговоров по реструктуризации долга Украина получила лучшую из возможных сделок. Списание 20% долга - впечатляющий результат, и я могу утверждать, что министр финансов Украины Наталия Яресько взялась за это дело со всей страстью и профессионализмом" Иван Миклош.
показати весь коментар
02.04.2016 09:19 Відповісти
не потрібно змінювати зміст мною написаного, Ви в Словаччині не були й крапка. Тому не грайте із себе знавця цієї країни...
показати весь коментар
02.04.2016 10:48 Відповісти
Ви можете балакати з словацькими людьми безкінечно довго, але саме проросійські словацькі політики формують позицію Словаччини і ми беремо цих агентів ФСБ на роботу в уряд.
показати весь коментар
02.04.2016 10:55 Відповісти
саме люди обирають політиків, а Ваша "непоколебимость" у даній темі схожа на упередженість та злість на дану націю.

Відповідати більш не буду, оскільки це марна трата часу на Вас.
показати весь коментар
02.04.2016 11:03 Відповісти
Нація не може бути хорошою чи поганою, просто є факт панування проросійських настроїв у виборців Словаччини і саме тому Словаччина багато років обирає проросійських політиків. Словаки наші брати, справжні брати, не такі як росіяни, але в Словакії штучно підтримують проросійські настрої за гроші Росії, бо через Словаччину йдуть газогони з України в ЄС і путіну вигідно мати в Словаччині контрольованих політиків які заблокують певні рішення на користь України і ми бачили під час газової кризи як Словаччина не давала дозволу на реверс газу з ЄС в Україну тим самим жорстко підтримуючи путіна, коли Україні була потрібна підтримка. Тому я розцінюю словацьких політиків як вороже налаштованих до України, пропутінських та заангажованих російським газовим лоббі (а простіше я їх вважаю купленими за гроші Газпрому) і зрозуміло що я проти будь яких словацьких політиків в уряді України, бо вони будуть агентами путіна!
показати весь коментар
02.04.2016 11:22 Відповісти
Відповідальність для людей такого рівня - це їхня репутація. І громадянство тут дійсно не має ніякого значення.
показати весь коментар
01.04.2016 19:50 Відповісти
Чужой народ гнобить легче.
показати весь коментар
01.04.2016 17:33 Відповісти
тоді давайте за вашою логікою - ПОПРОСИМО США виділити по одному своєму клерку ДО ВСИХ МІНІСТЕРСТВ УКРАЇНИ .
показати весь коментар
01.04.2016 17:41 Відповісти
закон так пише
показати весь коментар
01.04.2016 21:36 Відповісти
экс-министр экономики и финансов Словакии согласился стать министром финансов... только кого или чего, почему-то не договаривают эти, горе журналисты
показати весь коментар
01.04.2016 17:00 Відповісти
а куда на цензоре пропала тема ужина гидранта и обамы?
там было намного интереснее...
показати весь коментар
01.04.2016 16:33 Відповісти
Она оказалась тяжелее воздуха. И... утонула. Бывает.Помнишь,как "Курск" ваш утонул,кацапик?! Так и тут.
показати весь коментар
01.04.2016 16:37 Відповісти
Список порохоботов минстеця:

Можно дополнять:

Экс-вице-премьер Словакии Миклош "предварительно согласился" стать министром финансов - Цензор.НЕТ 2076 https://censor.net/user/354814

Экс-вице-премьер Словакии Миклош "предварительно согласился" стать министром финансов - Цензор.НЕТ 2076 https://censor.net/user/282677

Экс-вице-премьер Словакии Миклош "предварительно согласился" стать министром финансов - Цензор.НЕТ 2076 https://censor.net/user/51177
показати весь коментар
01.04.2016 16:47 Відповісти
Ага! Я такой! Супербот! А ты хто, кацапик?
показати весь коментар
01.04.2016 16:50 Відповісти
Почему я не в списке??!!
показати весь коментар
01.04.2016 16:54 Відповісти
шо за херня неполная?новичок шоле?тока прислали гэбнявого? передай своему сержанту.шо он идиот...
показати весь коментар
01.04.2016 17:03 Відповісти
Это первоапрельская шутка?! Рыдаю...
Абхазия ввела визовый режим для граждан непризнавших ее стран
4 часа назад
Поделиться
Непризнанное государство Республика Абхазия заявило о введении визового режима для граждан иностранных государств, с которыми у него не подписаны соглашения о взаимных безвизовых поездках.
С 1 апреля в Абхазию без визы смогут въезжать лишь россияне, граждане Никарагуа, Тувалу, а также еще двух непризнанных государств - Приднестровской Молдавской Республики и Южной Осетии.

