11544 відвідувача онлайн

Суд відмовився задовольнити позов щодо оскарження результатів виборів мера Кривого Рогу

Дніпропетровський окружний адміністративний суд відмовився задовольнити позов про визнання результатів виборів міського голови Кривого Рогу 27 березня недійсними.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив криворізький правозахисник Валерій Романов, який займався підготовкою позову, повідомляє "Радіо Свобода".
Позов було подано кандидатом у мери Кривого Рогу Інною Іванченко.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": "Самопоміч" не оскаржуватиме результатів виборів мера в Кривому Розі, - Березюк

Романов заявив, що сторона позивача готується оскаржити це рішення в апеляційному суді, а потім, якщо буде потреба, і в Європейському суді з прав людини.
"Зокрема, ми дізналися, що документи були надані міською виборчою комісією без обговорення в суді, без оголошення їх у суді, що, ми вважаємо, порушує права позивача і норми законодавства. Тому ми вважаємо, що суд діяв упереджено. Суд не вивчив усіх обставин, зазначених нами. Це рішення буде оскаржено в судах апеляційної інстанції та в міжнародних судах", - сказав він.
Позивач намагався оскаржити в суді дві постанови Криворізької міської виборчої комісії про встановлення результатів виборів та про реєстрацію Юрія Вілкула міським головою Кривого Рогу. Зокрема, кандидата на пост мера Юрія Вілкула, який переміг на виборах, звинувачували в порушеннях під час виборчої кампанії і в день голосування.

Також читайте: Виборці в Кривому Розі отримали від Вілкула по 500 гривень з бюджету, - Єгор Соболєв
Топ коментарі
+5
Суд отказал в удовлетворении иска по обжалованию результатов выборов мэра Кривого Рога - Цензор.НЕТ 4995
показати весь коментар
06.04.2016 18:30 Відповісти
+4
Обісрались, так стійте мовчки. Треба було всім іти голосувати, а не сидіти вдома і тепер бігати по судах.
показати весь коментар
06.04.2016 18:32 Відповісти
+2
Отменить за ненадобностью. Дайош офшорника на вечное Царствование!
показати весь коментар
06.04.2016 18:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Суд отказал в удовлетворении иска по обжалованию результатов выборов мэра Кривого Рога - Цензор.НЕТ 4995
показати весь коментар
06.04.2016 18:30 Відповісти
А подпись где?
показати весь коментар
06.04.2016 18:34 Відповісти
Порошенковские судьи:
Суд отказал в удовлетворении иска по обжалованию результатов выборов мэра Кривого Рога - Цензор.НЕТ 6532
показати весь коментар
06.04.2016 18:34 Відповісти
Причём тут Порошенко-то? Самонемощ сама просрала выборы всунув вомбата Насінченко вместо Милобога. И нет, мне плевать какой Милобог мудак или не мудак, но на тот момент его поддерживало более 40% избирателей, а подобный ход конём выглядел как ********* и плевок в лицо.
показати весь коментар
06.04.2016 18:44 Відповісти
Рафик ниукагда ниучом неувиноват!
показати весь коментар
06.04.2016 18:50 Відповісти
Как это он еще не сказал, что Крым сам "отвалился"?
показати весь коментар
06.04.2016 20:54 Відповісти
Секта свидетелей зрады? Крэм-то ты сюда хоть как по контексту приплёл?
показати весь коментар
06.04.2016 22:52 Відповісти
Шо творит власть мздаимущая
показати весь коментар
06.04.2016 18:32 Відповісти
Обісрались, так стійте мовчки. Треба було всім іти голосувати, а не сидіти вдома і тепер бігати по судах.
показати весь коментар
06.04.2016 18:32 Відповісти
Надоели своими выборами.
показати весь коментар
06.04.2016 18:32 Відповісти
Отменить за ненадобностью. Дайош офшорника на вечное Царствование!
показати весь коментар
06.04.2016 18:35 Відповісти
Поздно пить БОРЖОМИ!
показати весь коментар
06.04.2016 18:38 Відповісти
Обирати, так обирати! В принципі можна і кожного дня.
показати весь коментар
06.04.2016 19:03 Відповісти
Все знают что суды в Украине - это погрязшие в воровстве , а потому легко управляемые
Петей, клоунские организации с доверием населения = 0
показати весь коментар
06.04.2016 19:14 Відповісти
В этот раз суд правильно сделал!! Ибо ******.
показати весь коментар
06.04.2016 19:21 Відповісти
Инна иванченко прибегает к момощи суда,а в былые времена вместе с супругом использовали гранату,сейчас немножко нежнее,но как к властихочеться,что прямо не до сексу!
показати весь коментар
06.04.2016 20:51 Відповісти