12232 відвідувача онлайн

МЗС закликає РФ пустити українських лікарів до Савченко

Міністерство закордонних справ закликає російську владу пустити українських медиків до незаконно засудженого народного депутата Надії Савченко у зв'язку з її наміром відновити сухе голодування.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в Twitter написала речник МЗС Мар'яна Беца.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Савченко з 6 квітня оголосить безстрокове сухе голодування. ЗАЯВА

"Оскільки Савченко сповнена рішучості відновити сухе голодування з 6 квітня, ми закликаємо Росію негайно пустити українських лікарів", - написала вона.
Беца наголосила, що українська сторона продовжує закликати РФ негайно звільнити Савченко відповідно до міжнародного права та Мінських угод.

Також читайте: Савченко остаточно відмовилася подавати апеляцію на вирок суду: "Не бачу в цьому сенсу". ЗАЯВА
Топ коментарі
+4
МИД призывает РФ допустить украинских врачей к Савченко - Цензор.НЕТ 5048
показати весь коментар
04.04.2016 18:42 Відповісти
+3
О, це саме така цікава інформація про яку говорили в АП???
показати весь коментар
04.04.2016 18:32 Відповісти
+2
Освободите Надежду,твари рашистские!
показати весь коментар
04.04.2016 18:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
О, це саме така цікава інформація про яку говорили в АП???
показати весь коментар
04.04.2016 18:32 Відповісти
благодаря неразрыву дипотношений мид может призывать!
показати весь коментар
04.04.2016 18:42 Відповісти
И в разрешени так и будет : " Разрешить допустить к незаконно осужденной ... "
показати весь коментар
04.04.2016 18:33 Відповісти
Освободите Надежду,твари рашистские!
показати весь коментар
04.04.2016 18:34 Відповісти
Підороссія. Дураки, дороги і матрас

МИД призывает РФ допустить украинских врачей к Савченко - Цензор.НЕТ 6877
показати весь коментар
04.04.2016 18:36 Відповісти
Эти скотины еще и угрожают своему самому справедливому президенту))
МИД призывает РФ допустить украинских врачей к Савченко - Цензор.НЕТ 8013
показати весь коментар
04.04.2016 18:51 Відповісти
то Обама написав
показати весь коментар
04.04.2016 19:01 Відповісти
и написАл, и напИсал! От той Обама...)))
показати весь коментар
04.04.2016 19:03 Відповісти
МИД призывает РФ допустить украинских врачей к Савченко - Цензор.НЕТ 1105
показати весь коментар
04.04.2016 18:41 Відповісти
Ага!Савченко помрет а кацапы спишут на украинских врачей.А что в Украины на заморских независимых лекарей уже денег нехватает,все просрали?
показати весь коментар
04.04.2016 18:42 Відповісти
МИД призывает РФ допустить украинских врачей к Савченко - Цензор.НЕТ 5048
показати весь коментар
04.04.2016 18:42 Відповісти
судя по всему орки будут вечно Донбасс разрушать, лет 20 - 30 точно, судя по похожим конфликтам, главное не пускать дальше той линии, где они сейчас.
показати весь коментар
04.04.2016 18:47 Відповісти
А усик не разделяет наши народы.
показати весь коментар
04.04.2016 18:48 Відповісти
МИД призывает,а Ху&ло их посылает,это все что надо знать о дипломатических отношениях между Украиной и Кацапией,которые по словам Барыги разпывать нельзя. Слепой траст,епта....
показати весь коментар
04.04.2016 18:57 Відповісти
Нужно кацапам предложение сделать, меняем Порошенка с его заводами и офшорами на Савченко,
показати весь коментар
04.04.2016 19:07 Відповісти
В Украине тоже РФ решает? Еще две недели назад говорили, что через неделю Савченко будет дома. Опять балобольство было?
показати весь коментар
04.04.2016 19:27 Відповісти
а не проще не впадать в очередную голодовку, а просто подождать .Знаю, нелегко, но все таки