Также без визы, по внутренним паспортам, в Абхазию смогут попасть жители Донецкой и Луганской областей Украины. Для этого им надо будет предъявить внутренний украинский паспорт с пропиской в этих регионах

http://www.bbc.com/russian/news/2016/04/160401_abkhazia_visa_introduction
показати весь коментар
01.04.2016 16:35 Відповісти
сама Абхазия получается не признает дыныры лыныры, раз разрешает въезжать не по их "паспортам", а по украинским
показати весь коментар
01.04.2016 16:37 Відповісти
Экс-вице-премьер Словакии Миклош "предварительно согласился" стать министром финансов - Цензор.НЕТ 1171
показати весь коментар
01.04.2016 16:42 Відповісти
вот ,хорошее ноу хау... как только границу пересек-сразу колеса в обратную сторону крутятся.
показати весь коментар
01.04.2016 17:04 Відповісти
Молодцы абхазы, повеселили. Но до Рассеюшки им далеко, там круглый год новости как одна мощная артподготовка к первому апреля. То гусей давят, то им десятки тысяч агентов Госдепа мерещатся, которым надо во что бы то ни стало рассейское ЖКХ расшатать. Во где умора.
показати весь коментар
01.04.2016 19:55 Відповісти
Как будто Яресько, человек с гарвардским образованием, хуже разбирается в финансах, чем Миклош.
Результат будет тот же.
Потому что на бюджете пиявки висят в виде 450 депутатов и каждый из него сосёт.
показати весь коментар
01.04.2016 16:36 Відповісти
Значит шо??? Шо Яресько Премьер? Или как???
показати весь коментар
01.04.2016 16:39 Відповісти
А Яреську куда денут? Может, Миклош имел в виду, что она станет премьером? С колхозником Гройсманов он там много нарехвормирует. лишь бы не превратили страну в один огромный провинациальный базар.
показати весь коментар
01.04.2016 16:40 Відповісти
Миклош приглашен в команду Гройсмана. Именно Гройсман добился для него разрешения занять министерский пост без смены гражданства.
показати весь коментар
01.04.2016 16:52 Відповісти
Тогда идиотто. Ну или такой спец. Его друг Бальцерович умнее.
показати весь коментар
01.04.2016 18:15 Відповісти
Запросити в уряд автора словацької "шокової терапії" Івана Міклоша - погана ідея.
Його економічна філософія - крайній неолібералізм: максимальне урізання соціальних видатків і тотальна приватизація.
"Він провів реформи на користь багатих, зокрема, скасував прогресивну систему оподаткування. Він продовжуватиме реформи від МВФ, які довели свою шкідливість: урізання в бюджетній сфері знизили купівельну спроможність і зрештою загальмували економіку. Міклош критикує більш соціал-демократичну Словенію, стверджуючи, що висока частка держсектору зумовлює корупцію. Однак за рейтингом Transparency International Словенія стабільно вищу позицію, аніж реформована Словаччина. Зарплати у Словенії удвічі більше словацьких. Не виключено, що за каденції Міклоша буде перекладено тягар із сплати ЄСВ із роботодавців на працівників. Окрім цього, буде реалізовано ідея всезагального декларування доходів"
показати весь коментар
01.04.2016 16:42 Відповісти
Словения даже в составе Югославии была "кусочком Запада". Там и реформировать практически ничего не надо было, и есть, что делить. Словакия была бедной и насквозь социалистической, да и после 1989 г. ей правят большей частью левые популисты, отсюда и бедность, и коррупция. Если бы не реформы Миклоша, Словакия была бы сейчас по уровню развития рядом с Украиной.
показати весь коментар
01.04.2016 16:59 Відповісти
ну для начала,если уровня словакии достигнем-уже хорошо...а потом уже можно равняться на словению или чехию
показати весь коментар
01.04.2016 17:07 Відповісти
«буде реалізовано ідея всезагального декларування доходів»
- О ужас! Ни с коем случае! Украинцы, боритесь насмерть против всезагального декларування доходів, постарайтесь прийти в Европу с 50% теневой экономики. Именно так становятся европейцами.
показати весь коментар
01.04.2016 20:03 Відповісти
Чергова ширма для Заходу від Банди ПП - використають і викинуть, як Аромавичуса, чи Сакварелідзе.
показати весь коментар
01.04.2016 16:47 Відповісти
1000%-використають і виплюнуть...
показати весь коментар
01.04.2016 17:54 Відповісти
"Экс-вице-премьер Словакии Миклош "предварительно согласился" стать министром финансов"

