11813 відвідувачів онлайн
49 049 438

Азербайджан заявив про готовність обстріляти головне місто Нагірного Карабаху

Про це повідомив керівник прес-служби Міноборони Азербайджану Вагіф Дяргахли, передає Цензор.НЕТ із посиланням на РІА "Новости".
За його словами, обстріли з вірменського боку тривають, незважаючи на неодноразові попередження.
В Єревані в свою чергу заявляють, що Азербайджан також продовжує обстріли.

Читайте на "Цензор.НЕТ": Минобороны Азербайджана заявило об уничтожении 170 военнослужащих Армении и 12 танков противника в Нагорном Карабахе
Топ коментарі
+82
Азербайджанцы решительные ребята...
показати весь коментар
04.04.2016 20:57 Відповісти
+66
Азербайджан заявил о готовности обстрелять главный город Нагорного Карабаха - Цензор.НЕТ 9099
показати весь коментар
04.04.2016 21:05 Відповісти
+48
Видимо, Эрдоган намерен серьезно поддерживать Азербайджан
показати весь коментар
04.04.2016 20:57 Відповісти

Завантаження...