11391 відвідувач онлайн
3 281 34

Керівництво ОБСЄ скликає спецзасідання постійної ради щодо Нагірного Карабаху

Про це повідомило інформоване джерело в штаб-квартирі в ОБСЄ, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Керівництво ОБСЄ вирішило скликати спеціальне засідання постійної ради у зв'язку з різким загостренням ситуації в зоні нагірно-карабаського конфлікту", - зазначило джерело.

За його словами, в ході засідання співголови Мінської групи поінформують постійну раду про ситуацію в зоні конфлікту і про свою позицію, а потім планується дискусія за участю держав-учасниць ОБСЄ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Ердоган: "Нагірний Карабах буде азербайджанським"

Співрозмовник агентства зазначив, що перед спеціальним засіданням постійної ради відбудуться консультації за участю співголів МГ ОБСЄ, які проходять у понеділок і продовжаться у вівторок.
Топ коментарі
+25
Азербайджан! Не верьте этим скотам, епаште васгенов и русню, не останавливайтесь.
показати весь коментар
04.04.2016 21:39 Відповісти
+20
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
04.04.2016 21:41 Відповісти
+19
[Зображення недоступне]
показати весь коментар
04.04.2016 21:37 Відповісти

Завантаження...