4170 відвідувачів онлайн

Клімкін на дерев'яному велосипеді взяв участь у проукраїнському флешмобі в Нідерландах

В Амстердамі розпочався міжнародний велосипедний флешмоб I ride along ("Я їду з вами") на підтримку Угоди про асоціацію Україна-ЄС перед референдумом, який має пройти у Нідердандах 6 квітня.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Укрінформ.

У флешмобі взяв участь міністр закордонних справ України Павло Клімкін, який знаходиться в Нідерландах з візитом. Клімкін відкрив велопробіг на велосипеді української марки, яка виробляє оригінальні моделі велосипедів з дерева.

"Я сподіваюся, що сьогодні тисячі людей проїдуться з нами, щоб 6 квітня голландці прийшли і проголосували "так" за Угоду про асоціацію та сучасну Україну", - сказав він.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Клімкін про референдум у Нідерландах: "Люди, які можуть приймати поінформовані рішення, однозначно казатимуть "так"

Ініціатива організована, як традиційна для голландців акція, щоб донести жителям Нідерландів інформацію про Україну, оскільки активне користування велосипедами - це частина традиційної культури Нідерландів.

Активісти проїхали вулицями Амстердама та фінішували на центральній площі Дам.

Як зазначають активісти, до міжнародного флешмобу приєдналися велосипедисти у Бельгії, Польщі, Німеччині, Чехії, Франції, США, Греції, Австралії, Литві, Естонії, Грузії та інших країнах світу.

Дивіться на "Цензор.НЕТ": "Молоді демократи" з Нідерландів "приєднали" Крим: агітаційний ролик за Україну напередодні референдуму 6 квітня. ВIДЕО
Топ коментарі
+35
Климкин на деревянном велосипеде принял участие в проукраинском флешмобе в Нидерландах - Цензор.НЕТ 4117
показати весь коментар
03.04.2016 18:15 Відповісти
+15
Климкин на деревянном велосипеде принял участие в проукраинском флешмобе в Нидерландах - Цензор.НЕТ 7590
показати весь коментар
03.04.2016 18:17 Відповісти
+15
Климкин на деревянном велосипеде принял участие в проукраинском флешмобе в Нидерландах - Цензор.НЕТ 4645
показати весь коментар
03.04.2016 18:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
и деревянный по пояс.
показати весь коментар
03.04.2016 19:08 Відповісти
КЛИМА НА ДЕРЕВЯННОЙ ВЕЛОВИПЕДИКЕ ТАКАЯ ДУШКА ))
показати весь коментар
03.04.2016 20:21 Відповісти
Уж Лучьше бы на Кабане проехался с флагом Рошена...
показати весь коментар
03.04.2016 19:14 Відповісти
Чем лучше? Обоснуй.
показати весь коментар
03.04.2016 20:07 Відповісти
Да вые....ся снов азахотелось, а как же
показати весь коментар
03.04.2016 20:47 Відповісти
Там крутые байки.Климкин на деревянном велосипеде принял участие в проукраинском флешмобе в Нидерландах - Цензор.НЕТ 3477
показати весь коментар
03.04.2016 21:01 Відповісти
Климкин на БМП произвел бы обратный эффект
показати весь коментар
04.04.2016 10:29 Відповісти
Нифисе деревянный велосипед. Тот кто прикалывается по этому поводу посмотрите сколько он стоит.Думаете с березы его делали?
показати весь коментар
03.04.2016 19:24 Відповісти
Да видел... я велосипедист, в общем, в курсе. Он (деревянный) цацка дурноголовая, но дорогущая.
показати весь коментар
03.04.2016 20:46 Відповісти
В место действий---убрав коррупцию, видим деревянные велосипеды, ребят из Евросоюза такими номерами не обмануть, реальность это бездействия , а точнее действия для сохранения коррупции наших "патриотов" гос-бизнесменов--депутатов. Терпение имеет свой предел и у Союзников и у НародаКлимкин на деревянном велосипеде принял участие в проукраинском флешмобе в Нидерландах - Цензор.НЕТ 3251
показати весь коментар
03.04.2016 19:35 Відповісти
Климкин на деревянном велосипеде принял участие в проукраинском флешмобе в Нидерландах - Цензор.НЕТ 1341
показати весь коментар
03.04.2016 19:40 Відповісти
А фото где?
показати весь коментар
03.04.2016 19:51 Відповісти
РОССИЯНИ ПДРОВ СВОИХ ПОДСЕЛИЛИ !!!
Климкин на деревянном велосипеде принял участие в проукраинском флешмобе в Нидерландах - Цензор.НЕТ 4229
показати весь коментар
03.04.2016 20:37 Відповісти
Ты, сучий потрох, хоть на коаком велосипеде проедь по НАШИМ дорогам, там я даже на трёхколёсном смогу. А тут --- если бы у моих велосипдов были руки - они бы меня задушили. Шосейный велосипед некуда вывезти - одни дыры, кто знает, что акое шоссер - тот понимает, о чём я. Говноеды - флешмобы устраивать горазды. Дороги, суки, куда дели, и деньги на них. Уххххх, бл... зла уже нет.
показати весь коментар
03.04.2016 20:44 Відповісти
А ведь на самом деле, это очень крутое дипломатическое ноу-хау.
Теперь Керри и Лавров тоже начнут на великах ездить в других странах.
показати весь коментар
03.04.2016 20:52 Відповісти
Это прорыв нашей дипломатии! Обкуриться и голо опом на велосипеде по Европам кредиты клянчить. Или хотя бы труселя от Трусарди.
показати весь коментар
03.04.2016 21:14 Відповісти
Дебіл!
показати весь коментар
04.04.2016 10:27 Відповісти
да, коммент сильный. Хорошо, голландцы форум не читают
показати весь коментар
04.04.2016 10:31 Відповісти
Добре що не читають, а то б подумали, що у нас і справді 50% населення ідіоти типу тебе, які підтримують баригу
показати весь коментар
04.04.2016 12:40 Відповісти
я понял, лишняя хромосома, поддерживаешь пуйла.
показати весь коментар
04.04.2016 17:34 Відповісти
Я радий, що зайва хромосома допомагає тобі хоч щось зрозуміти