8596 відвідувачів онлайн
3 957 14

Затримано інспектора ДержНС у Полтавській області, який торгував марихуаною

Слідчі прокуратури Полтавської області спільно з працівниками Управління Служби безпеки України в Полтавській області затримали інспектора Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Полтавській області, який у власному будинку зберігав і реалізовував марихуану.

Про це журналістам повідомив начальник слідчого відділу прокуратури області Анатолій Буряк, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

"Задокументовано факт торгівлі марихуаною працівником служби надзвичайних ситуацій", - зазначив він.

Розпочато провадження за фактом згідно з ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу (незаконне зберігання та збут особливо небезпечних наркотичних засобів).


Наразі проводяться першочергові слідчі дії та з'ясовується кількість і вага наркотичних речовин.
Топ коментарі
+7
Задержан инспектор ГосЧС в Полтавской области, торговавший каннабисом - Цензор.НЕТ 9636
показати весь коментар
06.04.2016 17:24 Відповісти
+2
Нет шоб ,как люди!

Задержан инспектор ГосЧС в Полтавской области, торговавший каннабисом - Цензор.НЕТ 9422
показати весь коментар
06.04.2016 17:25 Відповісти
+2
весёлые у нас МЧСники ...
Задержан инспектор ГосЧС в Полтавской области, торговавший каннабисом - Цензор.НЕТ 1383
показати весь коментар
06.04.2016 17:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Задержан инспектор ГосЧС в Полтавской области, торговавший каннабисом - Цензор.НЕТ 4489
показати весь коментар
06.04.2016 17:23 Відповісти
Задержан инспектор ГосЧС в Полтавской области, торговавший каннабисом - Цензор.НЕТ 9636
показати весь коментар
06.04.2016 17:24 Відповісти
Нет шоб ,как люди!

Задержан инспектор ГосЧС в Полтавской области, торговавший каннабисом - Цензор.НЕТ 9422
показати весь коментар
06.04.2016 17:25 Відповісти
молодец чертякаА где у него основное место работы???
показати весь коментар
06.04.2016 17:56 Відповісти
Дурдом ромашка...
показати весь коментар
06.04.2016 17:26 Відповісти
весёлые у нас МЧСники ...
Задержан инспектор ГосЧС в Полтавской области, торговавший каннабисом - Цензор.НЕТ 1383
показати весь коментар
06.04.2016 17:27 Відповісти
Куріння ганжі у невстановленому місці.
показати весь коментар
06.04.2016 17:30 Відповісти
Если канабис легализировать , то полиции заняться не чем будет.
показати весь коментар
06.04.2016 17:32 Відповісти
Другими словами, - торговал коноплей. Плохой человек. И что? На работе торговал? Или в рабочее время? При чем здесь СБУ? Заняться больше не чем? Что за новость? Что нищие мчсники иногда наркотой приторговывают? А некоторые и браконьерством промышляют. Давайте и об этом поговорим. Достали показухой.
показати весь коментар
06.04.2016 17:35 Відповісти
Випивши три чарки алкоголіком не станеш. А конопля, до речі, залежність таки викликає. Я знаю пацанів які по 15 раз на день накурюються. Слідуючий етап- почнуть ширятися.
показати весь коментар
06.04.2016 17:57 Відповісти
Я не розумію навіщо 15 раз на день, але допускаю що можна, як і те що деякі трьома чарками не зупиняються, а потім іде правопорушення в стані алкогольного сп'яніння, чого в принципі не буває від споживання канабіноломістячі ліки чи росл.ини
показати весь коментар
06.04.2016 20:39 Відповісти
Нидерландец, однако.
показати весь коментар
06.04.2016 17:53 Відповісти
постачав в ВР????
показати весь коментар
06.04.2016 19:05 Відповісти