4492 відвідувача онлайн

Росія наполягає на юридичному розв'язанні питання звільнення Савченко, - сестра

За словами Віри Савченко, щодо політичного розв'язання питання звільнення української льотчиці Надії Савченко й досі ведуться переговори.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомила сестра Надії Віра Савченко, передає Цензор.НЕТ.
"Мамі повідомили, що є щонайменше два шляхи (розв'язання питання щодо обміну української льотчиці Надії Савченко. - ред.). І один із них - юридичний. Це визнати провину, визнати вирок російського суду, написати заяву, згідно з конвенцією пройти етапування та відбувати покарання", - зазначила вона.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Путін може помилувати Савченко без її відома, - адвокат Новіков

Однак, якщо піти цим шляхом, зауважує Віра Савченко, Надію не звільнять. "Будуть якісь інші юридичні процедури", - каже вона.
Водночас, за словами Віри Савченко, в політичному розв'язанні питання просування немає, ведуться переговори. "Інформації про звільнення я не маю, я так само стежу за заявами політиків, ведуться переговори", - зазначила вона.

Також читайте: Росія готова обміняти Савченко, якщо вона визнає себе вбивцею, - мама Надії
Топ коментарі
+16
@Россия настаивает на юридическом решении вопроса освобождения Савченко@

А воровал ты её по советским законам?
показати весь коментар
07.04.2016 11:25 Відповісти
+10
а захватывали ее по закону? а судили ее по закону? про какой ты закон говоришь?!!!
показати весь коментар
07.04.2016 11:32 Відповісти
+7
В гробу россия юриспруденцию видела - почитайте : https://censor.net/news/383131/rossiya_do_sih_por_ne_otvetila_na_prosbu_peredat_ukraine_sentsova_i_kolchenko_minyust

Им для внутри- и внешнеполитических целей надо признание вины и приговора. А также для международно-правовых последствий для Украины (в приговоре могут быть установлены юридические факты типа "геноцид", "военные преступления" и т.д.). А отдадут потом или нет - вовсе не факт. До чего-нибудь доколупаются.
Нельзя вестить. К сожалению для Нади, нельзя.
показати весь коментар
07.04.2016 11:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
НЕ НУ ЭТО ДА УЖ КАК ТО ТАК А ТО НУЖНО ПО ЗАКОНУ ШОБ УСЕ ПРАВИЛЬНО
показати весь коментар
07.04.2016 11:24 Відповісти
а захватывали ее по закону? а судили ее по закону? про какой ты закон говоришь?!!!
показати весь коментар
07.04.2016 11:32 Відповісти
Руслан ты не понял иронию эти ***** должны сдохнуть паскуды выкрали бабу толпой и измываются над ней
показати весь коментар
07.04.2016 11:40 Відповісти
Україна нічого не робить щоб звільнити Савченко! Потрібно вести компанію про невизнання у світі російської системи правосуддя! Російський суд - неправосудний, залежний, антиправовий, незаконний і терористичний! Весь світ має відмовитись визнавати рішення російських судів!
показати весь коментар
07.04.2016 17:23 Відповісти
Игорь да но дебилам пофиг их нужно развалить на куски только так а ты думаешь с их судом кто то считается
показати весь коментар
07.04.2016 17:28 Відповісти
Савченко та інші українські полонені засуджені російським судом мають бути доказом того що російський суд став інструментом державного тероризму РФ! Проти суддів РФ мають ввести санкції як проти терористів та видати міжнародні ордери на їх затримання!
показати весь коментар
07.04.2016 17:32 Відповісти
@Россия настаивает на юридическом решении вопроса освобождения Савченко@

А воровал ты её по советским законам?
показати весь коментар
07.04.2016 11:25 Відповісти
Обогнал!!!
)))
показати весь коментар
07.04.2016 11:26 Відповісти
Вася, а ти шо нігер??
показати весь коментар
07.04.2016 11:35 Відповісти
***** і надалі мутитиме виторговуючи щось для себе.
показати весь коментар
07.04.2016 11:35 Відповісти
В гробу россия юриспруденцию видела - почитайте : https://censor.net/news/383131/rossiya_do_sih_por_ne_otvetila_na_prosbu_peredat_ukraine_sentsova_i_kolchenko_minyust

Им для внутри- и внешнеполитических целей надо признание вины и приговора. А также для международно-правовых последствий для Украины (в приговоре могут быть установлены юридические факты типа "геноцид", "военные преступления" и т.д.). А отдадут потом или нет - вовсе не факт. До чего-нибудь доколупаются.
Нельзя вестить. К сожалению для Нади, нельзя.
показати весь коментар
07.04.2016 11:37 Відповісти
РАШКА НИКОГДА НЕ ВЫПОЛНЯЕТ ДОГОВОРЕНОСТЕЙ ТАК ЧТО НИКАКИХ ДОГОВОРОВ ЭТО ГЛУПО
показати весь коментар
07.04.2016 11:44 Відповісти
Адвокати тріщали одне за одним,що поміняють,ще трошки- і поміняють...Для Надії нічого не мінялося...Треба розуміти,з ким маємо сраву.Надія краще за всіх це розуміє.
показати весь коментар
07.04.2016 11:43 Відповісти
Юлька обещала: скоро Савченко будет на свободе, зачем трещaла, трепло. Убедились, кто такая Юлька?
показати весь коментар
07.04.2016 11:51 Відповісти
Тріщали всі,кому не лінь,а Юлька,як завжди крайня
показати весь коментар
07.04.2016 11:59 Відповісти
на 90 % вина лежить на жульці.
показати весь коментар
07.04.2016 12:15 Відповісти
Вона не президент.
показати весь коментар
07.04.2016 12:17 Відповісти
а народ ведеться на жульчину болтовню так як рейтинг її росте.привіт лохам!
показати весь коментар
07.04.2016 12:18 Відповісти
У тебя мания преследования юлькой?
показати весь коментар
07.04.2016 12:53 Відповісти
сначала юридические обоснования незаконности обвинений Савченко, представленных защитой, не принимаются в расчет. потом не принимается в расчет сам факт незаконности предъявления самих обвинений. а теперь еще и ЭТО. о лживости и лицемерии Москвы слагаются легенды, не так уж далеких от истинного положения дел
показати весь коментар
07.04.2016 11:46 Відповісти
любым способом -подлостью, хитростью, обманом добиваются, чтобы признала свою вину. И что потом? тем более, если признала, то - по этапу. Все. Путин никогда не признает СВОЮ вину в этом вопросе.
показати весь коментар
07.04.2016 11:53 Відповісти
прикольно . гоп отжал у ботана мобилу, ботан привёл подписку, гоп мобилу не отдаёт, но предлагает всесторонне обсудить вопрос.
Я правильно описал ситуацию?
показати весь коментар
07.04.2016 11:55 Відповісти