Керівництво ОБСЄ скликає спецзасідання постійної ради щодо Нагірного Карабаху
Про це повідомило інформоване джерело в штаб-квартирі в ОБСЄ, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Керівництво ОБСЄ вирішило скликати спеціальне засідання постійної ради у зв'язку з різким загостренням ситуації в зоні нагірно-карабаського конфлікту", - зазначило джерело.
За його словами, в ході засідання співголови Мінської групи поінформують постійну раду про ситуацію в зоні конфлікту і про свою позицію, а потім планується дискусія за участю держав-учасниць ОБСЄ.
Співрозмовник агентства зазначив, що перед спеціальним засіданням постійної ради відбудуться консультації за участю співголів МГ ОБСЄ, які проходять у понеділок і продовжаться у вівторок.
Топ коментарі
+25 Wevelsburg
показати весь коментар
04.04.2016 21:39 Відповісти Посилання +20 Max Fox #358810
показати весь коментар
04.04.2016 21:41 Відповісти Посилання +19 _Цеглою_по_скроні_
показати весь коментар
04.04.2016 21:37 Відповісти Посилання