Сколько батальонов антикоррупционного спецназа будут ему подчинены? У них будет право открывать огонь на поражение? Если нет, новость "0".
показати весь коментар
01.04.2016 16:47 Відповісти
И как они не боятся к нам ехать? Удивительной отваги народ!
показати весь коментар
01.04.2016 16:49 Відповісти
Россияне в ДНР\ЛНР хоть местных во власть ставят, а в Киеве пиндосы даже не стесняясь своих лепят...Це є справжня незалежність!
показати весь коментар
01.04.2016 16:50 Відповісти
да помним мы кацап - одна министр культуры чего ваша стоит...\небось сотку гривен в час...?\
показати весь коментар
01.04.2016 17:16 Відповісти
вы, наверное , не в курсе
у нас министр культуры, нацык кириленко, который хотел отменить русский язык
из-за чего вся эта байда и началась в донбассе
показати весь коментар
01.04.2016 17:22 Відповісти
кацаб не переймайся... - я в курсе...
показати весь коментар
01.04.2016 17:26 Відповісти
та мне пофиг, чувырло, в курсе ты или не в курсе..
твой мозк безнадёжно травмирован пиндоской пропагандой
тебя нет среди выживших..
Arivederchi bambino
показати весь коментар
01.04.2016 17:48 Відповісти
что это тебя так покорёжило казломордый...?\как вы дебилы палитесь...\
показати весь коментар
01.04.2016 17:50 Відповісти
Та він дуже переймається тим, що наш "травмированний мозг травмирован" саме піндоською пропагандою, а не російсько. От аби російською, усе було б для нього добре і правильно.
показати весь коментар
01.04.2016 20:06 Відповісти
да я этих кацабов и троллей как облупленных вижу...\под каким флажком бы не прятались...\
показати весь коментар
01.04.2016 20:14 Відповісти
Х.з. надо ли нам ЭТО?
Здесь мнение: http://www.epravda.com.ua/columns/2016/03/31/587429/
показати весь коментар
01.04.2016 16:55 Відповісти
Я уже писяю от счастья(
показати весь коментар
01.04.2016 16:55 Відповісти
Украинцы возьмите лучше ГЕН ПРОКУРОРА иностранца потому что вся коррупция замыкается на украинских ген прокурорах и с него хоть спросить можно.
показати весь коментар
01.04.2016 16:59 Відповісти
экс-министр экономики и финансов Словакии согласился стать министром финансов... только кого или чего, почему-то не договаривают эти, горе журналисты
показати весь коментар
01.04.2016 16:59 Відповісти
и очень важное,ну на мой индейский взгляд))) -
Издание http://lb.ua/go.php?url=**************************************************************************** "Радио Свобода" спросило у Миклоша, может ли он себя представить в одном правительстве с представителями "Батькивщины", которая резко критикует нынешнюю тарифную политику Кабмина.
"Нет, этого я не могу себе представить. Это просто популизм, и этот популизм очень опасен для Украины
показати весь коментар
01.04.2016 17:02 Відповісти
ща вата заноет что Миклоша дед работал в НАТО а сам он агент ЦРУ
показати весь коментар
01.04.2016 17:18 Відповісти
Чего-то вспомнилось, =
"Мы многое из книжек узнаем,
А истины передают изустно:
"Пророков нет в отечестве своем",-
Да и в других отечествах - не густо.
" (В,Высоцкий)
показати весь коментар
01.04.2016 17:29 Відповісти
вот украинцы кто из вас так положа руку на сердце безвозмено помог соседу что бы тот лучше жил чем ты вот так и все варяго приходят зарабатывать бабло
показати весь коментар
01.04.2016 17:45 Відповісти
А почему ты не хочешь допустить, что Миклош просто патриот Словакии и хочет, чтобы его родина была со всех сторон окружена европейскими странами, а не граничила с нищим государством третьего мира или, не дай Бог, снова с империей Зла.
показати весь коментар
01.04.2016 17:54 Відповісти
баРЫГИ в Украине патриотов содЮТ,а в конце убегают в рассею,поэтому петручио забил Болт на всех.
показати весь коментар
01.04.2016 18:05 Відповісти
Добро пожаловать в АД!
показати весь коментар
01.04.2016 17:55 Відповісти
Порошенко пообіцяв? Всіх їх чекає доля Сакварелідзе
показати весь коментар
01.04.2016 18:33 Відповісти
Миклош, дай Нам ціни на комуналку, газ та повітря, як в Європі. Тоді Ми з любов"ю пригадаємо Сеньку
показати весь коментар
01.04.2016 19:03 Відповісти
Все хотят считать деньги и никто из власти не хочет заниматься организацией производства конкурентной продукции - основы процветания Украины.
показати весь коментар
01.04.2016 19:11 Відповісти
Саакашвили четко сказал, что Миклош уже 2 года в Украине и закрывает глаза на откаты при возвращении ПДВhttps://www.google.com.ua/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=3&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjuiL_d8O3LAhWoJZoKHfBdDmIQFggrMAI&url=http%3A%2F%2Fua.112.ua%2Fvideo%2Fmikheil-saakashvili-u-vechirnomu-praimi-telekanalu-112-ukraina-30032016-192341.html&usg=AFQjCNGtq_fQhdtG4p86tnqGv9V5x9lhtw Міхеїл Саакашвілі у "Вечірньому праймі" телеканалу "112 ...

ua.112.ua/video/mikheil-saakashvili-u-vechirno

Міхеїл Саакашвілі в ефірі телеканалу "112 Україна", - повне відео

22:27, 30 березня 2016
показати весь коментар
01.04.2016 19:41 Відповісти
Саакашвили всех обгадил, только Юльку почему-то не трогает, что-то они вдвоем задумали...
показати весь коментар
01.04.2016 23:59 Відповісти
Украине нужен Миклош и власть должна приложить максимум усилий, чтобы он у нас работал.
показати весь коментар
01.04.2016 20:15 Відповісти
дворником или на кирпичный завод, грузчиком
показати весь коментар
02.04.2016 00:41 Відповісти
Из 40 миллионов человек нет достойных людей, чтобы сформировать правительство. Вся надежда на иностранных граждан. Абсурд.
показати весь коментар
01.04.2016 20:29 Відповісти
гастарбайтеры в студию
показати весь коментар
02.04.2016 00:38 Відповісти
Ну б/ушные машины, одежда из секондхенд это куда не шло, но использованные гандоны то нам зачем?
показати весь коментар
01.04.2016 20:35 Відповісти
ну хорошо. если это существо идёт лечить украину он должен предварительно представить свою программу, определить причины кризиса и дать меры по устранению. причина две - абсолютная инфильтрация агентуры кгб во все структуры госвласти. и наличие опг - олигархат. одно без другого немыслимо. что может сделать сраный министр сраных финансов? - правильно. пúздить. опережающими темпами.
показати весь коментар
01.04.2016 20:38 Відповісти
Хотелось бы услышать программу правительства и этого чувака, согласившегося сделать нам одолжение.
А так - мне пох кто будет грабить, воровать и обещаниями светлого капиталистического будущего кормить.
показати весь коментар
01.04.2016 20:43 Відповісти
Жыды утопят.
показати весь коментар
01.04.2016 21:25 Відповісти
Сегодня жизнь моя решается,
Сегодня Миклош соглашается...
показати весь коментар
01.04.2016 23:14 Відповісти
Бедняга похоже не понимает во что хочет ввязаться.
показати весь коментар
02.04.2016 00:05 Відповісти
новые гастарбайтеры в студию. вешать новую лапшу о реформах